Nový přítel, co opustil po šestinedělí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.06.19 13:54
Nový přítel, co opustil po šestinedělí.

Ahoj holky, zajímal by mě váš pohled na věc..
Jsem delší dobu sama s dítětem a teď se přes seznamku scházím s jedním mužem. Zdá se být perfektní. Je sympatický, usměvavý, komunikativní navíc je i hezký a přitahuje mě. Rozumíme si moc. Jediné co mě zaráží, je, že opustil dlouholertou přítelkyni po porodu. Prakticky hned po skončení šestinedělí. Prý se s ní nedalo vydržet, okecávala, vyčítala apod. Jeho malé je teď teprve 5 měsíců, takže poměrně brzy začal hledat vztah. Co si o tom myslíte? Prosím anonym..

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineChytrak
Závislačka 3497 příspěvků 29.06.19 13:58
@Anonymní píše:
Jsem delší dobu sama s dítětem a teď se přes seznamku scházím s jedním mužem. Zdá se být perfektní. Je sympatický, usměvavý, komunikativní navíc je i hezký a přitahuje mě. Rozumíme si moc. Jediné co mě zaráží, je, že opustil dlouholertou přítelkyni po porodu. Prakticky hned po skončení šestinedělí. Prý se s ní nedalo vydržet, okecávala, vyčítala apod. Jeho malé je teď teprve 5 měsíců, takže poměrně brzy začal hledat vztah. Co si o tom myslíte? Prosím anonym..

Treba jen zjistil, ze je kamaradovo :think:

Gaforia
Zasloužilá kecalka 541 příspěvků 29.06.19 14:00

Nevydrzel hormonalni bouri.. :thinking:

Uživatel je onlinefree333
Nadpozemská drbna 25724 příspěvků 29.06.19 14:01

Myslím si to, že bych si s ním nepořizovala Mimíše… 8)

arinecka
Kelišová 6566 příspěvků 29.06.19 14:04
@Anonymní píše:

Že je to slaboch :nevim:

inkakřivák
Neúnavná pisatelka 19853 příspěvků 29.06.19 14:06

Neinvestovala bych do takového vztahu ani hodinu. Slaboch.

Markéta80
Hvězda diskuse 45265 příspěvků 29.06.19 14:06

Nechtěla bych takového partnera :?

ludmilaadamkova
Závislačka 2784 příspěvků 29.06.19 14:08

Ze je to srab.

Tejule
Zasloužilá kecalka 956 příspěvků 29.06.19 14:10

Rovnou bych ho nezavarovala a zjistila proč se tak opravdu stalo, tady ti každá napíše jaký je to slaboch atd… Jasně. Ale nikdo za těmi dveřmi nestál. Znám třeba holku, kterou muž opustil po narození dítěte taky a on za to fakt nemohl v těhotenství na ni vyplavaly hnusy stylu, že obstastnovala chlapi v práci atd, myslel si, že to zvládne, ale nezvládl, nechtěl odejít před porodem tak počkal po konci 6 ti neděli. Asi slaboch no, jakoby ho zdejší dámy nazvaly. Takže bych nějakými soudy ještě fakt vydržela…

kristyn.g
Závislačka 3115 příspěvků 29.06.19 14:12

Tak ten bude když ptáčka lapají pěkně mu zpívají. Nebude to člověk pro život a nechtěla bych s ním nic mít

TrueIsFalse
Ukecaná baba ;) 1312 příspěvků 29.06.19 14:13
@arinecka píše: Že je to slaboch :nevim:

Takže když se žena chová jako kr*va a nedá se s ní vydržet, tak muž je slaboch? Zajímavé :mrgreen:

ludmilaadamkova
Závislačka 2784 příspěvků 29.06.19 14:17

@TrueIsFalse a ty vis ze se dana zena chovala jako krava?

Uživatel je onlineChytrak
Závislačka 3497 příspěvků 29.06.19 14:19
@free333 píše:
Myslím si to, že bych si s ním nepořizovala Mimíše… 8)

Nebud zahorkly kazisuk a prej nove lasce! :hug: :jazyk:

atominnka
Generální žvanilka 22273 příspěvků 29.06.19 14:19

Osobně bych zjistila, co ho k tomu vedlo a proč. Tady ti muzeme psát, jakej je to s. áč, ale nikdo jsme s nima nežil.
Vzhledem k tomu, že přítelkyně byla dlouholetá, in ji opustil v necelých 2m dítěte a tomu je ted 5m, tak bych asi byla opatrná.

lljubanka
Kecalka 136 příspěvků 29.06.19 14:22
@Anonymní píše:

Na nezávazný vztah, 1× týdně na sex budiž. Ale do života nepoužitelný. Co to je okecávala? Nedalo se s ní vydržet? To ji předtím neznal? A co čekáš ty od takového chlapa, pro vážný vztah teda tenhle materiál není.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama