Nový vztah nevztah s mladším partnerem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.03.19 08:38
Nový vztah nevztah s mladším partnerem

Dobré ráno. Je mi 33 let. Mám jedno dítě, kterému jsou 3 roky. Mám po složitém rozchodu a jsem nejakou dobu sama. Začala jsem se scházet s klukem. Je mu 27, bezdetny. Scházeli jsme se jako kamarádi, ale prohloubilo se to, je nám spolu dobře. Ale bojím se do budoucna. Je to mladší kluk, vždy jsem měla starší partnery a bojím se, jak to bude. Máte někdo zkušenosti? Děkuji
Zachovat anonym, nebo smazat

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Zabatko
Závislačka 4535 příspěvků 19.03.19 08:39
@Anonymní píše:
Dobré ráno. Je mi 33 let. Mám jedno dítě, kterému jsou 3 roky. Mám po složitém rozchodu a jsem nejakou dobu sama. Začala jsem se scházet s klukem. Je mu 27, bezdetny. Scházeli jsme se jako kamarádi, ale prohloubilo se to, je nám spolu dobře. Ale bojím se do budoucna. Je to mladší kluk, vždy jsem měla starší partnery a bojím se, jak to bude. Máte někdo zkušenosti? Děkuji
Zachovat anonym, nebo smazat

Myslím, že ten věkový rozdíl není tak velký. Přeji hodně štěstí. :srdce:

Marakuja
Kecalka 204 příspěvků 19.03.19 08:40

Tři roky neberu vůbec jako věkový rozdíl.

Zabatko
Závislačka 4535 příspěvků 19.03.19 08:43
@Marakuja píše:
Tři roky neberu vůbec jako věkový rozdíl.

6 let. Ale ani to není velký rozdíl.

Kostroma
Kecalka 281 příspěvků 19.03.19 08:46

To je v pohode ne? To neni spatny vekovy rozdil. On muze byt ve 27 schopnejsi a vyzralejsi nez kdejakej 40tiletej chlap. Navic neni predpokladam zatizen zavazky z minulosti. Moje mama si po rozvodu ve svych 35 s dvema detma nasla myho tatu, tomu bylo 25. Meli pak me a jsou spolu cely zivot. To se takhle podle veku fakt neda brat. Moje mama by ti rekla, ze ti aspon dlouho vydrzi.

zlata barva
Kecalka 200 příspěvků 19.03.19 08:47

Ale tu maturitu by si udělat měl !

Kaci89
Zasloužilá kecalka 528 příspěvků 19.03.19 08:47

Muj chlap je o 6let mladsi a je zodpovednejsi nez kde jaky starsi takze asi tak

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 2341 příspěvků 19.03.19 08:49

Mám partnera, který je o skoro 2 roky mladší a nepřijde mi nevyzrálý…

Marakuja
Kecalka 204 příspěvků 19.03.19 08:58
@Zabatko píše:
6 let. Ale ani to není velký rozdíl.

Přehlédla jsem. Myslela jsem 30 a 27.

Sallyna
Kecalka 176 příspěvků 19.03.19 08:59

Ahoj, muj partner je taky o 6 mladsi a uplne v pohode. Stara se a je zodpovedny jak ke mne tak k miminku. :kytka:

Příspěvek upraven 19.03.19 v 09:00

Regina Hero
Nadpozemská drbna 28418 příspěvků 19.03.19 08:59
@Anonymní píše:
Zachovat anonym, nebo smazat

bylo mi 33, byla jsem rozvedená se dvěma dětmi… seznámila jsem se s klukem. Začali jsme spolu chodit, bylo mu 25 let… neboj se… někdy to může dopadnout dobře… :hug:
Dnes jsme spolu 15 let… máme o dvě děti víc… bylo to to nejlepší rozhodnutí, které jsem udělala…

Nenapravitelný
Zasloužilá kecalka 655 příspěvků 19.03.19 09:04

Pokud nemáš konkrétní pochybnosti, tak je to v pohodě. Mám kolem sebe spoustu takovych. Možná, měl před tebou známosti, jak dlouho a kolik jim bylo?

warita
Echt Kelišová 9802 příspěvků 3 inzeráty 19.03.19 09:10

Mam zkusenosti, partner je o dekadu mladsi.

Fungovat to muze dobre, my jsme uz 8 let spolu a mame 2letou dcerku, ale hodne zalezi na tom, jak vyzraly partner je. Ten muj uz ve 20 vedel, co chce a pres nesouhlas sve rodiny si za tim sel. Je rodinne orientovany, o zabavu typu chlastacky a akce s kamarady nema zajem, takze nema pocit, ze mu neco uchazi.

Veveruska 2019
Stálice 89 příspěvků 19.03.19 09:33

Mě je 36,mám tři děti z předešlého manželství..přítelovi je 28, bezdětný zatím:blush:je nám spolu moc dobře,o moje děti se stará líp jak jejich otec, je zodpovědný.a zachvili nám přibude naše společné miminko:blush:o věku to není a 6 rozdíl je úplně v pohodě :grinning:

Lexter
Ukecaná baba ;) 1001 příspěvků 3 inzeráty 19.03.19 09:36

6 let? Nepruď s blbostma. Je vám spolu dobře? Tak to nijak nezpochybňuj šmarjá. Nebo mu své obavy sděl a budeš mít po ptákách. Jestli je aspoň trochu rozumný, tak se naštve. Důvěra hadra. :roll:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama