Nový Vinted, co když si kupující nevyzvedne zásilku?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
106
24.1.22 15:11

Nový Vinted, co když si kupující nevyzvedne zásilku?

Zastavím, hodně prodávám na Vinted i nakupuji, nicméně jako jsem teď posílala jednomu chlapci hodinky, které si zaplatil přes Vinted a já pouze vygenerovala kód a odeslala, nicméně chlapec si je stále nevyzvedl.
Tak nevím, co s tím, nemáte někdo zkušenosti?

Peníze stále visí, nemám je v peněžence, zároveň jsem balík odeslala a vše bylo v pořádku :oops: mám tam přes 30 výborných hodnocení, navíc není ani můj problém, že chlapec si něco objedná a následně nevyzvedne 8o to bych si sama za sebe nedovolila, měl dvě kladná hodnocení, takže jsem předpokládala, že to bude v pohodě :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12214
24.1.22 15:19

Nevím, jak je to na českém Vintedu, ale u toho německého se po 30 dnech od potvrzení odeslání odesílatelem bere obchod automaticky jako uzavřený, i když se příjemce neozve a peníze se připočtou na účet prodávajícího

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K82
1933
24.1.22 15:52

Napis jim na tu podporu, celkem i reaguji..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
106
24.1.22 16:11

@Aduš8 u nás jsem našla -Co když si kupující zásilku včas nevyzvedne?
Zásilka ti bude vrácena. Mezitím dojde ke stornování objednávky a vrácení platby kupující/mu.

Což je dost nefér, když jsem musela balíček zabalit, poslat, musela jsem do toho dát čas 8o a on z toho vyjde ještě dobře … nechápu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12214
24.1.22 16:13

@Upirek123 no to teda čumím. Bych si myslela, že ty podmínky budou stejné :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
908
24.1.22 19:33

Zásilka se ti vrátí. Jediné co můžeš, dát mu pak negativní hodnocení. Zkusila bych mu napsat, pak případně na tu jejich podporu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
106
25.1.22 13:19

@Aduš8 i já 😳 neskutečný

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
106
25.1.22 13:19

@mapu je už 5 dnů neaktivní a nereaguje