Nuda na nemocenské po umělém oplodnění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Vendulik 12
Povídálka 12 příspěvků 13.05.19 19:04
Nuda na nemocenské po umělém oplodnění

Ahojky holky já jsem doma už měsíc a začíná mi z toho totálně hrabat. Už nevím čím bych se zabavila. Chtěla bych se vrátit do práce ale to nejde :,( je nám tom někdo stejně? Co v takových případech děláte?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Pajka89
Ukecaná baba ;) 2303 příspěvků 13.05.19 19:07

A proc jsi doma? Ja jsem po ivf chodila jeste do sedmeho mesice do práce..

jenicekAmarenka
Povídálka 12 příspěvků 13.05.19 19:08

@Vendulik 12 Tak si to uživej, nerouhej se a buď rada, že se IVF povedlo, každý takové štěstí nemáme.

Kajka9
Závislačka 3833 příspěvků 1 inzerát 13.05.19 19:11

@Vendulik 12 já byla doma celé těhu.. ale teda nemohla jsem nic dělat jen ležet.. kdybych mohla aspon sedet tak bych ušila pro malou set do postýlky,… jestli můžeš sedět tak něco zkus ušít a zabavíš se hned

kve-tinka
Kelišová 5024 příspěvků 3 inzeráty 13.05.19 19:16

Cti, v dobe vychazek trajdej po venku, spi pokud ti to jde.

Bubla_Bučková
Kelišová 6356 příspěvků 13.05.19 19:18

Filmy, seriály, knihy, cizí jazyk, kurzy, šití, vaření, třídění fotek, úklid, návštěvy doma…

ugluk
Hvězda diskuse 46305 příspěvků 13.05.19 19:22

A máš jiný důvod neschopenky než IVF? Jestli ne, tak se do práce klidně vrať, IVF není důvod k tomu trčet doma. Jestli jo, tak buď ráda, že můžeš být v klidu. Ale omezené vycházky přes léto fakt nezávidím, pro mě to byl důvod neschopenku odmítnout - měla jsem x zdravotních komplikací, ale žádné z nich by nepomohlo nechození do práce a strašák 6 hodin denně přes léto mě děsil dosti.

vjerunqa
Závislačka 3388 příspěvků 13.05.19 19:39
@Bubla_Bučková píše:
Filmy, seriály, knihy, cizí jazyk, kurzy, šití, vaření, třídění fotek, úklid, návštěvy doma…

Asi tak :palec:
Já nechápu, jak se někdo může nudit :oops: :)

Uživatel je onlinePayus
Zasloužilá kecalka 770 příspěvků 13.05.19 19:58

:mavam:
Jsem taky doma od ketu. Mam fyzicky narocnou praci. Hoodne ctu, mam rada detektivky. Dopoledne poklidim a uvarim klasika, obstaram psi. Kdyz se mi chce hrabu se v zahonech :)

Kiminkkka
Kecalka 219 příspěvků 13.05.19 22:36

Jsem na nemocenské od listopadu a pořád mám co dělat.. je fakt že první trimestr jsem problila a nebo spala, ale jinak pořád se dá něco vymýšlet.. Návštěva kamarádky, čtení, koukání na seriály, chystání věcí pro miminko, eMimino, teď zase venku sadíme a užíváme si sluníčko :blush:

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1375 příspěvků 14.05.19 02:05

Proc furt vy chytracky resite, ze je doma? Proste ma neschopenku a hotovo. Vite prd, kde makala, treba tahala lidi v LDN. To vy, drepici v kanclu neumite pochopit, ze lidi delaj i neco smysluplnyho :roll:

NeferetNefertari
Kecalka 302 příspěvků 14.05.19 05:54

Ja jsem doma po ivf od brezna a rozhodne se nenudim. Musis si vymyslet nejakou zabavu. Hry, rucni prace, knihy, najdi si konicka, sleduj filmy a serialy, o vychazky zajdi na prochazky tech 6 hodin v kuse fakt neni malo a da se venku stihnout kde co, klidne i kino pokud se na nej citis. Da se toho delat spousta jen si musis najit to svoje :)

Pajka89
Ukecaná baba ;) 2303 příspěvků 14.05.19 13:05
@Micaella22 píše:
Proc furt vy chytracky resite, ze je doma? Proste ma neschopenku a hotovo. Vite prd, kde makala, treba tahala lidi v LDN. To vy, drepici v kanclu neumite pochopit, ze lidi delaj i neco smysluplnyho :roll:

Jestli tahala lidi v Ldn nebo neco podobneho, tak ji mel zamestnavatel nechat doma za jeji plat a nemusela se nudit doma.

ugluk
Hvězda diskuse 46305 příspěvků 14.05.19 13:18

Zakladatelka toho moc nepíše, jediné info je, že je na PN po umělém oplodnění. Kdyby napsala, že třeba hodně zvrací nebo krvácela a musí ležet, člověk jí doporučí jiné aktivity… Ale pokud je jediným důvodem k PN prodělané IVF a ona tu vzdychá, jak by ráda do práce, ale nemůže, tak ji tu informujem že může, po IVF se dá do práce normálně chodit, když o to stojí, nejsou-li zádrhele jiného charakteru, o kterých tu ovšem neinformovala. Fakt je, že pokud o návrat do práce ženská nestojí, většina doktorů po IVF PN vypíše zcela bez problémů, jsou i tací, kteří ji vnutí jako nutnost. Zakladatelka tu píše, že by chtěla, ale nejde to, čímžto se ptáme, jestli to nejde i z jiných příčin nebo má doktora, který po IVF vypíše PN bez jakékoliv debaty. O tom, co na PN dělat, už tu zaznělo tipů dost.

jenicekAmarenka
Povídálka 12 příspěvků 14.05.19 15:40

Pokud to zdravotní stav dovoluje (určí ten lékař, u koho je vedena PN- tedy gynekolog), můžete změnit adresu neschopnosti až na 14 dní po CR. Klidně na chatu, k rodičům, ke tchýni, kamarádce. A nebo se dají podle situace měnit hodiny vycházek vždy po dohodě s Dr. Oni to dopředu nahlásí na sociálku. Jen jsou pravidla max 6 hodin denně, a konec v 19.
Pokud mě se podaří zvrátit osud podezření na ZT po IVF, plánují v létě též odjet na 14 na chatu. A též neplánují návrat do prace. Ať si každý myslí co chce, je to moje vymodlený těhotenství.
A zakladatelko užívej si tehulkovani a nastav si to tak, aby to vyhovovalo tobě. Venuj se kamarádkám, povolenemu sportu, zábavě, je jaro, bude léto, to nejhezčí období, hodně sluníčka, tepla, a dá se toho podnikat, víc než přes zimu, kdy je hezky jen krátce.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama