Nudný začátek vztahu

Anonymní
22.9.19 09:12

Nudný začátek vztahu

Ahojky :mavam:
Na jaře jsem se seznámila s přítelem, je to hodný chlap, vim, ze mu na me záleží, ale problem je v tom, ze ja se s nim nudim. Nezijeme spolu, ale pokaždé když se vidíme, tak je to porad to stejne, koukame na film, dáme si veceri, sex a spat. Vzdycky mu je ještě lito, ze chci jít už spat, ale on vstava do prace v 9 rano a ja v 5. Nechci se mu vyhýbat nebo to ukončit, protože je mi s nim dobre, ale tohle me neskutečne ubiji. Nějak nevim, jak to mám změnit, jestli mám vůbec bojovat nebo to úplně ukončit :nevim: :,(

Prosim anonymně, soukromá záležitost.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

22633
22.9.19 09:14

No a navrhla jsi někdy sama jiný program?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13146
22.9.19 09:19

A co dělat něco jiného? Jděte do kina, na procházku, na večeři, když je volno tak jeďte někam na výlet. Tohle co popisuješ mi přijde jak stereotyp po 20 letech manželství.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
584
22.9.19 09:23

Nemáte žádné společné koníčky? Zájmy?
Pokud se nudíš na začátku, kam se to pak posune: super nuda :nevim:
Freddie Mercury řekl: Nuda je ta nejhorší nemoc na světě!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1750
22.9.19 09:28

To je takovej problem s necim prijit sama? Nepisete o tom, ze on by nechtel delat nic jinyho. Spis, ze vy mu nereknete nic a ani sama nic jinyho nenavrhnete a tak si treba i mysli, ze vam toto vyhovuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5887
22.9.19 09:34

Pokud se s někým nudíš po pár měsících vztahu, tak si myslím, že bude jedině hůř. To, že je někdo zkrátka hodný, z něj bohužel nedělá automatickou partii pro super vztah.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.9.19 09:39
@Anonymní píše:
Na jaře jsem se seznámila s přítelem, je to hodný chlap, vim, ze mu na me záleží, ale problem je v tom, ze ja se s nim nudim. Nezijeme spolu, ale pokaždé když se vidíme, tak je to porad to stejne, koukame na film, dáme si veceri, sex a spat. Vzdycky mu je ještě lito, ze chci jít už spat, ale on vstava do prace v 9 rano a ja v 5. Nechci se mu vyhýbat nebo to ukončit, protože je mi s nim dobre, ale tohle me neskutečne ubiji. Nějak nevim, jak to mám změnit, jestli mám vůbec bojovat nebo to úplně ukončit :nevim: :,(Prosim anonymně, soukromá záležitost.

Bude to tak pořád. Zkuste se domluvit na nějakém kompromisu, pokud to nepůjde, jdi od něj. To, co Ti vadí už teď, Tě bude neskutečně štvát, až budete mít děti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
34797
22.9.19 09:42

Všechno je o dialogu - prostě si o tom promluvte a pokuste se ten stereotyp změnit. Pokud to nepůjde, pak jedině nový partner, který ti víc vyhovuje. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.9.19 09:45
@Černá vdova píše:
Bude to tak pořád. Zkuste se domluvit na nějakém kompromisu, pokud to nepůjde, jdi od něj. To, co Ti vadí už teď, Tě bude neskutečně štvát, až budete mít děti.

No nebo kdyby měl koníčka, teď jezdili po víkendech na turnaje, lezení, závody a pan pokračoval při dětech, taky to není žádná výhra. Tady bych si dala časem pozor ale na klasického kde je ovladač a kde je večeře… To je fakt snad to nejhorší :roll: jinak souhlas, zakladatelka nebude asi akční typ, co nabízí ona? Pro tyhle dva nejlepší turistika, lovení kesek, zajít při tom na dobrý jídlo, do kina. Ale iniciátor může být i žena.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22
22.9.19 09:47

Když jsem začala chodit tehdy s přítelem/teď už manželem, tak jsme klidně 3 dny proleželi jenom v posteli 8) a rozhodně jsme se nenudili ;) :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18461
22.9.19 09:49

@Kriss Tina Jsem s chlapem 18 let a tohle teda nemame a nikdy jsme nemeli.

Zakladatelko, to nemate ani jeden nejake zajmy krome filmu a sexu? Kino, divadlo ci jine kulturni akce, vylet (pamatky, priroda), sport (klidne i pasivne jako divak), vzdelavaci akce?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.9.19 09:50
@Bubla Bůčková píše:
No nebo kdyby měl koníčka, teď jezdili po víkendech na turnaje, lezení, závody a pan pokračoval při dětech, taky to není žádná výhra. Tady bych si dala časem pozor ale na klasického kde je ovladač a kde je večeře… To je fakt snad to nejhorší :roll: jinak souhlas, zakladatelka nebude asi akční typ, co nabízí ona? Pro tyhle dva nejlepší turistika, lovení kesek, zajít při tom na dobrý jídlo, do kina. Ale iniciátor může být i žena.

Možná zakladatelka čeká, že jí přítel bude bavit. ;)
Ale tohle je potřeba domluvit, co by se dalo. Třeba on si myslí, že ona ani nic jiného dělat nechce, když nic neříká a nestěžuje si. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13146
22.9.19 09:52

@Svistice my taky ne, ale znám páry co do takové situace časem sklouzli. Ja bych se unudila :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
618
22.9.19 10:02

A řekla jsi mu, že ti to vadí? Navrhla jsi mu, že budete dělat něco jiného?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.9.19 10:15
@Anonymní píše:
Na jaře jsem se seznámila s přítelem, je to hodný chlap, vim, ze mu na me záleží, ale problem je v tom, ze ja se s nim nudim. Nezijeme spolu, ale pokaždé když se vidíme, tak je to porad to stejne, koukame na film, dáme si veceri, sex a spat. Vzdycky mu je ještě lito, ze chci jít už spat, ale on vstava do prace v 9 rano a ja v 5. Nechci se mu vyhýbat nebo to ukončit, protože je mi s nim dobre, ale tohle me neskutečne ubiji. Nějak nevim, jak to mám změnit, jestli mám vůbec bojovat nebo to úplně ukončit :nevim: :,(Prosim anonymně, soukromá záležitost.

Jestli je s tím spojenej i bazen, tak trpis obsedantně kompulzivní poruchou na zakládání diskuzi na jedno téma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama