Nuda v těhotenství - jak se zabavit

26.11.15 10:58

nuda v tehotenství-jak se zabavit

Ahoj holky :mavam:,
možná to bude hloupá otázka, ale jak jste se zabavovaly v tehotenství?? :nevim:…Jsem v 6 mesici, nemam nejake omezení, ale uz jsem doma a strasne se nudim :zed:..rano odnesu starsiho do skoly, manža je v práci a ja tu sedim a sedim a sedim…uklizeno mam za hodinu, varit nemusim, je to desnyyy…uz mam nazdobeny a umyty okna :lol:,napečeno 4 krabice, vse jen z nudy.Uz nevím cim se zabavit, knizku prectu za dva dny, PC hry me moc nebaví :pocitac:…kamaradky jsou vsechny v práci. Tak poradte co delat?? :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4920
26.11.15 11:01

Ahojky :)
Proc teda nechodíš do práce?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
347
26.11.15 11:01

Ja byt tebou tak odpocivam, protože az se prcek narodi tak budeš rada vzpomínat na tu nudu… :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41884
26.11.15 11:02

Začala jsem péct dorty :lol: :lol: :lol: A teď mi to společně se dvěma dětmi přerůstá přes hlavu :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.11.15 11:03

Pracovala jsem jako servírka…tam uz bohuzel s tím břichem nepusobim moc dobře :-D navim to byla kuracka restaurace, takze to uz neslo a sef to nechtel :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.11.15 11:04

Hmmm pect dorty jako na zakazku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41884
26.11.15 11:07

@Afroditka85 mrkni na moje fotoalbum v profilu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
458
26.11.15 11:11

A co nějaká jiná brigáda nebo přivýdělek?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.11.15 11:21

Ano nad tím jsem také přemýšlela, šla bych strašně rada, malymu je uz 10 takže je zvykly byt i doma sam, koukala jsem na internetu na nejake brigady ale tehotnych se kazdy bojí :nevim:…ze si to pry na triko nevezmou ze se neco stane, Máš nejake konkretni na mysli?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13666
26.11.15 11:28

Co si postahovat filmy a serialy a kouknout se na ne? Prilezitosti po narozeni miminka asi uz moc nebude,.minimalne par mesicu ;)
Nebo treba zacit se ucit novy jazyk?
Zajit na prochazku, pokud te nebavi samotnou, zasla bych do utulku, tam pejsky pujcuji na prochazky, udelas dobrou vec a zabavis se ;)
K tem jazykum, zdokonalit si ten co umis nebo jiny, novy ;)
Nebo nejaky kurz?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6354
26.11.15 11:33

Já začla háčkovat pufy a teď mám hustý byzys :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1999
26.11.15 11:35

@Afroditka85 Panebože jak já ti závidím… :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5708
26.11.15 11:40

@Afroditka85 využij to k dodělání restů. Třeba fotoalba, fotoknihy z dovolené nebo dětí. Teď je aktuální kalendář na další rok, pěkný dárek pro příbuzenstvo. Prober věci a dej na bazar, co nepotřebuješ. skříně, půda i sklep mají mnoho „pokladů“. Najdi si něco, co tě uspokojí. Ideálně tvůrčího. Šití, keramiku, fimo, založ si blog, nauč se fotit, peč dorty… prostě něco dělej…

Hezký je tento projekt. 101 úkolů na 1001 dní. http://jituli.blogspot.cz/…0-1-den.html musím říct, že jsem se inspirovala a sepsala, co vlastně chci. Jen doma do počítače… a je to moc zajímavé se zamyslet nad tím, co chceš vidět, co se naučit, kam chceš jet na dovču nebo jen na víkend…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1248
26.11.15 12:15

Časopisy, internet, pěkná knížka, TV, procházky, nakupování, občasné setkání s kamarádkami :) Já se určitě nenudím :) Užívej si těhotenství :) :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.11.15 12:21

No to delam :-) šmejdim po internetu, darky, recepty atd..knizky mam za chvili precteny, prochazky koname odpoledne s manžou a synem a to samé nákupy, samotnou me ani jedna vec nebaví :nevim: a ty kamaradky to je tezky no, maji uz kazda sve rodiny a chodí do práce takze nemaji tolika casu, jako kdyz jsme cekaly ty nase prvni, mame asi 3 stejne stary deti a to bylo jinýýý..to bylo tak super, ale ted jsem uplne sama :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama