Nový vztah s rozvedeným mužem

Anonymní
25.11.19 20:43

Nový vztah s rozvedeným mužem

Ahoj holky. Před nějakým časem mě opustil partner kvůli jedné mladší, hezčí a bezstarostně holce. Zůstala jsem sama s malou holčičkou. A tak jsem si říkala, že nezůstanu na ocet a jsem přece jen taky mladá holka (30) a zkusím si také někoho najít. A tak mě napadlo, že jsem před rokem poznala jednoho fajn může (46) a tenkrát se s ním párkrát sešla- tenkrát chtěl ať pro něj pracuji. Perfektně jsme si rozuměli, ale já nastupovala jinam a rozešli jsme se s tim, že mi řekl, že buď jsme se potkali příliš brzy nebo příliš pozdě. A ono ejhle. Rozvádí se :-) Ne cizi neštěstí mě netěší, i když… prostě jsem vymyslela jak ho zase zkontaktovat. Napsala jsem mu, že bych ráda navázala na rozhovor před rokem a zaobalila to tak, že mám zájem o částečnou spolupráci. Jsem hold ještě holka ostychava. Sešli jsme se a tak se ptal co doma-popsala jsem mu situaci a on začal vyprávět, že se také rozvádí. Bavili jsme se také k dětech (jeho 8 let holka, moje 5 let holka)..Jak mu manželka dělá naschvály..A že se soud pořád odkládá i když ona už má nový vztah. Po 3 hodinách musel odjet. Vyzvedával malou a ukončil to s tím, že i když se mu se mnou hezky povídá, že ty 3 hodiny jsou jako 10 minut, tak má malou. A pozval.me na akci u něj na firmě. Označil mě jako příjemnou, distingovanou ženu a rozloučili jsme se(účet zaplatil). A teď nevím co dál.. čekat? Ozvat se(s cim)? Když řeší rozvod mám ho vůbec otravovat? Díky za rady holky/chlapi. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

56508
25.11.19 20:46
@Anonymní píše:
Ahoj holky. Před nějakým časem mě opustil partner kvůli jedné mladší, hezčí a bezstarostně holce. Zůstala jsem sama s malou holčičkou. A tak jsem si říkala, že nezůstanu na ocet a jsem přece jen taky mladá holka (30) a zkusím si také někoho najít. A tak mě napadlo, že jsem před rokem poznala jednoho fajn může (46) a tenkrát se s ním párkrát sešla- tenkrát chtěl ať pro něj pracuji. Perfektně jsme si rozuměli, ale já nastupovala jinam a rozešli jsme se s tim, že mi řekl, že buď jsme se potkali příliš brzy nebo příliš pozdě. A ono ejhle. Rozvádí se :-) Ne cizi neštěstí mě netěší, i když… prostě jsem vymyslela jak ho zase zkontaktovat. Napsala jsem mu, že bych ráda navázala na rozhovor před rokem a zaobalila to tak, že mám zájem o částečnou spolupráci. Jsem hold ještě holka ostychava. Sešli jsme se a tak se ptal co doma-popsala jsem mu situaci a on začal vyprávět, že se také rozvádí. Bavili jsme se také k dětech (jeho 8 let holka, moje 5 let holka)..Jak mu manželka dělá naschvály..A že se soud pořád odkládá i když ona už má nový vztah. Po 3 hodinách musel odjet. Vyzvedával malou a ukončil to s tím, že i když se mu se mnou hezky povídá, že ty 3 hodiny jsou jako 10 minut, tak má malou. A pozval.me na akci u něj na firmě. Označil mě jako příjemnou, distingovanou ženu a rozloučili jsme se(účet zaplatil). A teď nevím co dál.. čekat? Ozvat se(s cim)? Když řeší rozvod mám ho vůbec otravovat? Díky za rady holky/chlapi. :kytka:

POčkej ještě další rok.

Příspěvek upraven 25.11.19 v 20:47

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.11.19 20:46

Na akci jit, chcechtat se a kroutit zadkem, ale nic si od toho neslibovat. Krok za krokem. Udelala jsi dost, ted bych nevyjizdela :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.11.19 20:48
@PaníKadrnožková píše:
Na akci jit, chcechtat se a kroutit zadkem, ale nic si od toho neslibovat. Krok za krokem. Udelala jsi dost, ted bych nevyjizdela :think:

Ona je to rodinná firma, je tam pár lidí z blízkého okruhu. Spíš posedět a on pro všechny vaří:-) :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
35646
25.11.19 21:01

Všechno má svůj čas- počkej, až se rozvede. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.11.19 21:10
@Anonymní píše:
Ona je to rodinná firma, je tam pár lidí z blízkého okruhu. Spíš posedět a on pro všechny vaří:-) :kytka:

Jo tak… aha, tak hlavne slusne :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.11.19 05:53

Bez na tu akci, na kterou Te pozval a uvidíš, jak se to vyvine dal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.11.19 19:24
@mrav píše:
Všechno má svůj čas- počkej, až se rozvede. :mavam:

No tak jsem ho stejně dnes pozvala. Napsala jsem že to posledně bylo fajn a jestli nechce někam vyrazit. Je to hodinu a zatím bez odpovědí. Tak je starší, tak snad alespoň nějaká reakce bude :lol: :oops: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama