Nucené zatahování břicha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.19 19:39
Nucené zatahování břicha

Ahoj kočky, jsem v 18tt a potřebovala bych radu.Vzdy k večeru když ležím, tak mám takové zvláštní pocity v bříšku a vždycky mě to,, nutí,, zatahovat břicho. a když se snažím nezatahovat, tak je to hodně nepříjemny pocit. Nemuze zatahovanim nějak ublížit mimcu?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
chs.jasmin
Echt Kelišová 9082 příspěvků 07.03.19 19:42

Ahoj,

nebude to tvrdnutí bricha? :think: Tak brzy? Je to zatahování nebo zatínání? :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.19 19:48

Mela jsem to v prvnim tehotenstvi taky tak, taky jsem jak blba zakladala diskusi na jinym foru a dostala jsem akorat cocku :oops: nicmene vsechno bylo v poradku, miminku to neublizi ;)

Aduš8
Závislačka 4122 příspěvků 07.03.19 19:48

Já jsme v 19.tt a ten pocit znám. Ono se všeobecně nedoporučuje ležet na zádech, děloha ti utlačuje cévy. Já si myslím, že je to z toho, jak je ta těžká děloha, to způsobuje ten pocit. Cítím to vždycky jakoby pod pupíkem.

stonožka12
Zasloužilá kecalka 537 příspěvků 1 inzerát 07.03.19 19:56

Zní to jako tvrdnutí břicha :nevim: Zkuste říct na gyndě, předepíšou Vám hořčík.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.19 19:57

@chs.jasmin no je to přímo zatahování :/ úplně mě to nutí ,jako když se člověk potřebuje podrbat a drží se .:/

Lumíkovec
Zasloužilá kecalka 824 příspěvků 07.03.19 20:24

Podle me te to nuti zatinat svaly na brise, protoze se zvetsuje objem delohy a tlaci na ne zevnitr. Byla bych v klidu :)

Petule030
Kelišová 5839 příspěvků 1 inzerát 07.03.19 20:36

Podle popisu bych to tipovala taky na tvrdnutí. V 18.tt ještě není ta děloha tolik velká a tak to třeba ještě nevnímáš až tak, jako když tvrdne celé břicho. Není to spíš takové „stažení“ než „zatahování“? Možná i docela nepříjemné, co za chvíli přestane? Na tohle může pomoci hořčík.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.19 20:44
@Petule030 píše:
Podle popisu bych to tipovala taky na tvrdnutí. V 18.tt ještě není ta děloha tolik velká a tak to třeba ještě nevnímáš až tak, jako když tvrdne celé břicho. Není to spíš takové „stažení“ než „zatahování“? Možná i docela nepříjemné, co za chvíli přestane? Na tohle může pomoci hořčík.
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.19 20:46
@Petule030 píše:

Treba u me to bylo proste jen nutkání na zatahovani břicha, určitě ne tvrdnuti..
Vnímala jsem to trochu jako tik.. Něco, co nechci delat ale musim a nedokazu to ovlivnit… :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.19 20:51
@Anonymní píše:
Treba u me to bylo proste jen nutkání na zatahovani břicha, určitě ne tvrdnuti..
Vnímala jsem to trochu jako tik.. Něco, co nechci delat ale musim a nedokazu to ovlivnit… :lol:

A přesně takhle to vnímám ja,:( miminku tím nemůžu ublížit?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.19 20:57
@Anonymní píše:

Tomu mymu je uz 5 :lol: vsechno bylo v poradku, tak myslim, ze ne ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.19 21:13
@Anonymní píše:
Tomu mymu je uz 5 :lol: vsechno bylo v poradku, tak myslim, ze ne ;)

Tak to je super :blush:

atominnka
Generální žvanilka 22074 příspěvků 07.03.19 22:46
@Anonymní píše:

ne, nemuzes, ono se to nezdá, ale ty mimina v břiše nejsou z cukru a vydrží dost :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.19 23:55

@atominnka moc děkuju za rady.ipravdu mě to furt dá se říct nutí :( a bojím se

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama