Nuda, nemám žádný cíl, koníček

Anonymní
16.8.20 10:29

Nuda, nemám žádný cíl, koníček

Ahoj, dneska jsem se zamyslela a vlastně každý den mám stejný.

Na úvod - je mi 22, mam půl roční zdravý, spokojený kojený dítě, maturita - bezpečnostně právní činnost, chlapa zedníka (dělá jak kdy, podle práce, někdy má týden volno, jezdíme na výlety, a někdy týden v kuse maká od rána do večera, peníze skvělí).
Bydlíme v pronájmu, a můžeme kdykoliv za babičkou na barák se zahrádkou - zde jsem vyrůstala, je to pěšky asi 5 min).

Jediný můj koníček je goocashing, hraní minigolfu, prochazky s kočárkem, starání se o zeleninu, co si pěstují na zahrádce. Moc kamarádek bohužel nemám. S přítelem jezdíme stanovat a chytat ryby, jezdíme na sraz aut, a koukám jak hraje fotbal, nebo s kámošema hraje karty - to jsou jeho koníčky.

Když je přítel doma, pořád něco děláme, ale když je v práci, tak krom hraní si s miminkem, vaření, uklízení… nic nedělám, nemám žádný koníček, cíl, motivací - Tedy kromě šetření peněz na domeček ( šetřím tajně bokem -respektive přítel ví, he nám bokem peníze, ale není kde a kolik :D )

Geocashing taky nejde dělat pořád.

Poraďte nějaký koníček, co máte vy. Ráda se všemu přiučím, jsem rychle účelová.. mám v plánu si udělat dálkové ještě jednu školu, nebo nastavbu, kurz, ale nevím jaký, a jestli by to pak s prckem šlo, když přítel dělá podle práce, ne jako ve fabrice na směnu.

Prostě mám teď takové období, potřebuju pomoct. :) těším se až budu mít svůj baracek se zahrádkou, to tam budu pěstovat, zařídím dětský koutek, brát k sobě rodinu, kamarádky… ale teď? :nevim: :nevim: :nevim: :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
635
16.8.20 11:14

Mně nepřijdeš jako člověk, co se neumí zabavit a nemá koníčky :)
Baví tě zahradničení, tak co pomáhat babičce se zahrádkou nebo si tam udělat svůj záhon? Píšeš, že části vaříš, co zkoušet nové věci a udělat si z toho zábavu? Já třeba vaření a pečení považuju za jeden ze svých nejoblíbenějších koníčků :)
Nebo začni s angličtinou, ta se ti bude třeba hodit při dalším studiu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13884
16.8.20 11:24

Čekala jsem to daleko horší, tohle je ještě v pohodě. jak tak koukám máme dost věcí společných :mrgreen: řekla bych, že máš i víc koníčků než já a já nemám pocit, že bych žádné neměla… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13884
16.8.20 11:26

Tyvoe, jak na to koukám, to je jak kdybych to psala já :mrgreen: :mrgreen: tak z 90% teda

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.8.20 11:45

@levandule23 já jsem asi člověk, co potřebuje něco dělat a hlavně pestrost.
Babičce bych ráda pomáhala, ale ona si tpntam stejně chce udělat sama podle sebe. A děda ji pomáhá. Tak není prej s čím pomoct. :(
Vaření mě babi, ale není pro koho moc, dcera je stále kojená, plus občas ochutnává. Přítel když je v práci, tak ji někde po cestě. A když je doma, tak jsme pořád někde, takže taky jíme po cestě. Vařím jen pro sebe :lol:

Maturovala jsem s angličtinou, a stále se priucuji, ale je to jakoby k ničemu, když angličtinu nepoužívám, a ještě se mi nestalo, bych ji někdy využila. 8o

@debra.morgan od kud jsi? :) :jazyk:

• Citovat
  • Nahlásit
13884
16.8.20 11:47

Z Brna

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.8.20 12:21
@debra.morgan píše:
Z Brna

Tak to je hoooooodne daleko

• Citovat
  • Nahlásit
994
16.8.20 14:20

Já myslím, že si nemáš na co stěžovat ;) Určitě se tu najde plno holek co je na tom daleko hůř a mají mnohem menší vyžití :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.8.20 10:07
@PeBa12 píše:
Já myslím, že si nemáš na co stěžovat ;) Určitě se tu najde plno holek co je na tom daleko hůř a mají mnohem menší vyžití :kytka:

Já vím, ale třeba teď nemám vůbec co dělat, venku je vedro, má výlety to každý den není, k vodě taky každý den nechci. A když přítel není doma,.tak jediný co dělám, je že si hrajeme a domácí práce, nemám zadny svuj koníček.

Třeba přítel má svůj koníček rybaření, fotbal, karty… No, on si může kdykoliv jít i klidně sám, mize si tam stanovat sám.. u mě je to těžké, já se starám o mimčo, kojim, takže musím brát ohledy, že jsme prostě dvě. :)

Celý den nic nedělám, nemám co, uvareno, uklizeno mám, tak se pak s mimcem valím na puzzlich a koukám jak si hraje, nebo si hraje samo. Když spí, sedím a čumím do mobilu, to nemám co dělat. Chci nějakou aktivitu. :/

• Citovat
  • Nahlásit
994
17.8.20 11:00
@Anonymní píše:
Já vím, ale třeba teď nemám vůbec co dělat, venku je vedro, má výlety to každý den není, k vodě taky každý den nechci. A když přítel není doma,.tak jediný co dělám, je že si hrajeme a domácí práce, nemám zadny svuj koníček.

Třeba přítel má svůj koníček rybaření, fotbal, karty… No, on si může kdykoliv jít i klidně sám, mize si tam stanovat sám.. u mě je to těžké, já se starám o mimčo, kojim, takže musím brát ohledy, že jsme prostě dvě. :)

Celý den nic nedělám, nemám co, uvareno, uklizeno mám, tak se pak s mimcem valím na puzzlich a koukám jak si hraje, nebo si hraje samo. Když spí, sedím a čumím do mobilu, to nemám co dělat. Chci nějakou aktivitu. :/

A kamarádku nemáš co by mohla přijít na kafe nebo s kterou by si šla aspoň na procházku?

Tohle je prostě realita s miminem už nejdou dělat věci jako před ním. Musíš si to trošku srovnat a prostě to přijmout jak to je. Jak povyroste bude to zas jinačí ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.8.20 10:24

@PeBa12 právě že kamarádek, moc ne, tedy aspoň ne ty, které by si na mě udělali čas.
Bohužel, jsem přišla, že nebyli ty pravě a slovo kamarádka nejde ani používat. Spíš se ozvou přinejlepším jednou za měsíc, 3× slíbí, jak se přijdou podívat nebo vymyslíme nějaký výlet, a nic.
Moje nejlepší kamarádka ze školy se ani neozve a nezeptá se jak se mám, co mimčo… A kamarádky, co jsem si myslela, že mám, nemají prostě zájem. Mají svoje koníčky a já se díky mimcu vyřadila, chodí na vejsku, bydlí hodně daleko, mají přítele…

A díky koronoviru taky není čas a kde najít kamarádku s miminkem. :/

Jsem z toho taková zklamaná. Proto chci nějaký koníček. Chci si něco vybrat a tu věc se prostě naučit, udělat… :)
A závidím pritelovi, že on má prostě zábavu. Prej by si mimčo vzal, abych mohla někam jít, ale kojim, takže on má zatím free time

• Citovat
  • Nahlásit
994
18.8.20 13:19

Vydrž, jak špunt povyroste budeš mít snazší si něco najít co tě bude bavit. Teď si užívej pohodu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama