Nový partner, nezvyk, nebo špatné znamení?

Anonymní
19.2.20 14:16

Nový partner, nezvyk, nebo špatné znamení?

Ahojte, po pěti letech vztahu jsme se rozešli s přítelem (je mi 22 let), důvody jsou nepodstatné. Můj nový přítel skončil svůj vztah po třech letech. Teď jsme spolu opravdu krátce, přitahuje mě, máme se rádi, ale mám pocit, že stále hledáme společný způsob komunikace a porozumění. Může to být tím, že jsme oba poměrně dlouho (na náš věk) byli ve vztahu s někým jiným a byli zvyklí už na bývalé partnery s jinou povahou? A teď se musíme zase přeorientovat a zvyknout si na někoho jiného? Od jiného stylu mluvení, gest až po intimní stránku? Neříkám, že je v těch ohledech něco v nepořádku, jen je to prostě jiné. Svěřila jsem se kamarádce. Ona mě naprosto šokovala s tím, že jestli to tak cítím, asi k sobě nepatříme a nesedíme si navzájem. :nevim: nemám důvod začínající vztah odpískat, ani nečekám radu z křišťálové koule, spíš vaše názory a zkušenosti. :) Anonym z důvodu toho, že ne všichni musí vědět, že jsem ukončila můj starý vztah a bohužel tu je hodně takových.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

23265
19.2.20 14:27
@Anonymní píše:
Ahojte, po pěti letech vztahu jsme se rozešli s přítelem (je mi 22 let), důvody jsou nepodstatné. Můj nový přítel skončil svůj vztah po třech letech. Teď jsme spolu opravdu krátce, přitahuje mě, máme se rádi, ale mám pocit, že stále hledáme společný způsob komunikace a porozumění. Může to být tím, že jsme oba poměrně dlouho (na náš věk) byli ve vztahu s někým jiným a byli zvyklí už na bývalé partnery s jinou povahou? A teď se musíme zase přeorientovat a zvyknout si na někoho jiného? Od jiného stylu mluvení, gest až po intimní stránku? Neříkám, že je v těch ohledech něco v nepořádku, jen je to prostě jiné. Svěřila jsem se kamarádce. Ona mě naprosto šokovala s tím, že jestli to tak cítím, asi k sobě nepatříme a nesedíme si navzájem. :nevim: nemám důvod začínající vztah odpískat, ani nečekám radu z křišťálové koule, spíš vaše názory a zkušenosti. :) Anonym z důvodu toho, že ne všichni musí vědět, že jsem ukončila můj starý vztah a bohužel tu je hodně takových.

Jste spolu krátce. Sžíváte se. Možná jsi zvyklá o vztahu hodně přemýšlet. Neměly by mezi vámi být zásadní neshody. Ale je jasné, že nejste siamská dvojčata. Nechala bych tomu čas. Ono se to vyvrbí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
227
19.2.20 15:38

Nemate zazitky spolecne a vlastne se neznate jak se rika dokud si pred nim neuprdnes tak se neznate

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1373
19.2.20 15:40

Spíš než „znamení“ to na mě dělá dojem, žes skočila z jednoho vztahu do druhého. To je pak někdy pocitově trochu divné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
233
19.2.20 16:02

Převozník… :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1028
19.2.20 16:15

Ano, tohle znam a nebylo to dobre. Do takoveho vztahu jsem sla po petiletem vztahu a opravdu to byl jenom prevoznik. Super kluk, ale…, skvele jsem si pokecali, ale… sex dobry, ale… proste neco mezi nami uplne nezapadlo do sebe. Tak jsme to po pul roce zabalili. V dalsim vztahu se od zacatku citim jako ryba ve vode.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
K K
636
19.2.20 16:40

Tak otazkou je, co znamena „je to jine“. Pokud to je jine v tom smyslu, ze je to lepsi nez driv, pak je vse OK.

Pokud je to jine v tom smyslu, ze je to horsi nez driv, pak nezbyva, nez jit o dum dal.

Resp. taky to muze byt v necem horsi, v necem lepsi (treba lepsi komunikace, horsi sex…). Pak je treba si ujasnit priority…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.2.20 18:07

@MrsNorris Je tam dost velký časový odstup, oba máme naše vztahy za sebou :palec: spíš jsme se oba za takovou dobu přizpůsobili podvědomě naším polovičkám a teď je těžký se zase „nastavit“ jinak :)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
19.2.20 18:08

@Afrikana Chápu, uvidím, jak to bude po čase, pár měsíců, půl rok. Buď tam to „něco“ jiskřivého bude, nebo ne :)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
19.2.20 18:09

@Andrewww :potlesk: :mrgreen: na tom něco je

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama