Nulová chuť k sexu a široká vagína

Anonymní
9.3.20 20:35

Nulová chuť k sexu a široká vagína

Na svůj mladý věk a málo zkušeností mám
asi moc velkou vagínu, možná to zní dost šíleně ale je to tak :D. Abych začala od začátku, s partnerem jsme spolu něco málo přes rok a oba jsme pro toho druhého první. Chvíli trvalo než jsme se přesunuli k sexu ale už před sexem, když přítel používal jen prsty, věděl, že nejsem tak úzká jako si panny každý představuje a strčil do mě i tři prsty(a to má vážně široké prsty) a ještě s nimi klidně hýbal????.Když přišlo na náš první sex byla sem velmi zklamaná, sice jsem cítila, že je penis ve mně ale bylo to pro mě nudný(z přítelovy strany chyba rozhodně není co se velikosti týče).Nebylo to pro mě nijak příjemný a sex jsem prováděla jen proto aby byl spokojený přítel. Po nějaké době jsem přestala cítit chuť ke všemu.. jak už normálnímu sexu tak i orálnímu nebo jakýmukoliv styku s partnerovým penisem. Není to, že bych k tomu měla nějaký odpor, jen prostě nemám vůbec chuť ani na sex, ani na to abych partnera uspokojovala nějak jinak. Ví o tom a říká že mu to nevadí a ať nedělám něco co nechci jenže vím že to chce, jaký muž by to nechtěl. Snažím se do toho nutit sama sebe ale je to těžký. Ještě mě za pár měsíců čekají důležité zkoušky, projekty a letos je to pro mě náročný rok. Nevím co s tím, vadí mi, že se sexu a všemu jinému tak vyhýbám

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Ou
13064
9.3.20 20:46

No tak problém není v široké vagíně, ae v tom, že tvůj partner neví jak na tebe sáhnout a ty si mu to neřekla.

A po roce souložení bez vzrušená a uspokojení si tvoje tělo vůči němu vybudovalo odpor, to se tak stává.

Jestli si ho chceš nechat a chcete nějak změnit váš sexuální život, tak se o tom potřebujete začít bavit a ty potřebuješ zjistit, co chceš a co tě vzrušuje a říct mu to.

Pomoci vám s tím může třeba tahle appka https://www.omgyes.com/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13064
9.3.20 20:48

Jinak pokud začneš cvičit na posílen svalů pánevníího dna, tak se tím vagina „zmenšuje“ - respektive při napětí spojené s orgasmem a fázemi před ním se to zpevní více.

Zajeď si třeba na seminář hormonální jogy a začni ji cvičit - kromě toho, že ti to zlepší prožitek ze sexu, zdraví tvých zad, tak ti to taky pomůže s případným stresem z práce a školy.

AŤ už si současného partnera necháš a nebo ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13291
9.3.20 21:05

Hele a nemůže ho mít prostě malýho? Hubenýho? Co vibrátor, taky nic?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3161
9.3.20 21:07

Nekdo to ma prirozene…že ho to baví od začatku..protože se třeba snadneji umí soustředit, uvolnit… ale určitě nejsi vyjimka…mě to třeba do 28 taky nic moc neříkala… sex si umim užit až ted před 40… ale vedla k tomu fakt dlouha cesta sebepoznávání a i se přiznám že jsem měla hrozně moc partneru…protože jsem prvnich tak 10 let dávala vinu partnerum že to"neumí „…ale ona chyba byla spíše ve mne…že jsem sama neveděla neumela jsem jim to říct atd.. sama jsem ted překvapena jak sex muže byt pěkný ale aby takový byl tak třeba už den dopředu se na něj musim navnadit připravit, koukam se i na filmy atd protože když je človek celyden s detma tak pak to nejde tak rychle přepnout do "modu“ sex a neznosti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.3.20 21:24

@MartinaIrena velikostí to rozhodně není a vibrátor jsme zatím nezkoušeli

• Nahlásit
  • Citovat
13291
9.3.20 21:29

Tak se hlavně nebojte experimentovat. Ona každé ženě taky vyhovuje jiná poloha, vzhledem k zakřivení jejího orgánu. A řekni si, co se ti líbí. Nebo můžeš vést ruku. On se určitě rád přiuči, co by se ti líbilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.3.20 21:43

@MartinaIrena no další věc je ta že při jiné poloze než když já ležím na zádech a přítele mám mezi nohama, dochází k takovému tomu “prdění” vagínou a sice je to normální věc ale pro mě velmi nepříjemná a tak se bojím zkoušet nové polohy

• Nahlásit
  • Citovat
101
9.3.20 23:51

A co zkusit nějaký alespoň zcitlivujici lubrikační gel? Navleky na penis? Pokud při tom ty ležíš na zádech, zkus třeba dát nohy co nejvíc k sobě. Zkusit třeba polohu na koníčka? (To by nemuselo dochazet k tomu „prdění“)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6090
10.3.20 06:29
@Anonymní píše:
Na svůj mladý věk a málo zkušeností mám
asi moc velkou vagínu, možná to zní dost šíleně ale je to tak :D. Abych začala od začátku, s partnerem jsme spolu něco málo přes rok a oba jsme pro toho druhého první. Chvíli trvalo než jsme se přesunuli k sexu ale už před sexem, když přítel používal jen prsty, věděl, že nejsem tak úzká jako si panny každý představuje a strčil do mě i tři prsty(a to má vážně široké prsty) a ještě s nimi klidně hýbal????.Když přišlo na náš první sex byla sem velmi zklamaná, sice jsem cítila, že je penis ve mně ale bylo to pro mě nudný(z přítelovy strany chyba rozhodně není co se velikosti týče).Nebylo to pro mě nijak příjemný a sex jsem prováděla jen proto aby byl spokojený přítel. Po nějaké době jsem přestala cítit chuť ke všemu.. jak už normálnímu sexu tak i orálnímu nebo jakýmukoliv styku s partnerovým penisem. Není to, že bych k tomu měla nějaký odpor, jen prostě nemám vůbec chuť ani na sex, ani na to abych partnera uspokojovala nějak jinak. Ví o tom a říká že mu to nevadí a ať nedělám něco co nechci jenže vím že to chce, jaký muž by to nechtěl. Snažím se do toho nutit sama sebe ale je to těžký. Ještě mě za pár měsíců čekají důležité zkoušky, projekty a letos je to pro mě náročný rok. Nevím co s tím, vadí mi, že se sexu a všemu jinému tak vyhýbám

Partner je nekňuba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
332
10.3.20 08:50

Sex je dovednost, zkuste si nejprve něco přečíst a přestante se stydět o tom mluvit. Sice diskuse neurotizuje oba, ale současnej stav také, takže je lepší si to vyříkat a začít znovu a znovu… a nebojte až vyřešíte vlastní vagínu,. bude tam zas jinej problém…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.3.20 10:22

@Annabela11 partner byl zjevně donedávna panic takže se mu nemůže nic vyčítat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1388
10.3.20 11:05

Je to tak je to dovednost, může to být nejhezčí věc ale také utrpení..
Po pravdě u tebe zakladatelko vidím problém v hlavě a né ve velikosti vagíny..
A také bys nebyla první ani poslední žena která prostě k sexu má odpor a činí ho pouze ze zištných důvodů..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
227
10.3.20 20:20

Nesmis mit díru jak do stodoly. to tam muze mit ruku a nic neucitis… nekdo se tak proste rodi a pak ztoho nic nema

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama