Nový Vinted - co si myslíte?

• Fotoalbum (3)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
21152
3.12.21 18:24

@Magical-eyes jo, doteď to bylo super…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
902
3.12.21 18:30

Ahojky, taky se přidám…abych řekla pravdu. Tak jsem z toho taky zoufalá, asi úplně neporadím, ale mě se třeba hodnocení přesunulo, jméno stejné mám taky i osobní popis, ale co mě štve a dost :cert: :cert:, že se mi odstranili ty oblíbené předměty, plus se samozřejmě odstranila sledovanost produktů, čili (ASI) se to lidem nenabízí bez TOPOVÁNÍ. Což beru, jako kdyby jsem tam žádné zboží nenabízela, přijde mi to takové líné…Takže co s tím? Smazat a nahrát znovu? Aby se to dostalo do podvědomí?
Plus mě neskutečně štve, že jsem některé věci zakoupila na Vintedu a když je chci opět poslat dál, tak mi je skvělá Parta Vinted maže, doteď nevím z jakého důvodu, přitom stejné produkty tam od jiných lidí vidím.

Jako ok, přidali sekci nábytek atd…na dětský pokoj a dětské potřeby, dobrý, ale docela se obávám, aby se z toho nestal klasický bazar, jako každý druhý, už jsem tam zahlédla duše na kolo. Docela mě Vinted bavil, vybavila jsem si zde výbavu pro malou a vše, co nebyla třeba kupovat úplně nové i na sebe během těhotenství i po porodu a teď jsme taky zklamaná no…
:zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3908
3.12.21 18:48
@azaleila píše:
Ještě se zeptám, je tu někdo, kdo už máte vinted účet v pohodě po té aktualizaci aplikace?

Já ano. Avšak jen nakupuji. Den trvalo než se mi nahrála hodnocení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
3.12.21 19:53

Ještě se zeptám, když ode mě někdo koupí přes tlačítko, kolik dní mám na to zaběhnout do té Zásilkovny? U nás Zásilkovna není a teď z důvodu HO kvůli Covidu jezdím do města tak 1× týdně a přes Vánoce nepojedu vůbec… a co když je člověk třebas na dovče nebo v karanténě?! Si říkám, jestli by nebylo lepší těch pár mých inzerátů skrýt či smazat, abych neměla špatné hodnocení… na Vinted víc nakupuju než prodávám…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K82
1933
3.12.21 19:58
@jana11111 píše:
Ještě se zeptám, když ode mě někdo koupí přes tlačítko, kolik dní mám na to zaběhnout do té Zásilkovny? U nás Zásilkovna není a teď z důvodu HO kvůli Covidu jezdím do města tak 1× týdně a přes Vánoce nepojedu vůbec… a co když je člověk třebas na dovče nebo v karanténě?! Si říkám, jestli by nebylo lepší těch pár mých inzerátů skrýt či smazat, abych neměla špatné hodnocení… na Vinted víc nakupuju než prodávám…

Psali 5 v podminkach.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
3.12.21 19:59
@K82 píše:
Psali 5 v podminkach.

Pracovních nebo kalendářních?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K82
1933
3.12.21 20:34
@jana11111 píše:
Pracovních nebo kalendářních?

Ty mi davas, sem to musela projet znovu.. ale stesti preje tem, co cetli :mrgreen:. Pracovnich.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
3.12.21 20:43

Holky proč mi nefunguje Vinted? Jak se mám znovu prohlásit? Chci hlavně diskutovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5409
3.12.21 20:54

Ochrana kupujících je asi fajn, ale tedy úplně se mi nezamlouvá, že někdo bude držet několik dnů moje peníze za prodané zboží :oops: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
3.12.21 21:01
@K82 píše:
Ty mi davas, sem to musela projet znovu.. ale stesti preje tem, co cetli :mrgreen:. Pracovnich.

Díky, asi bych si to měla taky nastudovat :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10814
3.12.21 22:43

Pokud je tady podobný traged, jako já, komu se ani neotevře old. vinted, našla jsem asi řešení. Na https://vinted.cz/help zadat dotaz s klíčovými slovy nová platforma apod. Přijde robotická odpověď s odkazem na starý účet vinted. Po jeho rozkliknutí se ihned sama nabídne možnost přejít na novou platformu. Stará se uzavře i s inzeráty 10. Snad to někomu pomůže a snad se mi ty krámy už konečně přesunou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
4.12.21 02:16

Holky? Když jsem ještě na staré platformě, abych si dodělala své prodeje a nákupy, aby mi to po přechodu nesmazalo zprávy, tak moje nabídky uživatele uvidí zatím taky??? Přijde mi, že to tam komplet umřelo od te jejich zmeny.. 8o

Docela mám strach z toho nového přesunu. Zrovna nedávno jsem dělala výměnu, slečna dostala ode mě daleko více zboží, ochota i z jeji strany a všechno super.. potom si věci ode mě zkoušela a nelíbilo se jí to a chtěla mi vrátit. Což jsem odmítla. Vracet svůj balík a ji zase ten od ní… A ona mě nahlásila na Vinted. Nahlásila každou moji další nabídku z katalogu jako pomstu, když jsem ji odmítla vracet zbozi…takže já litala jak blbec po celé rodině, po které mám věci v krabicích a doplňovala informace. Nakonec nahlásila mě celou a napsala mi tři špatně hodnocení… 8o když jsem jí to se slušným slovníkem oplatila, tak mi blokovali ucet :cert: teď si vemte, že na nové platformě se někomu nebude líbit co od vas koupi a začne vás vydírat. Takže akorát starost navic 8o :roll: potřebuji se všeho zbavit a ne posílat na zkoušku, jak je toto ošetřené vážně netusim :roll: a doufám bude tedy na nové platformě co nejdřív vidět, protože je zrovna období Vánoc a mohlo se vše prodat 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47
4.12.21 11:41
@Simonkaa01 píše:
@K92 Když si něco budeš chtít koupit nebo někdo od tebe stačí když zmáčkneš-poslat dotaz a přes zprávy se domluvíte jako na starém vintedu a kromě dopravy a zboží nic platit nebudeš

Presne tak to take delam :), rovnou do inzeratu davam v uvodu upozorneni, ze koupe probiha jako dosud, tj. pres tlacitko “poslat zpravu”. Plus zaslani Zasilkovnou. A nemusi se nic dalsiho resit, domluvim se se zajemkyni/zajemcem jako driv :kytka:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21152
4.12.21 11:59

@jncka A lze to takhle obejít? Oficiálně? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7512
4.12.21 12:08
@jana11111 píše:

Viděla jsem v nastavení možnost zathrnout, že jsi na dovolené.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat