Nulová chuť k sexu

Anonymní
14.5.18 21:03

Nulová chuť k sexu

Mám ročního syna, skvělého manžela, se kterým si velice rozumím. Jediný co, tak nemám chuť na sex, zatímco manžel to neustále vyžaduje. Mám strach, aby mi nezačal zahýbat, nezničil se nás vztah. Máte to také tak, nebo je to jen období? :?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2208
14.5.18 21:09

Me se taky už moc často nechtělo, tak me požádal abych se odstěhovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Myssicka
14.5.18 21:12

Jo. My máme ale i jiné problémy, dceři je 9m a chuť nula. Kojím.

• Citovat
  • Nahlásit
518
14.5.18 21:16

Obavam se, ze drive ci pozdeji to zacne hledat jinde.Ja to mela taky.Po dlouholetem vztahu jsem nechtela skoro vubec. Treba jednou za dva mesice.No a holt si nasel jinou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.5.18 21:18

Já má už šestileté dítě a chuť na sex je nula. Ale nikdy jsem na to moc nebyla. Tak se 2× do týdne přemůžu kvůli manželovi, ale nic mi to neříká. Ani při tom nic necítím. Práce, dítě, nemáme hlídání, mé obrovské zdravotní problémy, spousty léků. Manžel to tedy moc nechápe, a chtěl by každý den. Jestli si ulevuje někde jinde nemám energii řešit. Nebylo by to poprvé.

• Citovat
  • Nahlásit
14.5.18 21:19

V těhotenství moc nechtěl manžel po porodu já, po tom roce se to tak nějak ustálilo (teď je synovi 18m), ale rozhodně to není denně, občas 1× za týden, jindy 5× prostě když je chuť a manžel tedy jinou nehledá :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
357
14.5.18 21:33
@Anonymní píše:
Mám ročního syna, skvělého manžela, se kterým si velice rozumím. Jediný co, tak nemám chuť na sex, zatímco manžel to neustále vyžaduje. Mám strach, aby mi nezačal zahýbat, nezničil se nás vztah. Máte to také tak, nebo je to jen období? :?

Také nemám chuť k sexu, není to tím že by se mi manžel nelíbil ale proste nemam tu potřebu :nevim: dělam to jen kvůli němu a předstírám ze chci protoze jinak nevím jak by to dopadlo ale jsme spokojeni :lol: většinou on začíná a jakoby me donutí a pak už chuť dostanu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10430
14.5.18 21:34

Vše je o domluvě. Tak uspokoj partnera i jinak, aby ti neutekl ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.5.18 22:11

Nebereš prášky? Taky jsem poslední cca 3 roky neměla chuť. Poslední rok, skoro vůbec. Do toho únava, zdravotní problém manžela, pak můj. Nějak mi čím dál víc neseděla hormonální antikoncepce, měla jsem dost vedlejších účinků, kde je i ta nechuť k sexu. Takže jsem je teď přestala brát a zatím úplný obrat. Chuť je zpátky, manžel mě zas začal přitahovat. Tím pádem to klape víc i mezi námi, nejsem tak protivná.

• Citovat
  • Nahlásit
1838
14.5.18 22:27

Kdysi jsem pracovala v baru kam si chodili chlapy stěžovat na život, hlavně na manzelky :D všichni s pocitem nedostatku sexu měli bokovku..někteří tajně, někteří po domluvě s manželkou která byla ráda že ji manžel neotravije :mrgreen: ale ještě jsem neslyšela chlapa říct : manželka semnou nechce spát, ale tak co, hlavně že máme spokojenou rodinu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1103
14.5.18 22:40

Pokud nechceš, aby ti zahybal tak prostě budeš muset podržet. Žádný chlap nevydrží bez sexu. Ani náhodou. Nemusíte každý den, ale chlap musí cítit z tebe, že po něm toužíš. A ne že jsi už jen matka od dítěte. To, že se narodí dítě neznamená konec vás.
U nás naopak kolikrát chci víc já a manžel je unavený.
A ano jak už tu nějaká psala prášky snižují libido.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
203
15.5.18 00:07

Spoustu lidí říká, že sex není vše. A já s tím souhlasím. S partnerem jsme i z jiných důvodů. Problém je, když chlap dostane pocit, že svou partnerku nepřitahuje, že je ji lhostejný… bude se to snažit nějaký čas řešit, ale časem potká někoho, kdo mu dá pocit, že je výjimečný a že je to dobrej chlap/ženská. A pokud se v týhle době jeho partner/ka neprobere a nenajdou spolu nějaký kompromis nebo řešení, je dost možné, že ji opustí.

Čili, pokud partner potřebuje sex častěji, promluv si s ním. Vysvětli, co se v tobě odehrává a proč. Řekni mu, čím by ti mohl jít naproti. A pak se dohodněte na nějakém kompromisu, který by mohl vyhovovat vám oboum. On bude muset udělat holt ústupek v tom, že to nebude tak často a ty v tom, že se občas „přemůžeš“. Není to ideál, ale pokud si rozumíte, tak vám to za ústupky stát bude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
370
15.5.18 06:30

Jo, mám to stejně… jo a ještě nemám chuť na uklízení a žehlení… :D Řeší se to tu pořád dokola… :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7266
15.5.18 09:55
@Anonymní píše:
Mám ročního syna, skvělého manžela, se kterým si velice rozumím. Jediný co, tak nemám chuť na sex, zatímco manžel to neustále vyžaduje. Mám strach, aby mi nezačal zahýbat, nezničil se nás vztah. Máte to také tak, nebo je to jen období? :?

Neptala bych se zdá to tak má někdo taky…to ti asi moc nepomůže zkus ženšen… či jiné života budiče…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.5.18 13:26

Chmm, my meli letos sex jednou :nevim:
Máme 3male deti. Pres den neni kdy, a večer bud uz spí, nebo ja makám, pripadne padám na ústa… navic kdyz si musim zacit ja… :nevim: :cert:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama