Nový vzťah, alebo nie?

Anonymní
6.1.21 19:53

Nový vzťah, alebo nie?

Sme mladí. 25, 27. Ja po vzťahu ktorý skončil katastrofou, ona vraj ešte nikoho nemala. Už dva mesiace sa stretávame, chodíme spolu na výlety, sami. Ona je opak bývalej, je mi s ňou úžasne, už viem aké vlastnosti ženy sú pre mňa vhodné. Ja sa ale v nej nevyznám, a neviem či ma naozaj záujem alebo nie. Chodíme teda veľa na výlety. Poznal som ju už z pred bývalej a už pred tým sa mi páčila potom ma zbalila bývalá. Naozaj, zbalila ma výzorovo krásna baba, sama. To skončilo zle, žili sme spolu ale ona bola strašne hysterická a držala ma v klietke. No a teraz odkedy chodíme všade s touto babou tak hneď som vedel že si s ňou viem predstaviť vzťah ale nechcel som tlačiť na ňu tak postupne som jej prejavoval city. Ľahké pohladenie, pusa na líce. Na Silvestra prvý bozk. Dnes sme sa boli kúpať, hodiny som ju hladkal, boli pusy a tak bolo krásne.

Ale ona nikdy nič intímne neinicializuje, ale ani sa nikdy neodtiahla dotykom, puse. Teda ak by nemala záujem, tak by podľa mňa so mnou netrávila toľko času sama na takýchto aktivitách a dala by najavo nezáujem už pri dotykoch. Ale chýba mi tam tá spätná väzba.

Pár krát už u mňa spala ale nič sa nestalo, maximálne som ju hladkal. Keďže ma zbalila bývalá a jediná priateľka tak s takýmto správaním skúsenosť nemám. Tam to šlo samo, ja urobil prvý krok a hneď som videl že mám zelenú a v podstate sme sa hneď milovali.

Teraz netuším ako ďalej, aký ďalší krok urobiť aby som zistil či mám ďalej zelenú alebo ma ma naozaj ako kamaráta. Všetci známi sú na tom že sme pár. Nedávno sa nás to pýtali či sme, ja nevedel ako reagovať, lebo to bolo ešte pred pusami, ona sa len usmiala a tiež nevedela ako reagovať. Mne sa veľmi páči a mám o ňu veľký záujem, je presne taká povaha aké dievča chcem, he to čistý opak hysterickej ženy.

Keď sa lúčime teší sa ako krásne bolo, ďakuje že bolo úžasne, dám jej pusu na líce a ide domov. Je taká nedostupná v puse na pery, len niekoľko ich bolo. Na Silvestra o polnoci a dnes pri kúpani vonka.

Tak poraďte ako čo urobiť teraz? Všade sa hovorí že je treba robiť činy a nehovoriť veci priamo lebo dievča stratí záujem a tak. Ako zistiť či ma chce viac ako kamaráta?

A ešte jedna vec, na výlety ma nevyužíva, všetko platíme na pol, dokonca ona platí aj viac, lebo chce.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
100
6.1.21 20:04

Jeee ty si sladký :lol: :hug:… Tak možná se stydí a čeká až uděláš ten první krok anebo se zeptej přímo jí… Jak to ona všechno cítí ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1565
6.1.21 20:10

Podle mě se stydí. Až zas budete mít nějakou tu romantickou chvilku zkus zajít trošku dál a uvidíš jestli se chytne :mrgreen: Každopádně dokud tě nechala do teď ji oťapkávat tak něčemu většímu se bránit nebude ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9344
6.1.21 20:33

Stydi se, budes to muset posunout ty.
Uz to moc nenatahuj, at tu pravou chvili neprosvihnes.
A mluvte o tom spolu!!
„Vis, jak se nas ti znami ptali, jestli spolu chodime. Chodime, vid? Strasne chci byt s tebou, jsi uzasna.“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1974
6.1.21 20:47

Vy se koupete v lednu venku? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2613
6.1.21 22:22
@Anonymní píše:
Sme mladí. 25, 27. Ja po vzťahu ktorý skončil katastrofou, ona vraj ešte nikoho nemala. Už dva mesiace sa stretávame, chodíme spolu na výlety, sami. Ona je opak bývalej, je mi s ňou úžasne, už viem aké vlastnosti ženy sú pre mňa vhodné. Ja sa ale v nej nevyznám, a neviem či ma naozaj záujem alebo nie. Chodíme teda veľa na výlety. Poznal som ju už z pred bývalej a už pred tým sa mi páčila potom ma zbalila bývalá. Naozaj, zbalila ma výzorovo krásna baba, sama. To skončilo zle, žili sme spolu ale ona bola strašne hysterická a držala ma v klietke. No a teraz odkedy chodíme všade s touto babou tak hneď som vedel že si s ňou viem predstaviť vzťah ale nechcel som tlačiť na ňu tak postupne som jej prejavoval city. Ľahké pohladenie, pusa na líce. Na Silvestra prvý bozk. Dnes sme sa boli kúpať, hodiny som ju hladkal, boli pusy a tak bolo krásne.

Ale ona nikdy nič intímne neinicializuje, ale ani sa nikdy neodtiahla dotykom, puse. Teda ak by nemala záujem, tak by podľa mňa so mnou netrávila toľko času sama na takýchto aktivitách a dala by najavo nezáujem už pri dotykoch. Ale chýba mi tam tá spätná väzba.

Pár krát už u mňa spala ale nič sa nestalo, maximálne som ju hladkal. Keďže ma zbalila bývalá a jediná priateľka tak s takýmto správaním skúsenosť nemám. Tam to šlo samo, ja urobil prvý krok a hneď som videl že mám zelenú a v podstate sme sa hneď milovali.

Teraz netuším ako ďalej, aký ďalší krok urobiť aby som zistil či mám ďalej zelenú alebo ma ma naozaj ako kamaráta. Všetci známi sú na tom že sme pár. Nedávno sa nás to pýtali či sme, ja nevedel ako reagovať, lebo to bolo ešte pred pusami, ona sa len usmiala a tiež nevedela ako reagovať. Mne sa veľmi páči a mám o ňu veľký záujem, je presne taká povaha aké dievča chcem, he to čistý opak hysterickej ženy.

Keď sa lúčime teší sa ako krásne bolo, ďakuje že bolo úžasne, dám jej pusu na líce a ide domov. Je taká nedostupná v puse na pery, len niekoľko ich bolo. Na Silvestra o polnoci a dnes pri kúpani vonka.

Tak poraďte ako čo urobiť teraz? Všade sa hovorí že je treba robiť činy a nehovoriť veci priamo lebo dievča stratí záujem a tak. Ako zistiť či ma chce viac ako kamaráta?

A ešte jedna vec, na výlety ma nevyužíva, všetko platíme na pol, dokonca ona platí aj viac, lebo chce.

Covece je to dlouhe jako 14 dni. Tak ji zkus prcat, pravdepodobne nebude namitat. Co ti neni jasne? Je zrejme trochu utapnuta. Vybral jsi si opak predchozi hysterky. Dal uvidis jak to bude vypadat. Treba nebude iniciovat nic. I takove jsou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2156
6.1.21 23:45
@Julča001 píše:
Vy se koupete v lednu venku? 8o

Taky mě to zaujalo. :mrgreen: Jinak Zakladateli, gentlemana už jsi zkusil (hádám úspěšně), holt se teď na ní budeš muset trochu vrhnout, no. Nebála bych se toho na tvém místě. Aby si ještě nezačala myslet, že jsi nějaký divný, žes ještě nic nezkusil. :mrgreen: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.21 23:55
@Silverine247 píše:
Taky mě to zaujalo. :mrgreen: Jinak Zakladateli, gentlemana už jsi zkusil (hádám úspěšně), holt se teď na ní budeš muset trochu vrhnout, no. Nebála bych se toho na tvém místě. Aby si ještě nezačala myslet, že jsi nějaký divný, žes ještě nic nezkusil. :mrgreen: :kytka:

Obaja máme radi extrémne zážitky :D :lol:

Vyzerá to tak :) že sa budem musieť vrhnúť viac ako doteraz :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
1974
7.1.21 07:34
@Anonymní píše:
Obaja máme radi extrémne zážitky :D :lol:Vyzerá to tak :) že sa budem musieť vrhnúť viac ako doteraz :lol:

Takové holky nerostou na stromech, normálně po ní vyjeď 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
90
7.1.21 09:55
@Anonymní píše:
Sme mladí. 25, 27. Ja po vzťahu ktorý skončil katastrofou,ona vraj ešte nikoho nemala. Už dva mesiace sa stretávame, chodíme spolu na výlety, sami. Ona je opak bývalej, je mi s ňou úžasne, už viem aké vlastnosti ženy sú pre mňa vhodné. Ja sa ale v nej nevyznám, a neviem či ma naozaj záujem alebo nie. Chodíme teda veľa na výlety. Poznal som ju už z pred bývalej a už pred tým sa mi páčila potom ma zbalila bývalá. Naozaj, zbalila ma výzorovo krásna baba, sama. To skončilo zle, žili sme spolu ale ona bola strašne hysterická a držala ma v klietke. No a teraz odkedy chodíme všade s touto babou tak hneď som vedel že si s ňou viem predstaviť vzťah ale nechcel som tlačiť na ňu tak postupne som jej prejavoval city. Ľahké pohladenie, pusa na líce. Na Silvestra prvý bozk. Dnes sme sa boli kúpať, hodiny som ju hladkal, boli pusy a tak bolo krásne.

A ešte jedna vec, na výlety ma nevyužíva, všetko platíme na pol, dokonca ona platí aj viac, lebo chce.

Ona se stydí. Sám jsi napsal, že ještě nikoho neměla, takže tohle je pro ni nové, nemůžeš teď čekat, že se na tebe vrhne. To, že je trochu nedostupná puse na rty, neznamená, že tě nechce. Protože kdyby tě nechtěla, nenechala by si ani dát pusu na tvář a ani by se nenechala od tebe hladit, tedy alespoň dle mého názoru, já bych se ani pohladit nenechala od kamaráda, natož pusu na tvář. Prostě se stydí a to časem přejde. :kytka: Ze začátku bys to měl iniciovat ty a až si zvykne, začne iniciovat něco i ona též. Udělej první krok a uvidíš, jestli se toho chytne ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.1.21 11:45

Kolik vám je?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1974
7.1.21 11:50
@Deniskadeniska píše:
Kolik vám je?

25 a 27, je to hned na začátku diskuze ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
109
7.1.21 11:59

Tak jí řekni, že jsi se do ní zamiloval, že se ti líbí, že je ti s ní dobře a zda to i ona tak cítí?
Květinku musíš opečovávat, ale ona musí vědět, co k ní cítíš. Stydí se ti to říci a čeká až se vyjevíš ty. Lepší, když tě odmítne a řekne na rovinu, že chce s tebou jen takhle kamarádit, než aby si projevoval city a skutek utek. To by jsi s ní v podstatě, pokud hledáš a toužíš po vztahu, ztrácel čas. Kdysi v mládí se jeden kamarád také vodil s dívčinou za ruku, dávali s občas pusinky, jenže protože se nevyjádřil, jednoho dne mu řekla, že poznala jiného kluka, aby se nezlobil. Prostě asi dívčina čekala dost dlouho a když nic, tak se dala sbalit prvním, co se jí líbil. Buď muž činu a jednej. Nestyď se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.1.21 12:03

@Julča001 tak jsem slepá :D :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.1.21 12:04
@DoktorMundi píše:
Tak jí řekni, že jsi se do ní zamiloval, že se ti líbí, že je ti s ní dobře a zda to i ona tak cítí?
Květinku musíš opečovávat, ale ona musí vědět, co k ní cítíš. Stydí se ti to říci a čeká až se vyjevíš ty. Lepší, když tě odmítne a řekne na rovinu, že chce s tebou jen takhle kamarádit, než aby si projevoval city a skutek utek. To by jsi s ní v podstatě, pokud hledáš a toužíš po vztahu, ztrácel čas. Kdysi v mládí se jeden kamarád také vodil s dívčinou za ruku, dávali s občas pusinky, jenže protože se nevyjádřil, jednoho dne mu řekla, že poznala jiného kluka, aby se nezlobil. Prostě asi dívčina čekala dost dlouho a když nic, tak se dala sbalit prvním, co se jí líbil. Buď muž činu a jednej. Nestyď se.

Přesne, řekni ji to narovinu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat