Nový partner po rozvodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.19 09:02
Nový partner po rozvodu

Prosim o zkušenosti další rozvedene nebo rozešlé ženy :) jsem rozvedená dva roky, čili samozivitelka. Před necelým rokem jsem náhodou potkala muze, bydlí kousek od nás v malém rodinném domečku, zatímco já a děti máme malý bytecek ve starší zástavbě. Nejdříve jsme se občas vidali, později jsem ho seznámila s detma, které sice otce mají, ale navštěvují ho jen 2 víkendy v měsíci. Onen muž děti nemá, je mu málo přes 50 a jeho bývalá přítelkyně měla už dospělou dceru, o které moc hezky mluvil. A také mluvil hezky o své bývalé, prý ji ale vše platil, bydlení, jídlo i oblékání protože ona udržovala finančně dceru na VS a platila ještě dceři byt, prostě ten původní být, kde spolu bydlel dříve, si paní nechala a bydlela tam dcerka. Ten muž tedy na mě působil dobrým dojmem, má svou práci, svoje bydlení a svoje peníze. Občas jsme zašli na kávu, do kina, na oběd. Později jsem ho velmi často začala zvát na oběd k nám domů, znáte to, chlap, neumí vařit, neumí péct. O náklady na kina a divadla i večeře jsme se vždy víceméně podělili, jednou zaplatí ten, pak zas onen. Přijde na oběd a přinese nám třeba mandarinky. S dětmi si moc nesedí, ony se ho snaží respektovat, ale on je sama poznamka. Tu do me pichne, že starší dítě je drze, tu že mladší dítě neuklizi, tu že jsme bordelari. Máme nový vcelku v pořádku udržovaný byt. K němu domu už raději a dětmi nechodíme, měl dříve bazén na zahradě a když ho děti chtěly napustit, prohlásil, že je to moc vody a je to drahé. Kdykoliv tam přijdeme, kouká, že mu běhají po zahradě. Děti si moc nevšímá, na zahradě nemá nic, co by děti jakkoliv udrželo a s ničím tam vlastně přijít nesmíme, hračky, houpačka, nafukovací bazének. Většinu kamarádů mých deti nemá rád, a minule mu někdo otrhal třešně na zahradě a mezi řečí mi řekl, že podezira mě starší dítě. Všechny děti jsou někdy zlobive a neposlušné, ale tohle by si mě dítě opravdu nedovolilo, naštěstí v den, kdy se třešně ztratily, byly děti u mě sestry. Dále mu vadí, že nechci, aby u nás spal, máme opravdu malý bytecek a určitě večerní rituály… Nevadí mi mu dát večeři, je klidně s námi celý den u mě doma od oběda po večeři, ale jsem ráda, když jde spát těch pár metrů k sobě domů. To se ale většinou opravdu zlobí. O víkendu se mi děti vrátily z týdenního tábora a to se zas zlobil, že se mu nevenuju a bavím se s dětmi. Nikdy mi ani nenabídne, když vidí, že nestíhám, že mi třeba dítě vyzvedne na krouzku/u rodicu/že něco přiveze nebo někam doveze. I přes řeči, jak živil svou bývalou, mi teď přijde, že to má velmi dobré spočítane. NEUSTÁLE MLUVÍ O PENĚZÍCH. kolik kde má nasetreno, kolik měsíčně ušetří, v lednici nemá nic a jeho nákupy pro něj domu jsou za 300 kc:) víkendy u nás ji zcela běžne, pokud někam jdeme s detma, platí on třeba benzín, to ano, nejezdíme daleko, ale třeba bazén a večeři už pro všechny zaplatím já. Víceméně mám vlastně o dost větší náklady teď s ním, než když jsem s detma byla sama. Teď nás pozval v září na dovolenou. Naštvalo ho totiž, že jedeme s mými rodiči a bratrem do Chorvatska na pár dní a jeho jsme vynechali. Dovolenou máme ale přes půl roku zamluvenou a v té době jsme se ználi chvíli. Takže nás pozval také do Chorvatska s tím, že zaplatí cestu a ubytování v pensionu, ale jídlo a nákupy a restaurace mám již platit já.. Pro všechny. Po pravdě dost váhám, jsem na děti sama, vše tahnu z jednoho platu a u moře už letos budeme. Jakékoliv další náklady na cokoliv jsou už prostě nadstandart. Někdy si říkám, k čemu mi takový vztah je, ano, mám si s kým popovídat, vzít děti na výlet, ale výlety bychom zvládli i sami a mám takový divný pocit, že ten muž to má finančně dobře spočítane. Skoro každý den teplou večeři, víkendy i obědy i buchty i zákusky, svačiny… Děti si moc nevšímá a má k nim vlastně často řeči… Nákupy a všechno dal zarizuju sama protože mi mají přece pomoct děti a navíc, proč by to dělal, když se mnou nebydlí. Na TV kouká u nás, svítí se u nás, jednou za měsíc mě vezme do kina a koupí mi půl pizzy a jednu minerálku:) a dal si šetří, a říká, kolik ušetřil tento a kolik minulý mesic.. A nutí mě, aby změnila dodavatele elektriny/operatora/proč jsem si koupila svetr/dětem boty… Za svy:))
Jako asi těžko najdu dětem někoho, kdo je bude total milovat, ale tohle mi přijde trochu přes čáru… Jak to máte vy se vztahama po rozvodu? Stěhujeme si muzsky domu, speji u vás muži, když máte děti doma, co kdo platíte. Proste jak to mate:)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Russet
Neúnavná pisatelka 17979 příspěvků 16.07.19 09:07
@Anonymní píše:
Prosim o zkušenosti další rozvedene nebo rozešlé ženy :) jsem rozvedená dva roky, čili samozivitelka. Před necelým rokem jsem náhodou potkala muze, bydlí kousek od nás v malém rodinném domečku, zatímco já a děti máme malý bytecek ve starší zástavbě. Nejdříve jsme se občas vidali, později jsem ho seznámila s detma, které sice otce mají, ale navštěvují ho jen 2 víkendy v měsíci. Onen muž děti nemá, je mu málo přes 50 a jeho bývalá přítelkyně měla už dospělou dceru, o které moc hezky mluvil. A také mluvil hezky o své bývalé, prý ji ale vše platil, bydlení, jídlo i oblékání protože ona udržovala finančně dceru na VS a platila ještě dceři byt, prostě ten původní být, kde spolu bydlel dříve, si paní nechala a bydlela tam dcerka. Ten muž tedy na mě působil dobrým dojmem, má svou práci, svoje bydlení a svoje peníze. Občas jsme zašli na kávu, do kina, na oběd. Později jsem ho velmi často začala zvát na oběd k nám domů, znáte to, chlap, neumí vařit, neumí péct. O náklady na kina a divadla i večeře jsme se vždy víceméně podělili, jednou zaplatí ten, pak zas onen. Přijde na oběd a přinese nám třeba mandarinky. S dětmi si moc nesedí, ony se ho snaží respektovat, ale on je sama poznamka. Tu do me pichne, že starší dítě je drze, tu že mladší dítě neuklizi, tu že jsme bordelari. Máme nový vcelku v pořádku udržovaný byt. K němu domu už raději a dětmi nechodíme, měl dříve bazén na zahradě a když ho děti chtěly napustit, prohlásil, že je to moc vody a je to drahé. Kdykoliv tam přijdeme, kouká, že mu běhají po zahradě. Děti si moc nevšímá, na zahradě nemá nic, co by děti jakkoliv udrželo a s ničím tam vlastně přijít nesmíme, hračky, houpačka, nafukovací bazének. Většinu kamarádů mých deti nemá rád, a minule mu někdo otrhal třešně na zahradě a mezi řečí mi řekl, že podezira mě starší dítě. Všechny děti jsou někdy zlobive a neposlušné, ale tohle by si mě dítě opravdu nedovolilo, naštěstí v den, kdy se třešně ztratily, byly děti u mě sestry. Dále mu vadí, že nechci, aby u nás spal, máme opravdu malý bytecek a určitě večerní rituály… Nevadí mi mu dát večeři, je klidně s námi celý den u mě doma od oběda po večeři, ale jsem ráda, když jde spát těch pár metrů k sobě domů. To se ale většinou opravdu zlobí. O víkendu se mi děti vrátily z týdenního tábora a to se zas zlobil, že se mu nevenuju a bavím se s dětmi. Nikdy mi ani nenabídne, když vidí, že nestíhám, že mi třeba dítě vyzvedne na krouzku/u rodicu/že něco přiveze nebo někam doveze. I přes řeči, jak živil svou bývalou, mi teď přijde, že to má velmi dobré spočítane. NEUSTÁLE MLUVÍ O PENĚZÍCH. kolik kde má nasetreno, kolik měsíčně ušetří, v lednici nemá nic a jeho nákupy pro něj domu jsou za 300 kc:) víkendy u nás ji zcela běžne, pokud někam jdeme s detma, platí on třeba benzín, to ano, nejezdíme daleko, ale třeba bazén a večeři už pro všechny zaplatím já. Víceméně mám vlastně o dost větší náklady teď s ním, než když jsem s detma byla sama. Teď nás pozval v září na dovolenou. Naštvalo ho totiž, že jedeme s mými rodiči a bratrem do Chorvatska na pár dní a jeho jsme vynechali. Dovolenou máme ale přes půl roku zamluvenou a v té době jsme se ználi chvíli. Takže nás pozval také do Chorvatska s tím, že zaplatí cestu a ubytování v pensionu, ale jídlo a nákupy a restaurace mám již platit já.. Pro všechny. Po pravdě dost váhám, jsem na děti sama, vše tahnu z jednoho platu a u moře už letos budeme. Jakékoliv další náklady na cokoliv jsou už prostě nadstandart. Někdy si říkám, k čemu mi takový vztah je, ano, mám si s kým popovídat, vzít děti na výlet, ale výlety bychom zvládli i sami a mám takový divný pocit, že ten muž to má finančně dobře spočítane. Skoro každý den teplou večeři, víkendy i obědy i buchty i zákusky, svačiny… Děti si moc nevšímá a má k nim vlastně často řeči… Nákupy a všechno dal zarizuju sama protože mi mají přece pomoct děti a navíc, proč by to dělal, když se mnou nebydlí. Na TV kouká u nás, svítí se u nás, jednou za měsíc mě vezme do kina a koupí mi půl pizzy a jednu minerálku:) a dal si šetří, a říká, kolik ušetřil tento a kolik minulý mesic.. A nutí mě, aby změnila dodavatele elektriny/operatora/proč jsem si koupila svetr/dětem boty… Za svy:))
Jako asi těžko najdu dětem někoho, kdo je bude total milovat, ale tohle mi přijde trochu přes čáru… Jak to máte vy se vztahama po rozvodu? Stěhujeme si muzsky domu, speji u vás muži, když máte děti doma, co kdo platíte. Proste jak to mate:)

Tak zoufalá snad nejsi, abys musela trávit život s někým takovým…

arinecka
Kelišová 6746 příspěvků 16.07.19 09:11

No, tohle je divný vztah, ale on se má asi s tebou fajn. Už jen chybí aby sis srovnala děti, aby fungovaly podle jeho představ a dovolila mu u sebe spát. Neee, takovýho chlapa bych nechtěla :nevim:

azaleila
Zasloužilá kecalka 777 příspěvků 44 inzerátů 16.07.19 09:13

Tohle ale opravdu nemáš zapotřebí! :*

venulka1
Kecalka 495 příspěvků 16.07.19 09:13

Tvl…promiň ale tohle není muz pro vztah ale přísavka co tě vycucava a ma dobře spočítáno..ten by šel rychle a jinak s vekem bude jeste hůř vetsi mrzout vic pohodlný kord kdyz nemusí..

Eemii
Neúnavná pisatelka 17629 příspěvků 16.07.19 09:14

No, tak na dovolenou bych s nim určitě nejela a vůbec bych ho rychle vypakovala. A řekla bych mu přesně to, cos tu napsala, jsem samozivitelka a paradoxně, to, ze jsem s tebou, mě stojí víc peněz, než kdybych byla s dětmi sama. Je to hnusnej skrt.
Navíc věcně poznámky na děti by mě stvaly neskutečně.

Lama Lama
Hvězda diskuse 54372 příspěvků 16.07.19 09:19

Nemá smysl nějak hodnotit, jaký objektivně je, on by to podal asi jinak. Jen mi překvapuje, že s ním jsi, když ho takhle vidíš.

Jinak my - ano, spal u mě když mám děti. Nechtěla jsem definitivní přestěhování dříve, jak po roce. Ale prespaval u nás už mnohem dříve. Přijde mi, že ty odstrkujes s ohledem na vaše rituály jeho. A on zas s ohledem na, svůj klid tebe s dětmi. Zkrátka máte jiná očekávání.

I náš se snažíme jet tak nejakfifty fifty. Tedy já za sebe a své děti, on za sebe. Ale nepočítáme to na koruny. Spíš jednou on, příště já a já se snažím zohlednit to, že mám na krku 2 drtia platit víc.
On přispívá na bydlení u mě.
A detma vychází dobře, ale nemá k nim žádné povinnosti a nečekám, že o ně bude pečovat a přebírat mě povinnosti.

Heivka
Závislačka 4236 příspěvků 16.07.19 09:21

Já myslím že máte jasno, vlastně jste na něm nepopsala jedinou pozitivní věc. Teď se jen rozhoupat k činu a s pánem se navždy rozloučit. Jinak jsem si všimla, že chlapi kteří moc mluví o penězích bývají pěkné držgrešle.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.19 09:21

Mně to pravé začíná také tak připadat. Zpočátku jsem mu chtěla dát čas zvyknout si na děti, navíc s detma zkušenosti nemá, taky zezacatku nemluvil nijak zvlášť o penězích, ale poslední dva měsíce se to zhoršuje, neustále peníze, přitom vydělává opravdu dobře, jako porad mě vezme do kina, nebo na kávu, ale slyším jak banky, jak dodavatele, jak změnit, jak ušetřit..nic si na sebe nekoupí, je to přece škoda… Když jsme chtěli do bazénu, plavky jsem mu koupila já. Samozřejmě jen obyčejné, ale říkám si, proč bych to měla dělat, že, je sám, plavky jdou pro něj, ať si je koupi. A navíc ty poznámky na děti mě opravdu vytáčí, minulý týden jsem se již ostré ozvala, zkušenosti s detma nemá, ale kecy má furt… Tak si práve říkám, že mi tohle nestojí za nic… :) jako děti vždycky zlobí a normálně se běžný, že se hádají a otravuji a pak se zas kamarádi. Ale každý je nějaký, ze… Zakl.

lilith1
Ukecaná baba ;) 2300 příspěvků 16.07.19 09:21
@Anonymní píše:
Jako asi těžko najdu dětem někoho, kdo je bude total milovat, ale tohle mi přijde trochu přes čáru… Jak to máte vy se vztahama po rozvodu? Stěhujeme si muzsky domu, speji u vás muži, když máte děti doma, co kdo platíte. Proste jak to mate:)

Chrťák, který chce, abys ho obletovala a tvé děti opravdu nemusí. Upřimně ve svém věku bych chlapa s malými dětmi nechtěla ani omylem, takže ho chápu, ale že je vy. úraný ne. Pusť ho do oběhu..

Čičorečka
Závislačka 2636 příspěvků 16.07.19 09:22

Nemáš proč s ním být, to víš dle toho výčtu sama. Ale co mě pobavilo bylo osočení z otrhání třešní :D za prvé to, že se to stalo v nepřítomnosti dětí a za druhé, že tvrdíš, že by si to děti nedovolily :lol: Mě by vůbec nenapadlo, že si u “strejdy” nemůžu dát v zahradě trochu ovoce, natož děti.

Osmdesátsedmička
Kecalka 101 příspěvků 16.07.19 09:25

Jak tady často radí, napiš si na papír pro a proti. A až se s ním budeš rozcházet, ten papír mu ukaž a řekni, že třeba teď už konečně taky něco ušetříš. Je to vychcánek. I tu dovolenou má moc dobře spočítanou. V Chorvatsku je draho, necháš tam za jídlo víc jak on za ubytování. Pošli ho k vodě a užij si léto s dětma… Normální chlap se určitě brzo najde. ;)

pe-terka
Generální žvanilka 20009 příspěvků 16.07.19 09:25

Ani jsem nedočetla do konce! Od takového rychle pryč! Nezmění se, co čekáš od bezdětného 50letého konzervy, sobce a kolenovrta? A děckám by bylo velmi líto, že si jejich máma za partnera zvolila muže, který je nemá rád! Jsou tvou součástí :think:

pe-terka
Generální žvanilka 20009 příspěvků 16.07.19 09:27
@Čičorečka píše:
Nemáš proč s ním být, to víš dle toho výčtu sama. Ale co mě pobavilo bylo osočení z otrhání třešní :D za prvé to, že se to stalo v nepřítomnosti dětí a za druhé, že tvrdíš, že by si to děti nedovolily :lol: Mě by vůbec nenapadlo, že si u “strejdy” nemůžu dát v zahradě trochu ovoce, natož děti.

vid! A zakladatelka mu vystrojí oběd a on jim donese pytlík mandarinek za 30 korun 8)

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1750 příspěvků 16.07.19 09:32

Je to vyčůránek a držgrešle. S takovým chceš být? Navíc nesnáší tvé děti a je to mrzout. Utni to, ať se chodí třeba pást aby ušetřil a ne že bude vyžírat tebe.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama