Nový partner - žádost o test na HIV

Anonymní
6.2.16 21:24

Nový partner-žádost o test na HIV

Nechci aby si mě někdo s tímto tématem spojoval, proto anonym-omlouvám se…

Jde o to, že mám nového partnera se kterým zatím nespím-známe se dva měsíce. A po svých zkušenostech(nevěra manžela-moje gynekologické komplikace)už tak nějak plně nedůvěřuji a nevím jak zjistit, jestli mi nelže o svém zdravotním stavu a je opravdu zdravý(a třeba ani neví, on sám měl nevěrné partnerky-to tvrdí tedy on).
Opravdu se pohlavních nemocí bojím. Hlavně samozřejmě HIV, kapavky, sifilis…
Takže otázka zní„Jak říci partnerovi, aby šel na test HIV a jiných chorob“?Je to hloupé se ptát? V dnešní době se vážně bojím.
I kdybych ho znala i rok tak tím jeho pravý zdravotní stav nezjistím :nevim:
Mám dítě a tak nechc, aby měl nemocnou matku-člověk nikdy neví a kort v dnešní době nevěr :?
Samozřejmě na tento test bych si došla i já, aby to bylo fér.

Možná jsem paranoidní, ale zajímá mě váš názor. Díky

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

20807
6.2.16 21:26

Nastínila bych mu, proč se toho tak bojím (tvé špatné zkušenosti) a požádala ho o testy. Pokud je normální, tak to pochopí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1017
6.2.16 21:27

Já se nedivím a pokud spolu máte být, požádala bych jej o to narovinu. V dnešní době člověk nikdy neví… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
527
6.2.16 21:28

Prodávají test cca 500 Kč v lekarne, mas výsledek hned

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.2.16 21:29
@Veronika2015 píše:
Prodávají test cca 500 Kč v lekarne, mas výsledek hned

Opravdu 8o? A jak se provádí???CO to je? Jdu to hledat. Já myslela, že to lze zjistit jen z krve.

• Nahlásit
  • Citovat
1087
6.2.16 21:31

Nejlepsi je jit dohromady, nech se otestovat taky. Ja nechapu, jak nekdo muze s nekym spat bez ochrany, kdyz se poradne neznaji, dneska je spousta nemoci a ja jsem posera :) takhle jsme to udelali i kdysi davno s manzelem, neprislo mu na tom nic divnyho

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
350
6.2.16 21:31

Na jednu stranu tě chápu, na druhou by mně osobně bylo dost blbý, kdybych to po někom chtěla… Lépe řečeno nedovedu si představit, že by na ty testy někdo poslal mě…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
527
6.2.16 21:33
@Anonymní píše:
Opravdu 8o? A jak se provádí???CO to je? Jdu to hledat. Já myslela, že to lze zjistit jen z krve.

Taky je z krve :lol: mrkni na YouTube postup, je tam něco na dobnuti a kalísek s výsledkem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Nafrněná
6.2.16 21:33

Jděte spolu darovat krev :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
6.2.16 21:35
@Ivetlu píše:
Na jednu stranu tě chápu, na druhou by mně osobně bylo dost blbý, kdybych to po někom chtěla… Lépe řečeno nedovedu si představit, že by na ty testy někdo poslal mě…

Já bych spíš byla ráda, že jsem našla tak zodpovědného partnera :think:.

Ale dřív by mi to možná taky přišlo asi zvláštní či jak to říct :think:.Jako že mi nevěří…ale v dnešní době a věku (31 )a s dítětem nechci riskovat. ON měl taky nějakou milostnou minulost, ty jeho slečny též, tak si myslím, že je to dobrý nápad.
Ale děkuji za názor ;)

• Nahlásit
  • Citovat
26556
6.2.16 21:35
@Ivetlu píše:
Na jednu stranu tě chápu, na druhou by mně osobně bylo dost blbý, kdybych to po někom chtěla… Lépe řečeno nedovedu si představit, že by na ty testy někdo poslal mě…

Mě to přijde absolutně normální :nevim:
Speciálně v dnešní době, HIV je na vzestupu.

Prostě bych mu to řekla a šla na testy s ním

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
623
6.2.16 21:36

Anonymní - je to krevní test, uvnitř je návod. Je tam víc lahviček a tak si to už moc nepamatuju. Výsledek se pak ukáže, bud se objeví tečka nebo proužek (pozitivní) nebo se neobjeví nic (negativní).
Jen pro doplnění, většinou to v lékárnách není běžně na skladě, ale není problém to objednat. Zkus předem zavolat a objednat si to, at se nemusis cítit trapně 2×… Podle mého názoru nebo zkušenosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6680
6.2.16 21:36

Já na tom nevidím nic špatného. Normálně říct, že oba jste měli nějaké partnery a než spolu začnete spát bez ochrany, tak že byste si spolu zašli na kožní udělat testy na pohlavně přenosné nemoci. Nebo můžete jít i k obvoďákovi, ten nechá testy udělat z krve. Možná to naopak ocení, že jsi zodpovědná ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6680
6.2.16 21:38
@Evca.St píše:
Anonymní - je to krevní test, uvnitř je návod. Je tam víc lahviček a tak si to už moc nepamatuju. Výsledek se pak ukáže, bud se objeví tečka nebo proužek (pozitivní) nebo se neobjeví nic (negativní).
Jen pro doplnění, většinou to v lékárnách není běžně na skladě, ale není problém to objednat. Zkus předem zavolat a objednat si to, at se nemusis cítit trapně 2×… Podle mého názoru nebo zkušenosti.

Jenže tohle je test na určitou nemoc, buď na HIV nebo na chlamýdie, ale na každou nemoc musíš testovat zvlášť. Lepší je nechat si testy udělat hromadně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
527
6.2.16 21:38

@Ivetlu
Tak to me by to blby nebylo :mrgreen: chceš soulozit? Tak test, do ty doby guma, risknout to a pak za 2 mesice sup na test a modlit se, ze ty uzliny, jeho dobrý slovo a horecka…byla jen angina :lol: to by bylo teprve blby

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama