Nový vztah po rozchodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  03.05.18 14:03
Nový vztah po rozchodu

Ahojky, chtěla bych se zeptat na vás názor. Před týdnem v úterý se přítel z ničeho nic sebral s odešel, už to udělal po 3, vždy se vrátil a rekl ze chtěl být sám a ne ve vztahu, ze ho nebaví řešit jakýkoliv problémy. Ale teď už se neozval, na jednu stranu je mi z toho na ni, ale na druhou stranu si říkám, ze ho zpátky nechci, žít takhle cely život to bych asi nedala. Nicméně jsem ani ne týden na to, potkala kamaráda, se kterým jsem si začala opravdu rozumět, byli jsme spolu dvakrát venku, sice jenom na chvilicku, ale i tak to pro mě bylo moc příjemný. Myslíte ze dělám chybu, ze se hned vrham skoro do náruči někoho jinyho? Mám z toho celkem těžkou hlavu.

Reklama

Reakce:

vavsar
Stálice 70 příspěvků 03.05.18 14:16

Udělej to, kam te srdce táhne. Předchozi pritel je k nicemu. Nedokazala bych také žit v tom, že se zase sbali a odejte.
Začni znova.

Premek_Orac
Závislačka 3974 příspěvků 03.05.18 14:27

Ahoj,
tak záleží na tom, co je příčinou psychického stavu partnera (expartnera?), že to řeší odchodem a samotou. Ale rozumím, že ti to nevyhovuje.
Nicméně nespěchal bych. na tom jít s někým ven, na obšd, zmrzlinu atd. není nic špatného, jen nepodlehni iluzi, že místo pekla přichází ráj. Každý má své mouchy, jen z počátku nejsou tak vidět, nebo je tak vidět nechceme. Pokud budeš i za měsíc dva, tři vidět, že kamarád by ti jako partner mohl vyhovovat, a pokud i od něj ucítíš zájem o více než kamarádství, a pokud do té doby neobnovíš soužití s (ex)partnerem, pak není nic jednoduššího, než že to spolu zkusíte. Každopádně přeji, ať najdeš vnitřní spokojenost, ať to dopadne jakkoliv.

Verun83
Echt Kelišová 7855 příspěvků 34 inzerátů 03.05.18 17:54

Ja sla celej zivot ze vztahu do vztahu, vzdycky to tak nejak vyplinulo. Neresila jsem to nikdy. Delej to, co ti je zrovna prijemne.

sakulek
Kecalka 196 příspěvků 03.05.18 19:45

Když jsem se řídil hlavou, bylo to špatně… když jsem se řídil srdcem, bylo to špatně. Zkus sladit rozum i srdce tak, aby ti říkali to stejný, a pak se rozhodni… jinak se to může otočit a budeš svého rozhodnutí litovat.

EDIT: Ale spíš jsem v životě litoval věcí, které jsem neudělal nebo ke kterým jsem se zbytečně dlouho rozhoupával… než těch, co jsem udělal, byť to třeba úplně dobře nedopadlo.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak to jen dělal? Vědci popsali Jacksonův trik s popíráním gravitace

Vzpomínáte si na tanec Michaela Jacksona v klipu Smooth Criminal? Král popu v... číst dále >

Koukalová lže? „Pozvánku na galavečer dostala!“ brání se biatlonový svaz

V pondělí proběhl v pražském Fóru Karlín galavečer Biatlonista roku, místo... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trendy půjdou stranou, svatební róba Meghan musí respektovat tradice

Jak budou vypadat? To je otázka, kterou si kladou miliony lidí na světě v... číst dále >

Obchod se zdravím. Dokument odhalil nebezpečí alternativní léčby v Česku

Alternativní léčitelství se stále častěji stává poslední možností pro ty,... číst dále >

Reklama