Nulové zkušenosti s intimními vztahy

1
16.1.21 22:36

Nulové zkušenosti s intimními vztahy

Ahoj všem čtenářům. Přicházím za Vámi s takovou prosbou o Váš úhel pohledu.
Dotazů na toto téma bylo již napsáno nespočet, nicméně, stejně to zkusím.

Můj dotaz se týká žen. Je mi 24 let, pohybuji se v umělecké branži, kde si myslím, že mám slušně našlápnuto, ale doteď mám minimální zkušenost s opačným pohlavím. Konkrétně tedy co se týče vztahů a sexu, jelikož jsem stále panic.
K ženám jsem si hledal celkem dlouhou cestu, protože jsem byl vychován tak, abych je vždy maximálně ctil, což jsem po nějaké době zjistil, že není také úplně nejlepší, zvlášť, když jsem se pokoušel nějakou „sbalit“ a stavěl jí na první místo. Více než sám sebe jsem měl rád dotyčnou dívku a působil jako zoufalec, se kterým si většina slečen jen tak „hrála“. Nic proti nim, uvědomuji si, že to byl můj problém, který už podle mého posunul výrazně k lepšímu.
Nicméně dostávám se k aktuální situaci.
Ze svých předchozích zkušeností jsem dostál k jakési větší odvážnosti v podobě oslovování a vedení konverzací se ženami. Dospěl jsem k tomu, že opravdu miluji jejich společnost a cítím se v ní nadmíru dobře (a z pár feedbacků i ony v mé), což mi přináší i mnoho příjemné inspirace v mé práci. Nicméně jak to tak bývá, rád bych se posunul i k tomu, zažít se ženou něco víc než „jen“ přátelský vztah. Myslím tím tedy ten partnerský, ve kterém mám zatím naprosto nulové zkušenosti. To jde ruku v ruce se sexem, kde jsem též naprostý amatér.
Pár intimností jsem již měl, ale šlo primárně jen o líbání, zajít dál jsem již neměl odvahu. Od té doby se cítím značně frustrovaný, protože spousta mých vrstevníků má již obsáhlé zkušenosti ve vztazích a já naopak žádné. Dělá mi to velké potíže a mám pocit, že stojím stále na místě.

Občas mívám po večerech takové „splíny“, že už jsem naprosto ztracen a v této situaci se budu točit donekonečna. Mám už problém zajít i k tomu líbání, jelikož mám strach, „co by kdyby“ a dotyčná by například zjistila, že v konverzacích jsem přeborník, ale v intimnostech naprostý začátečník.
Myslíte si, že to mám prostě nechat plavat a ono se to postupem času samo nějak vyřeší?
Vždy když se v tomto procesu zaseknu, pocítím výraznou demotivaci i v rámci mé práce, ale to je spíše okrajová záležitost, kterou si myslím, že dokážu potlačit. Přeci jen, nevidím ženy jako svůj jediný smysl života, ale bez vzájemné partnerské lásky se cítím silně nenaplněn.

Děkuji všem za Vaše názory a rady.

Mějte se fajn v této prapodivné době!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
413
16.1.21 22:40

Co bych Ti poradila je, abys s dotyčnou dívkou jednal na rovinu a řekl jí, že jsi panic. Samozřejmě není úplně vhodné tím konverzaci uvádět, ale jakmile se sblížíte, buď k ní upřímný.
Za 1. zkušená žena pozná, že tady něco nehraje (a potom by to problém být mohl) za 2. umím si představit, že by ji na to naopak mohlo navnadit a ráda by Tě sexem provedla.

Do té doby doporučuji trénovat výdrž a nastudovat si dechová cvičení. Hlavně to nevzdávej, člověk se to naučí rychle :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
411
16.1.21 23:02

Co profesionálku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
117
17.1.21 03:32
@Sardelka píše:
Co bych Ti poradila je, abys s dotyčnou dívkou jednal na rovinu a řekl jí, že jsi panic. Samozřejmě není úplně vhodné tím konverzaci uvádět, ale jakmile se sblížíte, buď k ní upřímný.
Za 1. zkušená žena pozná, že tady něco nehraje (a potom by to problém být mohl) za 2. umím si představit, že by ji na to naopak mohlo navnadit a ráda by Tě sexem provedla.Do té doby doporučuji trénovat výdrž a nastudovat si dechová cvičení. Hlavně to nevzdávej, člověk se to naučí rychle :jazyk:

uz jsem si to predstavil jak jsi to myslela, takze mu radis aby rekl: AHOJ JSEM PANIC, BUDEM SPOLU CHODIT? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4427
17.1.21 04:55
@Zatimtajnej píše:
Co profesionálku?

Taky bych to tak resila, vhodne zauceni neuskodi a nasledna partnerka to oceni..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
711
17.1.21 07:30

@travis007
Prosím tě, hlavně té holce neříkej, že jsi panic, jak ti tady někdo radil.

Dokážu se vžít do doby, kdy mi bylo 24 a bavila jsem se s vrstevníky. Upřímně říkám, že vědět bych to nechtěla, i kdyby to byla pravda. Monolog na téma „jsem panic, snad ti to nebude vadit“ bych neocenila. :lol: Hele, je to víceméně pudová záležitost - normálně to zvládneš. Klidně se můžeš mezitím i teoreticky vzdělávat online - zdrojů je dost. ;)

Rady, ať to zkusíš s prostitutkou nebo starší ženou jsou pro mě taky nepochopitelné. Píšeš celkem rozumně, myslím, že to bude ok s normální holkou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
239
17.1.21 07:57

Každý ty zkušenosti musí někde nasbírat :D někdo proste začne dřív, někdo později ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1902
17.1.21 07:57
@travis007 píše:
Ahoj všem čtenářům. Přicházím za Vámi s takovou prosbou o Váš úhel pohledu.
Dotazů na toto téma bylo již napsáno nespočet, nicméně, stejně to zkusím.

Můj dotaz se týká žen. Je mi 24 let, pohybuji se v umělecké branži, kde si myslím, že mám slušně našlápnuto, ale doteď mám minimální zkušenost s opačným pohlavím. Konkrétně tedy co se týče vztahů a sexu, jelikož jsem stále panic.
K ženám jsem si hledal celkem dlouhou cestu, protože jsem byl vychován tak, abych je vždy maximálně ctil, což jsem po nějaké době zjistil, že není také úplně nejlepší, zvlášť, když jsem se pokoušel nějakou „sbalit“ a stavěl jí na první místo. Více než sám sebe jsem měl rád dotyčnou dívku a působil jako zoufalec, se kterým si většina slečen jen tak „hrála“. Nic proti nim, uvědomuji si, že to byl můj problém, který už podle mého posunul výrazně k lepšímu.
Nicméně dostávám se k aktuální situaci.
Ze svých předchozích zkušeností jsem dostál k jakési větší odvážnosti v podobě oslovování a vedení konverzací se ženami. Dospěl jsem k tomu, že opravdu miluji jejich společnost a cítím se v ní nadmíru dobře (a z pár feedbacků i ony v mé), což mi přináší i mnoho příjemné inspirace v mé práci. Nicméně jak to tak bývá, rád bych se posunul i k tomu, zažít se ženou něco víc než „jen“ přátelský vztah. Myslím tím tedy ten partnerský, ve kterém mám zatím naprosto nulové zkušenosti. To jde ruku v ruce se sexem, kde jsem též naprostý amatér.
Pár intimností jsem již měl, ale šlo primárně jen o líbání, zajít dál jsem již neměl odvahu. Od té doby se cítím značně frustrovaný, protože spousta mých vrstevníků má již obsáhlé zkušenosti ve vztazích a já naopak žádné. Dělá mi to velké potíže a mám pocit, že stojím stále na místě.

Občas mívám po večerech takové „splíny“, že už jsem naprosto ztracen a v této situaci se budu točit donekonečna. Mám už problém zajít i k tomu líbání, jelikož mám strach, „co by kdyby“ a dotyčná by například zjistila, že v konverzacích jsem přeborník, ale v intimnostech naprostý začátečník.
Myslíte si, že to mám prostě nechat plavat a ono se to postupem času samo nějak vyřeší?
Vždy když se v tomto procesu zaseknu, pocítím výraznou demotivaci i v rámci mé práce, ale to je spíše okrajová záležitost, kterou si myslím, že dokážu potlačit. Přeci jen, nevidím ženy jako svůj jediný smysl života, ale bez vzájemné partnerské lásky se cítím silně nenaplněn.

Děkuji všem za Vaše názory a rady.

Mějte se fajn v této prapodivné době!

Tak nějak nevím, co Ti vlastně napsat.

Na jednu stranu bych „normálnímu“ klukovi řekl, ať se nezalamuje, přestane zbytečně moc spekulovat a prostě si to užije.

Na druhou stranu na hlody typu „bez vzájemné partnerské lásky se cítím silně nenaplněn“ od panice, přemýšlím o doporučení si uvědomit, že řada umělců vytvořila svá největší díla právě z nenaplněné frustrace.
Abys tady za chvíli nepsal, že po ztrátě panictví máš tvůrčí blok. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
977
17.1.21 08:40

@travis007, vítím tě zde na fóru! :mavam:
Všechno je jednou poprvé a snad je jedno kdy. Ano, ty zkušenosti musíš nasbírat, tak se do toho pusť. Obáváš se, že to dopadne špatně? Tak na rovinu, když něco zkoušíš poprvé, skoro vždycky to dopadne špatně! Nebo tvé první umělecké pokusy byly hned od začátku skvělé? Spíš ne, ale získáváš tím cennou zkušenost pro příště. A po několikátém pokuse by už to mělo být v pohodě :).

Prostě nevyhýbej se příležitostem, to je největší chyba!

@aquarian píše:
Na druhou stranu na hlody typu „bez vzájemné partnerské lásky se cítím silně nenaplněn“ od panice, přemýšlím o doporučení si uvědomit, že řada umělců vytvořila svá největší díla právě z nenaplněné frustrace.

Ano, někteří umělci to asi tak mají, ale tady bych sis dovolil nesouhlasit. I ve mně se probudí ta tvořivost spíše tehdy, když od někoho cítím přízeň nebo mě oceňuje. Každý umělec to má trochu jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26123
17.1.21 08:46

Tvůj problém je, že to moc zkoumáš a moc řešíš, moc pochybuješ. Prostě nějakou sbal a zkus ošukat. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1902
17.1.21 08:47
@D. C. píše:
Ano, někteří umělci to asi tak mají, ale tady bych sis dovolil nesouhlasit. I ve mně se probudí ta tvořivost spíše tehdy, když od někoho cítím přízeň nebo mě oceňuje. Každý umělec to má trochu jinak.

Já jsem narážel na to, že jako panic zatím nemůže vědět, jak to sám má.

Místo na rovinu říct „chtěl bych ženskou“ to takhle okecávat mi přijde jako pozérství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.1.21 08:51

Nevím, jestli Ti pomůžu.

Ale povím Ti příběh mého chlapa.
ten byl panic do věku 28 nebo 29 let…taky frustrace až na půdu a taky dost komplexů. A také měl kamarádky, které ho měly spíš jako vrbu. Taky byl vychovaný s úctou k ženám, jak to popisuješ Ty.
Je z velkého města. Jednou si ale shodou okolností našel přátele v jednom krajském městě (tj. malém městě). No, párkrát zašel s nimi do hospody a co si budeme povídat, nový vítr do zatuchlých plachet, prostě ho tam jedna přefikla a bylo. Pak už to šlo nějak samo, já jsem jeho čtvrtý vztah, klape nám to a je z něj fakt super chlap.

Takže tohle je jeden ze způsobů. Nová parta. Prosím Tě hlavně žádný neříkej, že jsi panic, je dost holek, který to nepoznají, já měla kluka, který panic nebyl, ale já ten pocit z toho měla naprostej…takže kde je ten znak? Taky pokud dojde třeba už na líbání, tak nečekej a jednej, to nevadí, že budeš neohrabanej. Prostě jí šáhni na prso nebo prostě něco jinýho, holky na to dost často čekaj…a pak je akorát naštveš, že o ně nestojíš, když nezkusíš víc. A kdybys byl moc hrrr, tak dostaneš maximálně facku, ale to taky ještě neznamená, že je daná věc uzavřená.
A ještě poslední věc…hlavně si z hlavy vymaž, že první sex musí být jen v rámci harmonického vztahu, stát se to může, ale víme, jak to chodí.

• Citovat
  • Nahlásit
584
17.1.21 08:53

@aquarian to není pozérství, to je naivita. Já než si začala něco s klukama, tak jsem si taky myslela, že dokážu být s někým jen ve vztahu, že beru všechno vážně, že bych nikdy nepodvedla, že bych nikdy nemohla mít nikoho na jednu noc…blablabla. Kecy v klecy, následující roky jsem pak překvapovala sebe samu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26123
17.1.21 08:58

@aquarian pozerstvi bych tomu neříkala. Taky jsem byla dlouho panna, byť ne tak moc, jako zakladatel. Ale taky jsem od sexu čekala bůhví co, měl nádech jakési „posvátnosti“ aka „musím to dělat s někým, koho mám ráda“ a podobné blbosti, které nám v pubertě hustí do hlavy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
280
17.1.21 08:59

@travis007
Moc o tom nedumej, ono se to poddá.
Prostě využívej každou příležitost, nemusí to klapnout na poprvé, ale čím víc pokusů, tím větší šance.
Je ti jenom 24, pokud sbalíš nějakou 17-20, tak ta taky nemusí mít nutně nějak moc zkušeností, tak si třeba ani nevšimne, a ještě bude ráda, že klofla sexy umělce :-).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat