Nový přítel, poprvé u mě doma

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.19 17:44
Nový přítel, poprvé u mě doma.

Dobrý podvečer :) Jdu si sem nejspíše pro uklidnění. Měsíc se stýkam s novým mužem. Je mi 34, mám děti, takže vím, jak to chodí :lol: Nicméně po dlouhodobém nevydarenem vztahu, je to člověk, který mě navštíví doma. Jsem nervózní a nevím proč. Nevím, jak to popsat, prostě bude to po dlouhé době nový sexuální partner. Bojím se, že si nesedneme, že to bude zklamání. Omlouvám se za tento dotaz, ale je to v mým věku normální se tak obávat. Není mi 18 :roll: Děkuji za reakce. Prosím o zachování anonymu, děkuji.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
arinecka
Kelišová 5889 příspěvků 26.03.19 17:47

Dokud to nezkusíte, tak to nebudeš vědět. Tak se nestresuj předem, třeba bude vše jak má být a když ne, tak život jde dál :mavam:

Jessie_james
Ukecaná baba ;) 2306 příspěvků 26.03.19 17:48
@Anonymní píše:
Dobrý podvečer :) Jdu si sem nejspíše pro uklidnění. Měsíc se stýkam s novým mužem. Je mi 34, mám děti, takže vím, jak to chodí :lol: Nicméně po dlouhodobém nevydarenem vztahu, je to člověk, který mě navštíví doma. Jsem nervózní a nevím proč. Nevím, jak to popsat, prostě bude to po dlouhé době nový sexuální partner. Bojím se, že si nesedneme, že to bude zklamání. Omlouvám se za tento dotaz, ale je to v mým věku normální se tak obávat. Není mi 18 :roll: Děkuji za reakce. Prosím o zachování anonymu, děkuji.

Asi jsem staromódní, ale do postele bych šel až na druhé návštěvě..

marg
Ukecaná baba ;) 1852 příspěvků 26.03.19 17:50

34? Zní to jako by ti bylo padesát. Prostě na to vlitnete a uvidíte.

Prof. Farnsworth
Kelišová 7131 příspěvků 26.03.19 18:06
@Anonymní píše:

Tak po měsíci už asi víš jaký je. Takže úplné překvapení to nebude. Neměj strach a užij si to - bude to s ním poprvé a ještě po letech na to budete spolu vzpomínat :mavam:

astoret
Ukecaná baba ;) 1617 příspěvků 26.03.19 18:49

nenervuj se, otevři vínko a nalad se na skvělý sex, určitě to klapne :palec:

astoret
Ukecaná baba ;) 1617 příspěvků 26.03.19 18:50

@Jessie_james vždyt se stýkají už měsíc, to neni zas tak málo

Nenapravitelný
Zasloužilá kecalka 655 příspěvků 26.03.19 18:55

Závidím. Trochu vína a nechat věci plynout :wink:

lilithlilith
Kecalka 485 příspěvků 26.03.19 18:57

Hlavně nám dej ráno vědět, klidně i podrobnosti, udělám si k tomu kafe :mrgreen:

Burj Chalifa
Vesmírná mluvilka 30363 příspěvků 26.03.19 19:19

hlavně nezapomeň na antikoncepci. Spolehlivou.

Jessie_james
Ukecaná baba ;) 2306 příspěvků 26.03.19 19:30
@astoret píše:
@Jessie_james vždyt se stýkají už měsíc, to neni zas tak málo

Přesvědčila si mě. :kytka: :kytka: :kytka: :mrgreen:

Ou
Kelišová 6944 příspěvků 26.03.19 20:31

No je to natolik normální, že je k tomu písnička.

https://www.youtube.com/watch?…

Lexter
Zasloužilá kecalka 981 příspěvků 3 inzeráty 26.03.19 20:44
@Anonymní píše:

Klid, to se vsákne. Mohou nastat tři možnosti. Vojede tě jak lokomotiva, něžně tě pomiluje a nebo se mu nepostaví. A teď aspoň víš do čeho jdeš, ne?

A teď vážně. Užij si to, uvolni se. On to nebude žádný vůl, pozná to a přizpůsobí se ti. ;)

Jessie_james
Ukecaná baba ;) 2306 příspěvků 27.03.19 21:52

Tak jak už ?

Chytrak
Závislačka 3137 příspěvků 27.03.19 22:14

Ted je v akci neni cas psat 8)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama