Nový výrůstek po odstranění laserem

1227
12.3.16 20:24

Nový výrůstek po odstranění laserem

Hezkou sobotu všem,

Máte, prosím, někdo zkušenost s tím, že by se kožní výrůstek po odstranění laserem, vrátil, respektive prostě znovu vyrostl? Nechala jsem si v prosinci odstranit cca 3 a dva už opět rostou. Jsou malé, ale na obličeji, konkrétně jde o nos + se objevují nové… Odstranění proběhlo na klinice plastické chirurgie, tuším, že erbiovým laserem, za docela dost peněz - echt, když už se to klube znovu :(

Děkuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
12.3.16 21:05
@Kacise píše:
Hezkou sobotu všem,

Máte, prosím, někdo zkušenost s tím, že by se kožní výrůstek po odstranění laserem, vrátil, respektive prostě znovu vyrostl? Nechala jsem si v prosinci odstranit cca 3 a dva už opět rostou. Jsou malé, ale na obličeji, konkrétně jde o nos + se objevují nové… Odstranění proběhlo na klinice plastické chirurgie, tuším, že erbiovým laserem, za docela dost peněz - echt, když už se to klube znovu :(

Děkuju

mám podobnou zkušenost, taky na nose a taky po laseru, ale objevil se + i další cca po 2 letech

• Citovat
  • Nahlásit
34559
12.3.16 21:09

Mjo, rostou znova, mrchy. Taky už jsem byla víckrát… :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2043
13.3.16 00:29

Laser je na houby.nech to delat klasickou cestou!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1227
13.3.16 11:55

@maskovak
Klasickou…řezat? Je to malinké, ale na nose.. no, asi se zkusím poradit na kožním, nebýt to v obličeji, neřeším to, ale nechci vypadat jak ježibaba :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26295
13.3.16 12:14

Neřezala bych, kvůli hojení, záleží i jak se ti hojí normální rány. Někdo mívá sklon ke vzniku keloidních jizev.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Darija06
11.1.19 20:20

Mohla bych se zeptat jaké typy odstranění jsou ? Všimla jsem si, že mám na krku docela dost fibromů, které mi hodně povyrostly a vypadá to už dost nehezky takže bych je chtěla dát pryč, ale nerada bych měla krk plný jizviček :(

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat