Nový vztah a ozvala se bývalka

Anonymní
1.10.19 16:54

Nový vztah a ozvala se bývalka

Ahoj všichni, po dlouhém vztahu přes 10 let nastal s bývalou přítelkyní víceméně oboustranný rozchod - mě 28, jí 25. Důvodem bylo přechození, nesnesitelné naschvály a prostě ztráta výhledu na další společné soužití (a mnoho dalšího). Přibližně půl roku po rozchodu jsem to zkusil dát dohromady - stavět na tom dobrém, špatné zapomenout a uvědomit si, že všechny ty hádky byly opravdu kvůli blbostem a že to má ještě cenu. Byl jsem přesvědčen, že to vyjde - na všechno špatné jsem zapomněl a začal jsem konat. Odezva byla tenkrát neutrální - říkala, že neví, že si není jistá - no prostě k ničemu. Další rok jsme se občas vídali, občas popovídali, občas něco potřebovala, kafčo a tak. Já doufal, že se to zlomí, i když okolí už ze mě možná mělo kolikrát srandu, že se na to nevykašlu a nejdu dál - že tak skončím bez rodiny, dětí, jen s vidinou, že se to dá do kupy. Před půl rokem jsme se chytli opět kvůli nějaké blbosti takovým způsobem, že jsem si řekl DOST, že tohle fakt nemám zapotřebí a jdu dál. Od druhého dne jsem se neozval dal ji konečně pokoj - když v tom holka nemá jasno. Musím říct, že se mi opravdu fakt ulevilo, začal jsem myslet pozitivně (po dlouhé době dovolená s přáteli, rozvíjení koníčků, fakt mě zase začal bavit život) a bývalou vymazal. Před měsícem jsem byl pozván na jednu akci, kde jsem potkal holku známou z dřívějška od vidění, ale nikdy jsme se spolu nebavili. Skončilo to tak, že jsme spolu část večeru protancovali a opravdu hezky popovídali, fakt příjemný večer. Od té doby si hodně píšeme, už jsme spolu byli dvakrát na výletě a minimálně jeden další je naplánovaný :lol: Normální milá holka se stejnými názory, blízkým bydlištěm a zatím se tváří jako dost do nepohody :) Kde jen byla takovou dobu??? :D Ovšem, zhruba před týdnem mi začala salva z druhé strany, kterou jsem před půl rokem definitivně zavřel. Bývalka se chce tuším vrátit. Na messengeru slohy o tom, jak byla slepá, stále se omlouvá, že jsem byl pro ni vždycky jen já a tak a tak. Vytáhla snad všechno, co ji kdy vadilo a teď už nevadí, že se změnila, že chce rodinu a děti právě se mnou (samozřejmě jsme plánovali). Hlava mi to nebere. Proti bývalce nic nemám, to, že mě po rozchodu nechtěla ji za zlé nemám - dalo mi to, ale musel jsem se s tím popasovat. Ale co mi dělá teď v hlavě za guláš, to je peklo. Například, v pátek když jsem byl s potenciální novou, vrátil jsem se domů a v garáži večeře - mimochodem dobrá. V týdnu před tím jen tak dovezla houbový řízky, který miluju. Z doslechu vím, že doma jen brečí a nic s ní nehne. Bývalka mi není lhostejná, strávili jsme spolu kus života, ale proč mě teď tak trápí, když nebyla schopná se rok vyjádřit?? Novému vztahu chci dát šanci a rozhodně se nechci vracet. Ale nebudu lhát, že mě to nechává chladným - chtěl jsem všechno v klidu, bez výčitek. Máte někdo nějakou radu, jak situaci vyřešit tak, aby se bývalka uklidnila a já měl klidné svědomí a klid s novou?? fakt bych to nerad zahodil.. to jsou dardy, fí… :,( (a nebo klidně nic nepiště, potřeboval jsem to ze sebe hlavně vyndat ven)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1.10.19 16:58

Ta casova osa ti nejak nevychazi. Vzdyt by ji v dobe zacatku vztahu muselo byt maximalne 12-13 :mrgreen:. Deset let spolu, pak pulrok, pak zase rok, pak dalsi pulrok…

Příspěvek upraven 01.10.19 v 16:59

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2000
1.10.19 16:58

Dal bych sanci novemu vztahu, byvalka si muze pockat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
180
1.10.19 16:59

A bývalá ví že máš novou známost? Pokud ano tak podle mě si chce jen dokázat, že tě má pořád v hrsti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.10.19 17:01

Dáme-li fikci reality, tak narcistní manipulátorka, pryč od ní. Jen by ses měl možná zamyslet, proč tě přitahuje/pritahovala, to je taky patologický.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.10.19 17:04

Byl jsem s ní od 17 - 28 +- nějaký měsíce. Ona byla se mnou od 15 - 25. Teď je mi 30. Po rozchodu půl roku klid, pak rok snažení o návrat a teď půl roku po poslední hádce a konci. Před měsícem nová holka :D Já vím, je to trochu na budku.. ale co v životě není..

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.10.19 17:07

Ano, tuší, že mám novou známost. Ale vlastně se začala ozývat ještě možná týden, dva před ní. Teď co tuší tu novou známost, teprve se to rozeběhlo..

• Nahlásit
  • Citovat
1.10.19 17:08
@Anonymní píše:
Byl jsem s ní od 17 - 28 +- nějaký měsíce. Ona byla se mnou od 15 - 25. Teď je mi 30. Po rozchodu půl roku klid, pak rok snažení o návrat a teď půl roku po poslední hádce a konci. Před měsícem nová holka :D Já vím, je to trochu na budku.. ale co v životě není..

Jo, tak to dava smysl. Jako baba ti rikam, ze tohle je syndrom zamluvene mikrovlnky. Kdyz lezi na krame a nikdo ji nechce, v pohode. Ale dej na ni lepitko zamluveno a pet lidi se ti po ni dopoledne popta a sesty bude vyzadovat poradnik. Takhle mi to kdysi licil kamarad a neco na tom je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48113
1.10.19 17:13
@elza12 píše:
A bývalá ví že máš novou známost? Pokud ano tak podle mě si chce jen dokázat, že tě má pořád v hrsti.

zasadni informace a rozhodne bych ji nenechala lezt ti do garaze nebo kam vsude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19735
1.10.19 17:14
@Anonymní píše:
Ahoj všichni, po dlouhém vztahu přes 10 let nastal s bývalou přítelkyní víceméně oboustranný rozchod - mě 28, jí 25. Důvodem bylo přechození, nesnesitelné naschvály a prostě ztráta výhledu na další společné soužití (a mnoho dalšího). Přibližně půl roku po rozchodu jsem to zkusil dát dohromady - stavět na tom dobrém, špatné zapomenout a uvědomit si, že všechny ty hádky byly opravdu kvůli blbostem a že to má ještě cenu. Byl jsem přesvědčen, že to vyjde - na všechno špatné jsem zapomněl a začal jsem konat. Odezva byla tenkrát neutrální - říkala, že neví, že si není jistá - no prostě k ničemu. Další rok jsme se občas vídali, občas popovídali, občas něco potřebovala, kafčo a tak. Já doufal, že se to zlomí, i když okolí už ze mě možná mělo kolikrát srandu, že se na to nevykašlu a nejdu dál - že tak skončím bez rodiny, dětí, jen s vidinou, že se to dá do kupy. Před půl rokem jsme se chytli opět kvůli nějaké blbosti takovým způsobem, že jsem si řekl DOST, že tohle fakt nemám zapotřebí a jdu dál. Od druhého dne jsem se neozval dal ji konečně pokoj - když v tom holka nemá jasno. Musím říct, že se mi opravdu fakt ulevilo, začal jsem myslet pozitivně (po dlouhé době dovolená s přáteli, rozvíjení koníčků, fakt mě zase začal bavit život) a bývalou vymazal. Před měsícem jsem byl pozván na jednu akci, kde jsem potkal holku známou z dřívějška od vidění, ale nikdy jsme se spolu nebavili. Skončilo to tak, že jsme spolu část večeru protancovali a opravdu hezky popovídali, fakt příjemný večer. Od té doby si hodně píšeme, už jsme spolu byli dvakrát na výletě a minimálně jeden další je naplánovaný :lol: Normální milá holka se stejnými názory, blízkým bydlištěm a zatím se tváří jako dost do nepohody :) Kde jen byla takovou dobu??? :D Ovšem, zhruba před týdnem mi začala salva z druhé strany, kterou jsem před půl rokem definitivně zavřel. Bývalka se chce tuším vrátit. Na messengeru slohy o tom, jak byla slepá, stále se omlouvá, že jsem byl pro ni vždycky jen já a tak a tak. Vytáhla snad všechno, co ji kdy vadilo a teď už nevadí, že se změnila, že chce rodinu a děti právě se mnou (samozřejmě jsme plánovali). Hlava mi to nebere. Proti bývalce nic nemám, to, že mě po rozchodu nechtěla ji za zlé nemám - dalo mi to, ale musel jsem se s tím popasovat. Ale co mi dělá teď v hlavě za guláš, to je peklo. Například, v pátek když jsem byl s potenciální novou, vrátil jsem se domů a v garáži večeře - mimochodem dobrá. V týdnu před tím jen tak dovezla houbový řízky, který miluju. Z doslechu vím, že doma jen brečí a nic s ní nehne. Bývalka mi není lhostejná, strávili jsme spolu kus života, ale proč mě teď tak trápí, když nebyla schopná se rok vyjádřit?? Novému vztahu chci dát šanci a rozhodně se nechci vracet. Ale nebudu lhát, že mě to nechává chladným - chtěl jsem všechno v klidu, bez výčitek. Máte někdo nějakou radu, jak situaci vyřešit tak, aby se bývalka uklidnila a já měl klidné svědomí a klid s novou?? fakt bych to nerad zahodil.. to jsou dardy, fí… :,( (a nebo klidně nic nepiště, potřeboval jsem to ze sebe hlavně vyndat ven)

Ignorovat? Zablokovat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.10.19 17:15

Hlavně se nesnaz hrát na obě strany, to je to nejhorší, co bys mohl oboum ženám udělat

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.10.19 17:18
@ontarova.stara píše:
Jo, tak to dava smysl. Jako baba ti rikam, ze tohle je syndrom zamluvene mikrovlnky. Kdyz lezi na krame a nikdo ji nechce, v pohode. Ale dej na ni lepitko zamluveno a pet lidi se ti po ni dopoledne popta a sesty bude vyzadovat poradnik. Takhle mi to kdysi licil kamarad a neco na tom je.

No tak to mě teda pobavilo, syndrom zamluvené mikrovlnky :D :D Ale proc to kurnik dela, když na to měla tolik casu a já ji chtěl??.. njn, syndrom mirovlnky.. Mě ted nejvic štve, že se máme s novou sejít a prostě jak zase člověk řeší tohle, je prostě nesvůj. Už na poslední schůzce s novou mi bývalka volala a kamuflovalo se to dost blbě..

• Nahlásit
  • Citovat
1.10.19 17:18

Já bych neuspěchala vrhnout se hned do nového vztahu a dala bych tomu čas. Je pravda, že lidem něco dojde, až když je pozdě a 10 let se nedá jen tak zahodit. Asi bych se snažila zjistit co je na tom pravdy s těmi změnami, o kterých tvrdí, že u ní nastaly a třeba to vážně půjde. Lidi jsou v tomhle dost pesimističtí, ono se není čemu divit, ale jestli to tak necítíš, tak bys ji neměl zavrhnout, ale dát tomu čas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.10.19 17:23

S bývalkou jsi to už podruhé zkusil a i tak to nevyšlo. Pochybuju, že by to vyšlo teď.
Dej si pozor, ať ti tou svojí pozorností nepokazí to s tou novou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13799
1.10.19 17:24

Ignoruj jí. Jednou jste se rozešli, ty jí nechceš, tak ji nenech, aby ti zase dělala v hlavě zmatek a kazila ti nový vztah.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama