Nuda na mateřské, touha být mezi lidmi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.19 14:27
Nuda na mateřské, touha být mezi lidmi

Popisek sám vystihuje, ale abych téma přiblížila. Mamče, vy co doma máte jedno nebo více dětí, jak často chodíte mezi lidi? Uděláte si čas sami na sebe a jdete ven sami s přáteli posedět? Pokud máte tu možnost hlídání. Na mateřské jsem pátým rokem a zjišťuji, že čím dál tím víc chci být mezi lidmi. Vyhradila jsem si jeden den v týdnu, kdy večer zajdu s kamaradkou na vinisko. Jak to děláte vy, aby jste se na mateřské nezbláznili? Jak často chodíte? ;)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 13592 příspěvků 24.02.19 14:30

Nikdy :) já se naopak děsím toho, az tohle období skonci

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23220 příspěvků 24.02.19 14:33

Proto jsem nechtěla děti brzo po sobě :-D no dělala jsem to jako ty, občas s kamarádkama posedět, jednou za čas na víkend za kamarádkama mimo naše město.....občas, ale to hodně málo,protože nemáme hlídání, někam s manželem.

Kaileee
Ukecaná baba ;) 1073 příspěvků 24.02.19 14:36

chodila jsem vždy aspoň dvakrát za měsíc s holkama, manžel mě vždy „vyháněl“ ať si odpočinu od prcka… teď chodím i jednou týdně

Celeste97
Zasloužilá kecalka 928 příspěvků 24.02.19 14:39

Mám volno každý druhý víkend když si bere dceru ex a občas si zajdu někam s kamarádkou i když mam malou, mamka hlídá. Nebo v týdnu na kafe a tak.. ;) Byt porad doma by mě zabilo.

Kriss Tina
Echt Kelišová 9452 příspěvků 24.02.19 14:39

Ke mě spíš chodí návštěvy domu :D aspoň jednou za týden se tu staví nějaká kamarádka nebo ségra na pokec :D být jenom s dětma by mi hrablo, ale zas nemám moc možnost hlídání abych si šla večer sednout na víno, kamarádky taky Maj děti, a když by mohl hlídat chlap sem radši s ním

Modesta
Ukecaná baba ;) 2367 příspěvků 24.02.19 14:42

U nás je super hlídání manželem a babičkou - takže když to ještě šlo, chodila jsem 3 krát týdně cvičit do posilovny. Teď už se těším, až zase bude po porodu a budu znovu chodit

mandy1986
Kecalka 238 příspěvků 24.02.19 14:43

Mam jedno dite a za dva měsíce čekám druhé a od mimina jsme.chodili jednou týdně cvičit a jednou tydne na kafe s dalšíma maminkama a dětma no a občas s kámoškou na víno a tak dvakrát tydne večerní běh se dvěma kamaradkama. No a od roku jsem si vyřídila živnostak a začala trochu pracovat, fakt jen občasne tak dva tri dny v měsíci.

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1234 příspěvků 24.02.19 14:43

Ja jdu kdykoliv se mi chce, chlap s tim nema problem… nekdy jdu 3× tydne jindy za cely tyden a kus sedim doma…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.19 14:46

@Kaileee Příteli se to právě nelíbí, že chodím v pátek večer posedět s kamarádkou, když mám doma dvě děti.. Jenže tohle „vyvenčení“ potřebuji. :think: . Už mi značně začíná hrabat

dickys
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 1 inzerát 24.02.19 14:47

Mně to vadilo hodně zezacatku, najednou jsem byla celý den sama doma s miminkem, se kterým si člověk fakt moc nepokeca :) Nicméně zvykla jsem si a od cca roku dcery mě to doma spíš baví. Ale začala jsem chodit na půl dne do práce, občas s kámoškou na kafe, na cvičo a pod. Teď jsem doma s druhým dítětem, prvnímu jsou 2 roky, takže si jedu už třetí rok mateřskou a i když se ty moje „venčení“ od dětí zase omezily, musím říct, že mi to vadí čím dál míň :) Jsem spíš introvert a ten minimální kontakt s dospělými co mám, mi stačí :) Navíc s dcerou už je docela sranda, tak ten den utíká tak nějak líp.

peta81
Ukecaná baba ;) 2231 příspěvků 24.02.19 14:57

Dve deti, doma s nimi pět let v kuse. Nechodila jsem nikam, hlidani nemame a manzel ma blbou prac.dobu. navic bydlime na vesnici, nic tu neni a ani v nejblizsim městě se neda jit do kina, divadla, cvicit :nevim: ale hodne jsem chodila s kamaradkami spolecne i s detmi, jezdili jsme na vylety, casto do prahy, navstevy k nam…to mi stacilo na pokec a na relax ;)

nozu
Extra třída :D 12312 příspěvků 24.02.19 15:11

já jsem se právě kvůli tomu pocitu krnění doma a absolutnímu nenaplnění ve formě diskusí o plínách a příkrmech vracela u obou dětí dost brzo do práce (u dcery v jejím roce, u syna v osmi měsících) - vždy na částečný úvazek. V práci jsem si od dětí psychicky odpočinula a o to víc se na ně těšila.

Kaileee
Ukecaná baba ;) 1073 příspěvků 24.02.19 15:15
@Anonymní píše:
@Kaileee Příteli se to právě nelíbí, že chodím v pátek večer posedět s kamarádkou, když mám doma dvě děti.. Jenže tohle „vyvenčení“ potřebuji. :think: . Už mi značně začíná hrabat

co ti mám povídat, takového přítele bych nechtěla teda… :cert:

Hadumi
Extra třída :D 13729 příspěvků 24.02.19 15:24

Chodím si odpočinout do práce.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama