NS a péče o osobu blízkou

Anonymní
2.3.21 09:25

NS a péče o osobu blízkou

Zdravím :mavam: Jak to je v téhle době? Mám ruku v ortéze, takže jsem jak zpomalený film, sama si pořádně nic neudělám, bolí to jak prase a chtěla bych se zeptat.. když je možnost aby někdo z blízkých přijel s tím jejich čestným prohlášením, vztahuje se to na jeden den? Sestra by za mnou mohla dorazit a o víkendu mi pomoct, musí ještě ten den zpět do místa bydliště nebo by tady mohla být třeba od čtvrtka do neděle a pomáhat mi? Řešil někdo podobnou situaci?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3227
2.3.21 09:32

Tak policie při kontrole na silnici asi těžko bude zjišťovat na jak dlouho sestra jede. Pokud o tebe jede pečovat, tak ji pustí a je úplně jedno na jak dlouho. To jsou dotazy :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19725
2.3.21 09:43

Nikdo to řešit nebude. Když nebude vymýšlet extra výmluvy. Prostě jede za tebou, protože se o sebe nemůžeš postarat. A je klidně možné, aby tam s tebou byla delší dobu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7869
2.3.21 09:47

Můžeš pečovat o členy rodiny, stačí vypsat čestný prohlášení kdyby ji někdo zastavil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58
2.3.21 09:55

Díky, řešíme teď podobnou situaci, jen s partnerem :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.3.21 10:01

Dekuji moc :kytka: myslela jsem si to, ale radši se zeptám, než aby z toho pak byl problém :think: V těch jejich opatřeních pes aby se vyznal :?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat