Nový partner, sex, jeho dcera

Anonymní
22.9.20 09:15

Novy partner,sex,jeho dcera

Mám partnera, jsme spolu neco málo přes rok, bydlíme spolu ale teprve půl roku. mám syna v péči z předešlého vztahu, on má 2 děti (9,12let) z předešlého manželství a též žijí s námi. A teď k problému.. Zkrátka máme rádi s partnerem sex :oops: užíváme si skoro denně, každý večer když děti spí.. Ovšem poslední cca měsíc jsem vypozorovala že starsi přitelova dcera nás chodí šmírovat :? - Bohužel máme ložnici spojenou s obývákem, kde máme zašupovaci dveře…najednou jsou ji viděla stát za těmi dveřmi a pozorovala nás..samozřejmě jsem hned šla směrem k ní, ale ona v tu chvilku zaplula do koupelny(na WC)..je mi to už dost nepříjemné, přítel říká že jsem paranoidní, že nás práci nemůže slyšet a že jsem vyhlášena i když jde jen na wc, ale já vím že to tak není :?..prosím, jak to své švindl dceři vysvětlit? Je mi to i trapné, nevím co ji říct :nevim: děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
373
22.9.20 09:19

A ty dveře nejsou zasouple? Nejdou zamcit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13944
22.9.20 09:23
@Anonymní píše:
Mám partnera, jsme spolu neco málo přes rok, bydlíme spolu ale teprve půl roku. mám syna v péči z předešlého vztahu, on má 2 děti (9,12let) z předešlého manželství a též žijí s námi. A teď k problému.. Zkrátka máme rádi s partnerem sex :oops: užíváme si skoro denně, každý večer když děti spí.. Ovšem poslední cca měsíc jsem vypozorovala že starsi přitelova dcera nás chodí šmírovat :? - Bohužel máme ložnici spojenou s obývákem, kde máme zašupovaci dveře…najednou jsou ji viděla stát za těmi dveřmi a pozorovala nás..samozřejmě jsem hned šla směrem k ní, ale ona v tu chvilku zaplula do koupelny(na WC)..je mi to už dost nepříjemné, přítel říká že jsem paranoidní, že nás práci nemůže slyšet a že jsem vyhlášena i když jde jen na wc, ale já vím že to tak není :?..prosím, jak to své švindl dceři vysvětlit? Je mi to i trapné, nevím co ji říct :nevim: děkuji

Jestli to není vtip a pokus o ranní zvednutí místních řad, tak si ty dveře probůh zavřete, ne? Počkejte, až bude definitivně spát a nevřískejte u toho, ať jí nevzbudíte :roll: Upřímně ale nevěřím, že by 12ti letá holka chodila cíleně šmírovat rodiče při sexu. Nejspíš jste jí vzbudili a pak nevěděla, co dělat a bylo jí to pěkně trapný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1020
22.9.20 09:24

Pochybuji, že 12tiletá holka chce vidět sex v přímém přenosu. Většina je ráda, že o tom neví. Nevymýšlíš si tu trochu? Také zajímavé, že má děti ve své péči a máte takovou hezkou rodinku, do níž si každý přivedl děti. A jste spolu rok a po půl roce jste se sestěhovali dohromady. To by udělal asi málokdo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11847
22.9.20 09:29

Nikdo si nechce ani představit sex svých rodičů, natož to vidět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24255
22.9.20 09:30
@Prof. Farnsworth píše:
Nikdo si nechce ani představit sex svých rodičů, natož to vidět.

Rodiče přeci nesexují. To ví každé dítě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
483
22.9.20 09:36

@unuděná já to chápu tak, že ty dveře zavřené jsou, ale jako správné zašupovačky mají díru nahoře, dole a po straně a nejdou pořádně dovřít. Představuju si takovou tu starou koženkovou harmoniku. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
528
22.9.20 09:37

Naštěstí existuje BABYBOX!!! :mrgreen: Pokud tě to takto trápí, nacpi ji do Babyboxu a máš po starosti :palec: A teď vážně: Buď počkat, až děti budou spát, neječet u toho jako na lesy a pokud si to chcete užít na plný pecky, nechat si to až děti nebudou doma :nevim: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
378
22.9.20 10:17
@Anonymní píše:
Mám partnera, jsme spolu neco málo přes rok, bydlíme spolu ale teprve půl roku. mám syna v péči z předešlého vztahu, on má 2 děti (9,12let) z předešlého manželství a též žijí s námi. A teď k problému.. Zkrátka máme rádi s partnerem sex :oops: užíváme si skoro denně, každý večer když děti spí.. Ovšem poslední cca měsíc jsem vypozorovala že starsi přitelova dcera nás chodí šmírovat :? - Bohužel máme ložnici spojenou s obývákem, kde máme zašupovaci dveře…najednou jsou ji viděla stát za těmi dveřmi a pozorovala nás..samozřejmě jsem hned šla směrem k ní, ale ona v tu chvilku zaplula do koupelny(na WC)..je mi to už dost nepříjemné, přítel říká že jsem paranoidní, že nás práci nemůže slyšet a že jsem vyhlášena i když jde jen na wc, ale já vím že to tak není :?..prosím, jak to své švindl dceři vysvětlit? Je mi to i trapné, nevím co ji říct :nevim: děkuji

To je problém váš, nikoliv dcery.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23520
22.9.20 10:18

Tak jestli je holce dvanáct, tak s ní začínají cloumat hormony a sex ji dost možná začíná zajímat.
Já v jejím věku taky poslouchala sousedy s uchem na zdi :oops: a kdybych se mohla podívat, tak to udělám :lol:
S dcerou bych si promluvila, že chápete, že je zvědavá, ale není vhodné vás takhle okoukávat (a pak to nechat být, jí bude nespíš víc stydno než vám). A dveře nechávat důkladně zavřené.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1778
22.9.20 10:21
@T.Petr píše:
Naštěstí existuje BABYBOX!!! :mrgreen: Pokud tě to takto trápí, nacpi ji do Babyboxu a máš po starosti :palec: A teď vážně: Buď počkat, až děti budou spát, neječet u toho jako na lesy a pokud si to chcete užít na plný pecky, nechat si to až děti nebudou doma :nevim: :nevim:

Problém je že 12 léta holka už trefí domu :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
528
22.9.20 10:24
@david85lbc píše:
Problém je že 12 léta holka už trefí domu :?

A ještě může vypovídat na Ospodu :think: :think: :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
401
22.9.20 12:14
@Mango_Lassi píše:
Rodiče přeci nesexují. To ví každé dítě

V tomto pripade se nejedna o rodice. Nevim sice, jak moc relevantni to je, ale je to fakt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14428
22.9.20 13:10

Ale tak to je vcelku pochopitelné, že když jde dítě na záchod a slyší divné zvuky z pokoje, tak se podívá a taky je vcleku logické, že při tom zmrzne a není schopné se odtrhnout, dokud teda nehrozí, že ho při tom přistihneš.

Představovat si, že prepubertální holka tě chodí záměrně šmírovat je opravdu paranoidní. On to pro ni žádný extra příjemný zážitek nebyl.

Zároveń je naivní se domnívat, že vás děti neslyší. Samozřejmě že v rámci jednoho malého bytu to je slyšet.

Takže přestaň vyšilovat, takovéhle věci se prostě stanou.

Maximálně s ní můžeš zajít na zmrzlinu a věcně, bez poučování a povyšování si společně promluvit o tom, proč je dobré ctít soukromí druhých lidí a pokud ona chce, abyste ctili její soukromí, tak to potřebuje taky dělat.

Ideální varianta je předělat bydlení tak, abyste měli ložinic, ve které se zamknete.

Příspěvek upraven 22.09.20 v 13:12

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14428
22.9.20 13:10
@carsin píše:
V tomto pripade se nejedna o rodice. Nevim sice, jak moc relevantni to je, ale je to fakt.

Naopak - její tatínek šuká tu cizí krávu. To je ještě horší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama