Nutí matky v porodnici kojit?

Anonymní
5.10.20 23:17

Nutí matky v porodnici kojit?

Zdravím. Rovno než začnu tak bych vás ráda požádala abyste mě tu rovnou neuráželi v případě že nevíte co je pozadí problému. Děkuji :srdce: :*

Z osobních, psychických i jiných dalších důvodu jsem se rozhodla nekojit a rovnou začít po porodu krmit UM nejlépe kendamilem. Nicméně jde o to zda v porodnici mi bude umožněno dítě nakrmit UM nebo mě budou nutit ke kojení, případně jak jim jednoduše oznámit aby mě nechali být že je to mé rozhodnutí. Je to vůbec tak možné?
Děkuji :srdce: :srdce: :nevim:

EDIT: děkuji všem za pochopení, nečekala jsem, že mi někdo bude v tomto rozumět :oops: :* teď jen uvidíme jak se k tomu postaví porodnice, která si dost zakládá na přirozenosti (bonding apod…)
Ohledně UM, případně prosím, pokud se vám nezdá kendamil, tak doporučte jiné, já na to všechno pak kouknu :srdce: :hug:

Příspěvek upraven 05.10.20 v 23:44

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1255
5.10.20 23:28

Tvoje dite, tvoje volba. Pokud to reknes jasne a srozumitelne hned pri prijmu, tak te nikdo do niceho nutit nebude a ani nemuze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16900
5.10.20 23:28

Ja oznamila, ze nekojim a vyzadala jsem si tabletku na zastaveni laktace. Nikdo nerekl ani popel, tabletku jsem dostala, UM pro dite mi normalne nosili.

Ten Kendamil chces proc? Nejlepsi UM to zorvna neni. Je to aktualne strasne IN, to jo, jinak nic moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1481
5.10.20 23:40
@warita píše:
Ja oznamila, ze nekojim a vyzadala jsem si tabletku na zastaveni laktace. Nikdo nerekl ani popel, tabletku jsem dostala, UM pro dite mi normalne nosili.Ten Kendamil chces proc? Nejlepsi UM to zorvna neni. Je to aktualne strasne IN, to jo, jinak nic moc.

Souhlasím, Kendamil je hrůza. Taky jsem ho koupila skrze pozitivních recenzí, kterých je na netu více než dost a letěl :D.

Jinak kojit tě nutit nebudou.

Příspěvek upraven 05.10.20 v 23:41

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5525
5.10.20 23:41

Vše je o lidech. Ale když to sestrám řekneš hned, tak nebude problém. Jen vážně záleží, kdo tam zrovna bude a zda třeba nějaká zapšklá ježibaba neutrousí nějakou poznámku. Mléko dávají v porodnicích jejich. Změnit ho můžeš pak doma, ale nedělala bych to a rozhodně ne na Kendamil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3779
5.10.20 23:44
@Anonymní píše:
Zdravím. Rovno než začnu tak bych vás ráda požádala abyste mě tu rovnou neuráželi v případě že nevíte co je pozadí problému. Děkuji :srdce: :*Z osobních, psychických i jiných dalších důvodu jsem se rozhodla nekojit a rovnou začít po porodu krmit UM nejlépe kendamilem. Nicméně jde o to zda v porodnici mi bude umožněno dítě nakrmit UM nebo mě budou nutit ke kojení, případně jak jim jednoduše oznámit aby mě nechali být že je to mé rozhodnutí. Je to vůbec tak možné?
Děkuji :srdce: :srdce: :nevim:

Za sebe a svoje dítě jsi zodpovědná ty, v porodnici ti nemůžou nic nařizovat ani ti nemají v tomhle směru co umožňovat. Prostě oznam, že ses takhle rozhodla a co a jak si přeješ. Počítej s tím, že nějaké kecy pravděpodobně budou a bude dobré být na ně připravená. Obhajovat se a vysvětlovat ovšem nemusíš, doporučuju si připravit nějakou slušnou ale asertivní odpověď ve stylu „děkuju za Váš názor, já jsem se rozhodla takhle, prosím udělejte/zařiďte…“ a tu opakovat jako kolovrátek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29603
6.10.20 00:06

Co je na Kendamilu spatneho? Moje dite tedy po nem melo prujem, ale jine deti ne a slozeni toho Organics se mi zdalo dobre…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
748
6.10.20 01:14

****, budiž jste ****… psychika, ****, pohodlí a jiný absurdní výmluvy nejde uznat. Kojení ničím nenahradís. Kde je mateřská láska? Tomu dítěti prospěje i ten kontakt s matkou u prsa. Vyspělá společnost a možnost krmit umělým mlikem, umělý oplodnění… výroba defektnich děti l. Úžasny. Tenhle přístup si nezaslouží nic jiného než ****.

Kdybyste o tom věděli víc. Jakože vite úplně nic. Tak.by vám snad došlo, že to je obrovská pomsta dítěti. Tohle by si i zasloužilo lync…

Další důkaz nesvepravnosti nekterych žen.

Edit Adminem - Smazána nevhodná slova.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3779
6.10.20 01:18

@BukvickaMalicka: Naštěstí o tvoje uznání důvodů nikdo nežádal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
748
6.10.20 01:44
@Kassy píše:
@BukvickaMalicka: Naštěstí o tvoje uznání důvodů nikdo nežádal.

Tohle je dělání obrovských škod jenom uminenosti. Na to by měl. byt zákon!!! Na ochranu dětí…

Neznalost neomlouva. Za blbce je potřeba rozhodovat na sílu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5557
6.10.20 03:42

@BukvickaMalicka Zato vnucovat někomu svůj názor jako jediný správný, to je důkaz svéprávnosti :mrgreen:
PS: O kojení toho vím dost, svému dítěti bych UM dala až v případě nejvyšší nouze, ale aspoň si uvědomuju, že je mi velké houno po tom, kdo čím krmí své děti a z jakých důvodů.

Zakladatelko, asertivně žádej, co potřebuješ, prostě oznam a hotovo, nikomu nemusíš nic vysvětlovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7833
6.10.20 04:16

Kdybyste o tom věděli víc. Jakože vite úplně nic. Tak.by vám snad došlo, že to je obrovská pomsta dítěti. Tohle by si i zasloužilo lync…

Další důkaz nesvepravnosti nekterych žen.

Přej a bude Ti přáno, dej a bude Ti dáno.. ;) karma funguje na všech frontách a očekávám, že za tvá slova se Ti náležitě odmění :)

Oh btw.. vymření zaslouží lidi co nemají ani kouska respektu vůči jiným.. jinak Ti přeji hezký den plný karmického požehnání :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
618
6.10.20 05:05

Při příjmu to oznam a hotovo. Já také nekojila, ale ne, že jsem nechtěla, ale měla jsem málo mléka, malá pak hodně zhubla a museli jsme pak být na UM a ještě kvůli tomu déle v porodnici. Ale to píši jen tak mimo… Každopádně je to tvé dítě, takže ty si o tom rozhoduješ.
Jinak mi jsme na UM, a máme Hipp Combiotik, spokojenost!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
348
6.10.20 05:10

@BukvickaMalicka
Správně je to povisly, ty moralisto

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
76
6.10.20 05:59

Neboj se, nutit tě nebudou, když už jsi se tak rozhodla… jinak my jsme byli s Kendamilem nejspokojenější, doporučila nám ho i paní lékarnice a za nás TOP :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama