Reklama

Nový vztah, když není zahojený starý

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tudii6-
Kecalka 129 příspěvků 21.08.18 18:55
Nový vztah když není zahojený starý

Ahoj, hodně jsem tady řešila svůj minulý vztah. Byla jsem na tom velmi špatně ze začátku. Teď (co se týká jen vztahu) se to jakš takš dá, ale není to hitparáda, je tomu už 2 měsíce. Myslím na něj pořád, občas se i vídáme, mám ho moc ráda. Blízcí mi říkají ať se na to vybodnu a nečekám na něj a najdu si někoho jiného. Ať si zajdu na nějakou lepší seznamku nebo někam a zkusím a uvidím. Že už jsou to prý 2 měsíce! Hodně lidí co tak vidím si najdou klidně i po měsíci někoho dalšího a nepozastavují se nad tím. Prý už nemám času nazbyt, když mi je 30 a aspoň se dívat. JENŽE - zamyslela jsem se nad tím, představila jsem si, že bych šla na rande a něco ve mě se úplně zapříčilo, že néé, že je to hrozně brzy. A můj druhý hlas říkal: „je ti 30, chceš přece rodinu, na nic nečekej a někoho pohodového hledej, trápit se a dostávat se z rozchodu můžeš klidně i rok, tak to překousni a překonej a skoč do toho po hlavě a někoho si najdi, samozřejmě jen někoho, kdo se ti bude líbit. POČÍTEJ - než někoho vhodného potkáš, než se poznáte jestli k sobě patříte, než se mimčo podaří, tak to může být až 3 roky, není času.“ A takto se ty dva hlasy melou a ten první mi říká ať do ničeho nechodím! Já nevím :-( Bojím se, že nikdy pak nepocítím jaké to je být maminkou. Nechci být ani starší máma. Původně jsem dítě plánovala s přítelem… to ale krachlo :-(

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Mari.G
Závislačka 4304 příspěvků 21.08.18 19:02

Já to měla tak, že můj současný vztah vznikal, než přebolel předchozí. Ale nebylo to cíleně. Můj manžel (tedy od soboty manžel :lol: ) mi vstoupil do života nečekaně a nečekaně o mě stál a byl trpělivý, než jsem se vyhrabala z předchozího karambolu. Já jsem na začátku nevěřila, že z toho něco bude. Teď máme rok a půl starého syna a od soboty jsme manželé. Nicméně pokud bych se necítila na randění, taky by se mi do toho asi nechtělo. Na druhou stranu, když se člověk v rozchodu babrá, taky to ničemu neprospěje. Tak bych tomu asi nechala volnější průběh - nezavírala si možnosti k seznámení, chodila na akce a do nějakého většího lovu se pustila, až se na to budu cítit.

pikola
Neúnavná pisatelka 18927 příspěvků 21.08.18 19:05

Proč se s ním vídáš, když to nezvládáš? Čekáš jestli tě vezme zpátky? Se načekáš..
Nový vztah je fajn, pokud to bereš jako zábavu, říká se tomu převozník. Hlavně ho hned netlač před oltář a do dítěte, nebo ti každý normální hned uteče.
Já se takhle rozváděla, našla jsem si někoho na zábavu skoro hned, po roce když jsem z toho byla venku se teprve objevil ten pravý.

Sany80s
Kelišová 6262 příspěvků 21.08.18 19:14

Ta za prvé, je ti 30, ty už budeš starší máma, i kdybys už byla těhotná.
No a za druhé, pokud nejsi vzpamatovaná a nejsi ten typ, co je schopen léčit se novým vztahem, tak ještě potřebuješ čas.
Ovšem být tebou, tak si ujasním, proč ten čas potřebuješ a zda by ses tím nedalo něco aktivně dělat.

Bařenka91
Povídálka 25 příspěvků 21.08.18 19:18

Já jsem toho názoru že na starou lásku pomáhá pouze láska nová. Ale pokud se na randění zatím necítíte, tak bych to nelámala přes koleno…ale obávám se, že se nebudete cítit na nový vztah, pokud se budete stále vídat s bývalým přítelem. Důležité je přetrhat veškeré kontakty…ne nadarmo se říká: sejde z očí, sejde z mysli…nejde budovat budoucnost, když nemáte vyřešenou minulost…opravdu vím o čem mluvím ;)

Tudii6-
Kecalka 129 příspěvků 21.08.18 19:18

@Sany80s Jak to myslíš aktivně dělat?

Tudii6-
Kecalka 129 příspěvků 21.08.18 19:24

@pikola Nechci nikoho na zábavu, nepřijde mi to vůbec fér vůči tomu druhému.

Sany80s
Kelišová 6262 příspěvků 21.08.18 19:29
@Tudii6- píše:
@Sany80s Jak to myslíš aktivně dělat?

Třeba o něm nevyhledávat zprávy, zpřetrhat co nejvíce kontaktů, co vás spojují…
Prostě vyvarovat se těch činností, které ti zabraňují jít dál.
Já nevím, které to jsou, to musíš vědět ty.

pikola
Neúnavná pisatelka 18927 příspěvků 21.08.18 19:40
@Tudii6- píše:
@pikola Nechci nikoho na zábavu, nepřijde mi to vůbec fér vůči tomu druhému.

Vždyť mu nemusíš slibovat lásku až za hrob, je spousta kluků co se chtějí taky jen pobavit.Je to na vzájemné dohodě.

JáDante
Kecalka 270 příspěvků 21.08.18 19:49

@Tudii6- mně pomohlo např. „aktivně dělat“ to, že jsem si uvědomila, jaké vztahové „potřeby“ měl on (nevázat se především…) a jaké já (rozhodně vážný vztah!) jakmile jsem to začala vidět takhle, pomohlo mi to rychle mít jasno v tom, že „potřeby“ každého z nás se vzájemně vylučují… :hug:

Tudii6-
Kecalka 129 příspěvků 21.08.18 19:52

@pikola Já hledám vážný vztah co vydrží.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.08.18 20:11

Hele ja 2 mesice po zprave o manzelove nevere jsem uz byla tak nejak ve vztahu druhem. Zacatek byl pouze kamarad-vrba a stal se z toho vztah. :nevim:

D. C.
Zasloužilá kecalka 888 příspěvků 21.08.18 20:42

@Tudii6- , zdá se mi, že z toho děláš zbytečně velký problém :-). Řešení je podle mne jednoduché:

1. Zpřetrhej všechny kontakty s bývalým
  2. Zaregistruj se na seznamku

Víš, nikdy nevíš, koho na té seznamce potkáš. Třeba teď tvůj první hlas říká, že nejsi připravená, ale můžeš potkat někoho moc zajímavého, že tvůj vnitřní hlas zcela změní názor :-). Hlavně, první osobní setkání není žádný závazek, klidně jdi a uvidíš, co tvůj vnitřní hlas potom řekne. Když bude stále proti, můžeš to ukončit anebo dotyčnému říct pravdu, zda-li bude tuto tvou nevyřešenou minulost tolerovat a čekat. A věř mi, i takoví na seznamce jsou! Přinejmenším jeden z nich to dokonce takto uvedl do svého inzerátu.

Přeji ti hodně štěstí! :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.08.18 20:46

Mam podobný problém :( …jenže otázka spíš, kde někoho ženská s 30 na krku má najít…já ty dnesni seznamky nedávám, tam je vetsina chlapů nemožná a chce jen sex :poblion: :roll:

Tudii6-
Kecalka 129 příspěvků 21.08.18 20:53

Když si představím, že bych se teď měla chystat na rande a jít na rande, tak se mi dělá blbě a úzko…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama