Nový partner a otázky na vzhled těla

Anonymní
20.5.20 12:47

Nový partner a otázky na vzhled těla

Potřebuji se asi vypovídat, protože svěřit se kamarádce nepřipadá v úvahu. Mám malé prsa, skoro žádné, abych byla přesná. Měla jsem dva vážné vztahy a vždy mi bylo řečeno, že to vnímají jako problém.
Nynější partner, jsem s ním pár měsíců, se mě zeptal, jestli jsem nikdy neuvažovala o plastice. Odpověděla jsem, že nidky.
Pak zmínil moje nehty, že se mu líbí francouzská manikura. Vím, že jeho ex nosí právě takto upravené nehty. Já si nehty stříhám zásadně nakrátko a nepoužívám žádný lak. A líbilo by se mu, kdybych se „dole“ upravovala jinak.
Mrzí mě hlavně ty prsa.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

25009
20.5.20 12:50
@Anonymní píše:
Potřebuji se asi vypovídat, protože svěřit se kamarádce nepřipadá v úvahu. Mám malé prsa, skoro žádné, abych byla přesná. Měla jsem dva vážné vztahy a vždy mi bylo řečeno, že to vnímají jako problém.
Nynější partner, jsem s ním pár měsíců, se mě zeptal, jestli jsem nikdy neuvažovala o plastice. Odpověděla jsem, že nidky.
Pak zmínil moje nehty, že se mu líbí francouzská manikura. Vím, že jeho ex nosí právě takto upravené nehty. Já si nehty stříhám zásadně nakrátko a nepoužívám žádný lak. A líbilo by se mu, kdybych se „dole“ upravovala jinak.
Mrzí mě hlavně ty prsa.

Vy na té Moravě máte problémy :roll: Kdyby mi chlap vnucoval jakoukoliv plastiku, pošlu ho ma prodloužení jeho párátka :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1269
20.5.20 12:50

Najdi si takovyho, který tě budd mít rád takova, jaka skutečně jsi. Ted to může byt strašně fajn, ale budoucnost v tom nevidim, promiň :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16252
20.5.20 12:51

A on je nejaky dokonaly model nebo co? Pošli ho k vodě a buď s takovým, kterému se budeš líbit jaká jsi ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1771
20.5.20 12:52

Nepřitahují tě takoví chlapi náhodou?
Aby ti tři ze tří chlapů řekli, že tvá prsa jsou problém… to je docela statistická anomálie.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.5.20 12:52
@Russet píše:
Vy na té Moravě máte problémy :roll: Kdyby mi chlap vnucoval jakoukoliv plastiku, pošlu ho ma prodloužení jeho párátka :oops:

Ty máš určitě dvojky minimálně. Ještě se divil, že jsem se po jeho připomínkách neurazila.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.5.20 12:54
@suzka1 píše:
Najdi si takovyho, který tě budd mít rád takova, jaka skutečně jsi. Ted to může byt strašně fajn, ale budoucnost v tom nevidim, promiň :kytka:

Opravdu si to myslíš? I když mi tvrdí, že mě miluje a další sladké řeči?

• Nahlásit
  • Citovat
1796
20.5.20 12:55

Jste spolu par mesicu, a hned po Tobe chce 3 upravy zevnejsku, z toho jednu “a la byvala”? S kym chce asi byt? Upravuj si na sobe co chces, kdy chces, ale jen pokud Ty sama chces, prosim nikdy kvuli partnerovi :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.5.20 12:56
@MrsNorris píše:
Nepřitahují tě takoví chlapi náhodou?
Aby ti tři ze tří chlapů řekli, že tvá prsa jsou problém… to je docela statistická anomálie.

Víš, není to tím. Neznám nikoho, kdo má menší prsa než já. Všem mužům to musí vadit. Měla jsem milence, kterým to taky vadilo, ale zmiňuji jen vazny vztah tady.

• Nahlásit
  • Citovat
247

Když ji miluješ, není co řešit… nebo jak to je

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1458

Z přítele by byl expřítel :) pokud mu vadí, jaká jsi a nejsi, co mas a nemáš za prsa, s nehty, chlupy teď, za rok by mu mohlo začít vadit jakou máš rodinu, kamarády, práci a to se nezmění za hodinu na manikúře… najdi si někoho, kdo tě bude mít rád právě takovou, jaká jsi :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
@Kriss Tina píše:
A on je nejaky dokonaly model nebo co? Pošli ho k vodě a buď s takovým, kterému se budeš líbit jaká jsi ;)

Právě, že není model.

• Nahlásit
  • Citovat
324
20.5.20 12:57

Tvl, to je bl. b. Tak on s někým začne tvořit pár a pak mu řekne, co vše by na něm změnil. Připomíná mi to jednoho zákazníka, který mi vynadal, že ta zmrzlina je moc studená. Prď na to, nic na sobě nemeň! Pokud jsi ty šťastná, tak zůstaň jaká jsi! :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9764
20.5.20 12:57

S takovým chlapem bych asi nebyla…chtěla bych chlapa, kterému se budu líbit taková jaká jsem. Ne takovou jakou mě chce on :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.5.20 12:58
@PepiKo píše:
Z přítele by byl expřítel :) pokud mu vadí, jaká jsi a nejsi, co mas a nemáš za prsa, s nehty, chlupy teď, za rok by mu mohlo začít vadit jakou máš rodinu, kamarády, práci a to se nezmění za hodinu na manikúře… najdi si někoho, kdo tě bude mít rád právě takovou, jaká jsi :srdce:

Ano? Nemusel zmiňovat ty prsa, že? Bylo to po sexu. No překvapil mě.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama