Nutkání na malou - kvasinky

Anonymní
29.6.21 11:54

Nutkání na malou - kvasinky

Ahoj ;) holky jsem zoufala, asi čtvrtý den mám neustálý pocit nutkání na malou a to i hned po tom co opustim záchod :roll: teď jak na to furt myslim tak nevim, jestli se to ještě nezhoršuje.. mám časté problémy s kvasinkama naopak zánět mocaku jsem neměla snad nikdy, při močení mě nic nepali, nereze, spis mě zase pali kolem posevniho vchodu a mám občas výtok, což prisuzuju těm kvasinkam. Myslíte, ze to muže souviset s tím nutkanim na wc? K lékaři se dostanu nejdříve v pátek. A volily byste praktika či rovnou gyndu? :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10171
29.6.21 11:57

Spíš zánět mocaku. Jdi k praktikovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9721
29.6.21 11:58

Spís mocak. Vše je jednou poprvé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17405
29.6.21 12:07

Močák - zajdi si do lékárny pro něco kde je d-manosa a ideálně aby v tom byly i lyzáty e-coli, užívej to a dneska vypij alespoň 3 litry vody. pokud se to bude zhoršovat a nebo to během zítřka nepřejde, tak ráno s čerstvou ranní močí k lékaři.

A ideálně praktika a nebo gynekologa donuť aby ti udělal stěry, pokud ti je neudělal a koukl se i třeba na ureoplazmata a jiné breberky, ať se zjistí kdo ti dělá vaginální infekce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.6.21 12:28

Dobře, děkuji za rady. :kytka: a možná ještě blbá otázka, ale do toho pátku k praktikovi myslíte, že když to bude v takové únosné míře, tak ze to vydrží? Samozřejmě kdyby se něco horsilo, tak to budu řešit ale jak jsem se s tím nikdy nesetkala, tak nevím co teď. Nemůžu tento týden z práce dříve. popřípadě na co si dat pozor do té doby.

• Citovat
  • Nahlásit
2070
29.6.21 12:38

Pokud je to zánět, šla bych si pro atb a na gyndu na stěry, jak tu padlo. Na zánět se musí hodně pít, aby se bakterie vyplavovala, rychle se množí, takže čůrat, čůrat a čůrat, naopak to nezadržovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17405
29.6.21 17:01
@Anonymní píše:
Dobře, děkuji za rady. :kytka: a možná ještě blbá otázka, ale do toho pátku k praktikovi myslíte, že když to bude v takové únosné míře, tak ze to vydrží? Samozřejmě kdyby se něco horsilo, tak to budu řešit ale jak jsem se s tím nikdy nesetkala, tak nevím co teď. Nemůžu tento týden z práce dříve. popřípadě na co si dat pozor do té doby.

jo, dokud je to jen časté nucení, nebolí to, nemáš teplotu, tak to možná půjde zvládnout. Hodně pij, hodně čůrej, užívej d-manosu, zkus se moc fyzicky nepřepínat a uvidíš co to udělá.

Když se to začne zhoršovat, tak chceš zajít pro antibiotika a algifen na bolest - ale to asi půjde teoreticky dohodnout s praktikem i po telefonu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.6.21 17:07
@Ou píše:
jo, dokud je to jen časté nucení, nebolí to, nemáš teplotu, tak to možná půjde zvládnout. Hodně pij, hodně čůrej, užívej d-manosu, zkus se moc fyzicky nepřepínat a uvidíš co to udělá.Když se to začne zhoršovat, tak chceš zajít pro antibiotika a algifen na bolest - ale to asi půjde teoreticky dohodnout s praktikem i po telefonu.

No v průběhu odpoledne mě začalo pobolivat břicho, tak nevím. Ještě mě napadá jít k Dr. zítra, ale má odpoledne, tak nevím zda to má smysl? Jakoze jak je to s tím, když by mi měla vzít odpo moč, jestli se to ještě dá. Nebo dovézt ranní moc ale s tím, ze bych ji tam dostala až po 12:00. Co myslíte?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat