Nový partner a zjištění exekucí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.04.19 17:18
Nový partner a zjištění exekucí

Ahoj holky,

jdu si k vám pro radu resp. spíše mne zajímá vlastně nezaujatý pohled na věc.

Takže: seznámila jsem se s fajn mužem, párkrát jsme se sešli, vše bylo v pohodě a já cítila, že by to mohlo být vlastně moc fajn poznávat se dál a víc. Nicméně zjistila jsem z mého pohledu několik takových „zvláštnějších věcí“. Jednou z nich je to, že má TP na městském úřadě, ačkoli bydlí tedy kdesi v pronájmu, toto zjištění mě vedlo k tomu, že jsem se chtěla dopídit důvodu pro toto, no a zjistila jsem, že dotyčný má cca 10 exekucí na krku. Po detailech jsem dál nepátrala, ačkoli by šlo asi celkem snadno zjistit i o jakou částku se v rámci exekucí jedná.
Jinak aktuálně pracuje, má auto a bydlí s kamarádem, ačkoli věk už pro takovéhle spolubydlení myslím tak úplně nemá - čili předpokládám, že spolubydlení je spíše z nouze ctnost než cokoli jiného. Nicméně je mi s ním fajn, je milý, pozorný, hodný atp.

No a teď bych ráda znala názor vás nezaujatých - pokračovaly byste po tomto zjištění v rozvíjení vztahu dál, nebo ne? Samozřejmě nemám tendence zakládat s ním rodinu, sestěhovávat se atp. to jako fakt ne.

Já sama žádné dluhy natož exekuce nemám, takže třeba můj pohled není úplně objektivní.

Také by mě zajímalo zda byste dotyčného konfrontovali s tímto svým zjištěním, nebo ne?
Známe se pár týdnů.
Díky moc předem za vaše zkušenosti nebo postřehy.
Dávám vědomě anonym, neb toto je oblast v rámci které je asi fajn tuto možnost anonymity využít.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
AlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1893 příspěvků 09.04.19 17:19

Ne.

pikola
Generální žvanilka 20905 příspěvků 09.04.19 17:22

Jednu možná, ale 10 to už je fakt nezodpovědnost až na půdu…

Uživatel je onlineLioness34
Ukecaná baba ;) 2481 příspěvků 09.04.19 17:22

Držela bych se zpátky. Každý muže udělat blbost ale zcela jistě je na místě opatrnost.

mroe
Neúnavná pisatelka 15518 příspěvků 09.04.19 17:23

Ne.

Průzkumník
Závislačka 2592 příspěvků 09.04.19 17:23

Přesně tak! 8)

Kaileee
Ukecaná baba ;) 1325 příspěvků 09.04.19 17:25

ne, mi se takoví lidi hnusí… i když zjistím, že někdo ze známých má insolvenci, tak se s ním už nebavím a myslím si o něm svoje…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.04.19 17:25

Díky moc za takový rychlý feedback - konfrontovali byste ho tedy s tímhle zjištěním nebo ne?

Markéta80
Hvězda diskuse 44075 příspěvků 09.04.19 17:25

ne,z toho nic dobrého nekouká :?

Bídžej
Ukecaná baba ;) 1459 příspěvků 09.04.19 17:25

Tyjo a není mu už přes 50 a je z Prahy? Přesně s takovým „fajn chlapem“ se před pár týdny rozešla známá :lol: za sebe rozhodně nedoporučuji - fajn může být jak chce, ale tihle lidé jsou časem tak zoufalí z nedostatku peněz, že se jim postupně posouvají morální zábrany a nevyhnutelně to vede k pruseru :?

Markéta80
Hvězda diskuse 44075 příspěvků 09.04.19 17:26
@Anonymní píše:
Díky moc za takový rychlý feedback - konfrontovali byste ho tedy s tímhle zjištěním nebo ne?

jo zeptala bych se ho,ale můj názor by se nezměnil :lol:

Hroznej puberťák
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.04.19 17:26
@Anonymní píše:
Díky moc za takový rychlý feedback - konfrontovali byste ho tedy s tímhle zjištěním nebo ne?

Ne, smazal bych číslo a zapomněl na něj :D

Průzkumník
Závislačka 2592 příspěvků 09.04.19 17:27
@Kaileee píše:
ne, mi se takoví lidi hnusí… i když zjistím, že někdo ze známých má insolvenci, tak se s ním už nebavím a myslím si o něm svoje…
:lol:
bětee
Kecalka 426 příspěvků 09.04.19 17:29
@Anonymní píše:
Ahoj holky,

jdu si k vám pro radu resp. spíše mne zajímá vlastně nezaujatý pohled na věc.

Takže: seznámila jsem se s fajn mužem, párkrát jsme se sešli, vše bylo v pohodě a já cítila, že by to mohlo být vlastně moc fajn poznávat se dál a víc. Nicméně zjistila jsem z mého pohledu několik takových „zvláštnějších věcí“. Jednou z nich je to, že má TP na městském úřadě, ačkoli bydlí tedy kdesi v pronájmu, toto zjištění mě vedlo k tomu, že jsem se chtěla dopídit důvodu pro toto, no a zjistila jsem, že dotyčný má cca 10 exekucí na krku. Po detailech jsem dál nepátrala, ačkoli by šlo asi celkem snadno zjistit i o jakou částku se v rámci exekucí jedná.
Jinak aktuálně pracuje, má auto a bydlí s kamarádem, ačkoli věk už pro takovéhle spolubydlení myslím tak úplně nemá - čili předpokládám, že spolubydlení je spíše z nouze ctnost než cokoli jiného. Nicméně je mi s ním fajn, je milý, pozorný, hodný atp.

No a teď bych ráda znala názor vás nezaujatých - pokračovaly byste po tomto zjištění v rozvíjení vztahu dál, nebo ne? Samozřejmě nemám tendence zakládat s ním rodinu, sestěhovávat se atp. to jako fakt ne.

Já sama žádné dluhy natož exekuce nemám, takže třeba můj pohled není úplně objektivní.

Také by mě zajímalo zda byste dotyčného konfrontovali s tímto svým zjištěním, nebo ne?
Známe se pár týdnů.
Díky moc předem za vaše zkušenosti nebo postřehy.
Dávám vědomě anonym, neb toto je oblast v rámci které je asi fajn tuto možnost anonymity využít.

Zkusit to můžeš, vpodstate sis sama na to odpověděla. Pokud nemáš v hledáčku jiný vážnější vztah, tak si to můžeš minimálně vyzkoušet. Budoucnost s ním neplánuješ, jiný muž na obzoru zdá se není, nemáš co ztratit … Exekuce není přenosná nemoc ani smrtelný virus, takže strach mít nemusíš …

maja45
Kecalka 145 příspěvků 09.04.19 17:29

Ne.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama