Nový vztah, zamilovanost?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.12.18 13:04
Novy vztah, zamilovanost?

Bavila jsem se s kamoskou, která ma noveho pritele. Celkem me překvapilo, ze mi tvrdila, ze do nej byla hned zamilovana. Ja teda nevim. Prosla jsem par vztahama a snad ani do jednoho jsem nesla s tim, ze toho druheho miluju. Ta slova priala az pozdeji. Ano tahne te to k tomu cloveku, mas ho rada a tak, ale to „miluji te“ vzdy prislo az tak po pul roce. Koukala na me jak tele. Tak jsem si rekla, te udelam pruzkum. Jak to mate vy? Nejdriv laska pak vztah? Nebo naopak?
Preju hezke Vánoce! :*

Reakce:
Paola21
Závislačka 3674 příspěvků 23.12.18 13:11

Tak kámoška to asi myslela tak, že jí padl do oka, že se jí líbil. Myslím, že vnímáte každá slovo „zamilování se“ jinak. Jinak znát někoho chvilku a tvrdit, že ho miluju, je trošku mimo. Všechno chce čas. Osobně svého muže miluju víc a víc.

histep
Závislačka 4054 příspěvků 23.12.18 13:23

Zamilovanost ve smyslu chemie je neco jineho nez milovat nekoho ve smyslu hlubokeho citu.

Venetia
Hvězda diskuse 38780 příspěvků 23.12.18 13:52
@Anonymní píše:
Bavila jsem se s kamoskou, která ma noveho pritele. Celkem me překvapilo, ze mi tvrdila, ze do nej byla hned zamilovana. Ja teda nevim. Prosla jsem par vztahama a snad ani do jednoho jsem nesla s tim, ze toho druheho miluju. Ta slova priala az pozdeji. Ano tahne te to k tomu cloveku, mas ho rada a tak, ale to „miluji te“ vzdy prislo az tak po pul roce. Koukala na me jak tele. Tak jsem si rekla, te udelam pruzkum. Jak to mate vy? Nejdriv laska pak vztah? Nebo naopak?
Preju hezke Vánoce! :*

pokud ho nemiluju nebo spíš nejsem zamilovaná a vše co k tomu patří , tak do vztahu nejdu …proč taky, to by nebylo vůči protějšku fér , čas spolu můžeme trávit i tak

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.12.18 13:54

Hmm… Chemie… Jo mozna myslela chemii. Jako co se tak spolu bavi tak je to cca 4 mesice. Ale ona rika, jak ho strasne miluje. Nevim. Takova ta přitažlivost, to NECO ta chemie. To ano, ale kolikrat se mi stalo, ze i pres tohle jsem pak nevedela, zdali toho cloveka miluju. Ano jiskra byla, ale potrebovala jsem cas na to, abych se zamilovala opravdicky.
Zacaly jste nekdy chodit se svym protejskem i tak, ze byste se fakt meli jen radi a pak to prerostlo?

Venetia
Hvězda diskuse 38780 příspěvků 23.12.18 14:10
@Anonymní píše:
Hmm… Chemie… Jo mozna myslela chemii. Jako co se tak spolu bavi tak je to cca 4 mesice. Ale ona rika, jak ho strasne miluje. Nevim. Takova ta přitažlivost, to NECO ta chemie. To ano, ale kolikrat se mi stalo, ze i pres tohle jsem pak nevedela, zdali toho cloveka miluju. Ano jiskra byla, ale potrebovala jsem cas na to, abych se zamilovala opravdicky.
Zacaly jste nekdy chodit se svym protejskem i tak, ze byste se fakt meli jen radi a pak to prerostlo?

ta chemie se často se zamilovaností zaměnuje

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1170 příspěvků 23.12.18 14:10

Já ti vůbec nerozumím. Na začátku je mi ten člověk sympatický, přitahuje mě, líbí se mi. Těžko ho můžu mít hned ráda, když ho vůbec neznám. Po nějakém tom týdnu se zamiluju, mám ho ráda. A až když si řeknu, že bysme spolu mohli bydlet a přemýšlím o budoucnosti v horizontu roků, tak je to pro mě láska. Tu poslední fázi jsem si zažila jen se dvěma „klukama“, s prvním jsem byla dva a půl roku (ukončil to on), se druhým jsem čtyři roky. Třeba jsem taky ukončila dva vztahy po půl roce, protože jsem v tom tu budoucnosti neviděla a došlo mi, že dotyčného nemiluji. Ale každý to má trochu jinak a osobně znám hodně lidí, kteří milují každou chvíli někoho jiného a když to tak cítí, tak jim to neberu :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.12.18 14:18

Chemie… A byva z chemie vždy zamilovanost? Kdyz treba je fakt znat, ze te ten clovek ma rad, zalezi mu na tobe, ale tvrdi, ze neni zamilovany… Zvláštní tyhle mezilidskosti… :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.12.18 14:31
@Anonymní píše:

Až to přijde tak to poznáš … my s manzelem to tak měli - občas jsme se viděli v práci a pak se potkali na akci a už to bylo. Nemohli jsme bez sebe být. Bylo to silne ale brutálně silne. Já se teda držela ale nechtěla jsem být bez něho, jsme spolu 12let, máme tři deti. Je to ale proste šílené - měli jsme i krizi asi 2× a o to víc to bolí a jsi z toho hotova … vpodstatě nic vážného když to vidím zpětne ale v te době mě to přišlo šílený. Proste holt ti na tom druhem tak moc záleží. Dnes jsme ještě dodelavali cukroví pustil písničky a deti tančili a ja se maskovala , aby nevidely jak jsem dojata a šťastná s nimi. I na besidkach jsme oba na mekko. Kde by nás kdysi napadlo ze budeme takhle slavit Vánoce. Proste ty vztahy jsou a můžou být silne ale je to vždy citove jak nadherne moc tak i tenky led, kdy proste nechceš být bez toho druhého. Samozřejmě ne jako koule u nohy… ale proste ti na něm záleží. Je to pro tebe nejbližší… a my třeba první rok byli jen spolu nikam nechodili nikam nechtěli a nikoho u nás nechtěli, po čtyřech týdnech jsme měli jet spolu na hory ale onemocněl nejprve on a pak já a pak chtěl abych zůstala tak jsme dojeli pro věci a já zůstala. Tajili jsme to… proste jsme bez sebe nemohli být. Vozil mě do práce k když stával o hodinu dříve kvůli tomu a čekal na mě… vařil pekl… a ten sex ;) :lol: nezapomenutelné … úplně si pamatuji ten okamžik kdy mě napadlo ze je to tak silne až se toho bojím … mě bylo 22… on starší ale ne zase o moc…takže jde to. Když se člověku zblázní hormony a ztratí hlavu… 8o prosím anonym soukrome informace

Russet
Extra třída :D 13337 příspěvků 23.12.18 14:31
@Anonymní píše:
Chemie… A byva z chemie vždy zamilovanost? Kdyz treba je fakt znat, ze te ten clovek ma rad, zalezi mu na tobe, ale tvrdi, ze neni zamilovany… Zvláštní tyhle mezilidskosti… :think:

Když říká, že není zamilovaný, oklikou ti sděluje, že chce mít kámošku s výhodami.

Lioness34
Ukecaná baba ;) 1698 příspěvků 23.12.18 14:34
@Russet píše:
Když říká, že není zamilovaný, oklikou ti sděluje, že chce mít kámošku s výhodami.

Přesně. Podle mě to, když je ten druhy zamilovaný citis … to se nedá zahrát.

Venetia
Hvězda diskuse 38780 příspěvků 23.12.18 15:35
@Lioness34 píše:
Přesně. Podle mě to, když je ten druhy zamilovaný citis … to se nedá zahrát.

asi na to nemá uplně každý bunky ..rozpoznat zamilovanost …já třeba poznám prd :D

Lioness34
Ukecaná baba ;) 1698 příspěvků 23.12.18 15:38
@Venetia píše:
asi na to nemá uplně každý bunky ..rozpoznat zamilovanost …já třeba poznám prd :D

Asi mas pravdu… ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.12.18 07:57
@Venetia
@Venetia píše:
asi na to nemá uplně každý bunky ..rozpoznat zamilovanost …já třeba poznám prd :D

Ja asi taky ne. :D Respektive jsem si myslela, ze ano. Poznám, ze me ten chlap ma treba hodne rad, ze ho to ke me tahne a tak, ale jinak jsem hrozny ignorant. :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >