Nuna Demi Grow

• Fotoalbum (3)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
287
15.10.19 19:10

Nuna Demi Grow

Ahoj, mate nekdo tento kocarek? Dnes jsem ho videla na prodejně, ale nejspis neni moc rozsireny, a zajima me prave zkusenost ze zivota :mrgreen: 8) dekuji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
28655
15.10.19 19:49

Taky jsem ho chtěla, ale jelikož další dítě neplánuju koupili jsme Nuna Mixx. Ale zatím stojí na balkoně. Ale přišel mi boží

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
287
15.10.19 20:06

@pikola ja jsem z nej Uplne nadsena… akorat to vypada, ze ho snad nikdo nema 😀 😄 :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28655
15.10.19 20:11

Nám se líbil, protože jsme vysoký a skvělý mi přišel ten košík a ty věci proti slunci. Na druhou stranu jsem si říkala, že je dost velký na skládání, nevyužiju tu funkci pro dvě děti a za ty peníze ten nákupní košík oželím a koupila jsem si levnější i když ne tak vysoký. Ale malý taky rozhodně není. Tak uvidíme :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
287
16.10.19 05:21

@pikola no tak ten je taky paradni! Ja ho chci prave kvuli dvema detem :mrgreen: ale to jen na chvili snad, pak si ho necham zase jen na jedno :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.11.19 10:19

Ahoj,
kočárek mám a používám asi od března 2019. Taky se mi hrozně líbil :) Kupovala jsem ho pro červnové miminko s tím, že ho občas využiju i pro staršího sourozence. Věkový rozdíl mezi dětmi mám 2 roky a tři měsíce.
S kočárkem jsem spokojená, hodněkrát mi zachránil nervy :lol: I když hodně lidí na netu psalo, že pro dvouleté dítě už by dvojkočár nekupovali, tak musím říct, že to využívám celkem často (např. jdu z domu pěšky s malou do poradny a starší dítě mi dole usne a během celé návštěvy poradny spí a já mám klídek :lol: ) Hlavně když se jde někam na dýl a malej se potřebuje vyspat, tak je to super! A když nechci, mám krásný kočárek jen pro miminko.
Kočárek je stylový a v reálu hezčí než na fotkách, má spoustu praktických vychytávek (sluneční clona, úložný prostor v korbičce, nákupní košík) a kamkoliv jdu, tak se lidi otáčí a chválí ho. Jak korbu, sedačku či autosedačku lze umístit dole nabo nahoře a libovolně kombinovat. Byl jediný, který jsem našla takhle variabilní bez nutnosti dokupování dalších extra sedaček, adaptérů atd.
Co se jízdy týče, tak bych řekla, že je vhodnější pro vyšší rodiče. Já mám bohužel jen 160 cm a při pozici madla v nejnižší poloze, která by mi vyhovovala nejvíce, už sem tam kopnu do osy kol a velmi špatně se naklápí k výjezdu na chodník (tohle ale asi bude u většiny kočárků s teleskopickou rukojetí, holt čím kratší páka, tím to jde hůř). Řeším to vysunutím rukojeti výš, pak to jde dobře. Ve verzi pro 2 děti je i dost vysoký, že se svou pidi výškou přes něj špatně vidím dopředu (v duo verzi se totiž používá adaptér, který korbičku nahoře posune výš a dál, aby spodní dítě v sedačce mělo více prostoru a také k rovnoměrnějšímu rozložení váhy, jinak těžší dítě dole v sedačce může mít tendenci kočárek překlápět dozadu pokud je sedačka daná do lehu. Paradoxně to ale pomáhá v tom najíždění na chodník :D )
Kočárek je odpružený tak nějak jako dnes všechny kočárky, možná trochu líp, nicméně pro někoho jako já, kdo je namlsaný Hartanem, je to málo :lol: Je bytelný, nějaký terén určitě vydrží, ale bude to drncat.
Skládání je ok. Nechybí pojistka proti rozložení. V poloze po směru lze složit i se sedačkou.
Snad jsem někomu pomohla při výběru.
Lenka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2839
9.7.21 10:00

Nuna demi grow 2021

Obnovuji diskuzi, prosím o nějaké nové poznatky o tomto kočárku, klidne i po delsim ježdění s demi 2020🌸děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1422
26.10.21 08:42

@Mom_of_four Vím, že je to trochu starší diskuze, ale nemáš náhodou foto, jak to vypadá, když je starší dítko díle a mladší v korbě nahoře? Pořád přemýšlím, jak se tam to starší dítko usazuje a zda má vůbec nějaký výhled.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat