Nový vztah, i když myslím na předešlý

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.19 14:46
Nový vztah, i když myslím na předešlý

Ahoj ženy,
v tomto tématu nejde o děti, ale snad to nevadí. Skoro rok jsem to „táhla“ s mužem, s kterým to měl být nejdřív nezávazný vztah, ale já se do něj zamilovala. Ano, teď sama vidím, že jsem byla hloupá. Vypadalo to, že on do mě také, protože mimo sexu jsme spolu trávili i časy na výletech nebo prostě normálně doma u televize. Měl pořád sladké řečičky, i mi párkrát řekl že mě miluje a že tohle nikdy s jinou dívkou nezažil. Pak se na mě z ničeho nic vykašlal a začal si zase užívat s kamarády a já nevěděla co jsem udělala špatně. Stále mi ale psal že mě miluje, ale že to prostě nešlo a sám nevěděl proč. No to je jedno, jde o to že teď už když nejsme v žádném kontaktu, tak ho pořád miluji i když vím že spal s dalšíma holkama a teď se možná usazuje a začíná vztah s jednou dívkou. A mě to hrozně bolí. Každý den na něj myslím a snažím se o něm nemluvit, ale kdž na něj někde přijde řeč tak ve mě zatrne a mám špatnou náladu, myslím na hezké věci s ním a nedokážu si to vysvětlit, proč se na mě vykašlal. Už bych se k němu nevrátila i když mi potom stále věšel bulíky na nos, že mě chce zpátky a že se změní, už jsem mu nevěřila. A ted ta hlavní otázka…Je to už skoro rok co jsme spolu oficiálně skončili, ale ve mě je to stále silnější, ale objevil se muž, hodný a milující a vím že mě má rád a mě je s ním také dobře a v jeho přítomnosti na tamtoho nemyslím, ale přijedu domu nebo tak a prostě nemyslim zas na nikoho jiného…Takže se Vás chci zeptat, zapomněli jste někdy na někoho koho jsme opravdu milovali ale nevyšlo to když jste vstoupili do jiného vztahu? Třeba během toho vztahu až? Myslíte, že je to možné nebo to není řešení? Nechci si nechat utéct tak skvělého kluka se kterým jako jediným mi je po takové době dobře, ale zase mu nechci ublížit když to nevyjde a já nezapomenu.

Reakce:
MartinKa36
Závislačka 3756 příspěvků 03.08.19 14:49

To neřeš a jdi to toho…

Ou
Echt Kelišová 8547 příspěvků 03.08.19 14:58

No s hodným a milujícím si spíš nezačínej, potřebuješ převozníka a hodnýmu klukovi ublížíš.

Ale najít si někoho kdo je v posteli dobrej a spíš nebude úplně snadno dostupnej, aby ses musela sanažit a myslela spíš na převozníka je dobrý nápad. A až tě to přejde, tak si pak dej rande s tím hodným klukem a uvidíš co to udělá.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.19 15:03

To jsem zapomněla dodat, i jsem myslela že to je nepodstatné.. Ten hodný kluk byl nejdříve převozník jak říkáte :D… Začali jsme spolu jen spát, protže já byla zlomená a on také z rozchodu. Ted už to on bere jinak a vím že na svou bývalou díky mě nemyslí, ale ve mě se to bohužel neztratilo..

Uživatel je onlinepohledzdruhestrany
Echt Kelišová 9616 příspěvků 03.08.19 15:06
@Ou píše:
No s hodným a milujícím si spíš nezačínej, potřebuješ převozníka a hodnýmu klukovi ublížíš.Ale najít si někoho kdo je v posteli dobrej a spíš nebude úplně snadno dostupnej, aby ses musela sanažit a myslela spíš na převozníka je dobrý nápad. A až tě to přejde, tak si pak dej rande s tím hodným klukem a uvidíš co to udělá.

Když nebude úplně snadno dostupnej, tak se ona bude snažit a zase se zamiluje a až ji nechá, tak si zas najde hodnýho kluka převozníka…a zase dokola… prostě někdo to holt bude muset nakonec mentálně odnýst.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.19 15:08

Ahoj, stalo se mi něco podobného, akorát já teda s tím dotyčným už i bydlela a pak celkem ze dne na den odešel a vztah skončil. Po zhruba dvou letech jsem poznala svého nyní už manžela a bohužel ještě pořád myslela na toho předchozího, i když ten už si dávno žil svůj život. Trvalo to tedy roky, ale dnes když na něho pomyslím, tak spíš nechápu, že jsem k němu kdy mohla něco cítit a svého nynějšího manžela miluju nade vše. :hug: Tak zkus vydržet a snad Tě to taky jednou přejde a budeš zase naplno šťastná.

Ou
Echt Kelišová 8547 příspěvků 03.08.19 15:10
@Anonymní píše:
To jsem zapomněla dodat, i jsem myslela že to je nepodstatné.. Ten hodný kluk byl nejdříve převozník jak říkáte :D… Začali jsme spolu jen spát, protže já byla zlomená a on také z rozchodu. Ted už to on bere jinak a vím že na svou bývalou díky mě nemyslí, ale ve mě se to bohužel neztratilo..

Aha - no…

V tom okamžiku je nejférovější mu jasně říct, co se v tobě děje a že se bojíš, že on chce víc, což ty teď nemáš na skladě a že to povede k tomu, že si ublíží - a pak nechat na něm, co s tím udělá. Pak činí svobodné rozhodnutí s dostatkem informací a přebírá za to vlastní zodpovědnost.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.19 15:38

A když si šla do vztahu s manželem a myslela na toho předešlého tak manžel to věděl? A neměla si někdy chvilky že by se ti tvůj současný manžel i hnusil nebo jak to říct, když si myslela na jiného? Já se tohohle právě hrozně bojím, ale někdy jít dál musím..

mrav
Vesmírná mluvilka 31203 příspěvků 03.08.19 16:16

Po rozchodu je potřeba vždy nějaký čas počkat. Pokud je to ale už rok - šel bych do toho. Jsou dvě možnosti - buď to vyjde, nebo ne. Zatím nemáš děti a kluků můžeš vystřídat i několik. :mavam:

MartinKa36
Závislačka 3756 příspěvků 03.08.19 20:09

Sex je dobrej tak to neřeš, stejně víš že je bejvalej parchant a že to s ním nemá budoucnost a nevratila by jsi se k němu. Mnohem větší šanci na dobrej vztah máš když poslechneš mozek kterej ti říká co je správné hormony zamilovanosti časem vyprchají a když začneš používat mozek tak ten ti řekně že máš jít o dům dál.

Tomkins
Zasloužilá kecalka 785 příspěvků 04.08.19 01:26
@Ou píše:
Aha - no…V tom okamžiku je nejférovější mu jasně říct, co se v tobě děje a že se bojíš, že on chce víc, což ty teď nemáš na skladě a že to povede k tomu, že si ublíží - a pak nechat na něm, co s tím udělá. Pak činí svobodné rozhodnutí s dostatkem informací a přebírá za to vlastní zodpovědnost.

„Stále miluju svého bývalého milence… Snad ti to nevadí.“

MartinKa36
Závislačka 3756 příspěvků 04.08.19 09:02
@Tomkins píše:
„Stále miluju svého bývalého milence… Snad ti to nevadí.“

"Stále miluju svého bývalého " ale je to parchant a nevratim se k němu a zustanu s tebou, jsi super chlap, a miluju tvoje péro.

Váš příspěvek
Reklama