Nutkání na velkou i několik hodin po análním sexu

Anonymní
25.2.21 21:14

Nutkání na velkou i několik hodin po análním sexu

Dobrý den,
Jdu si sem pro radu :,( omlouvám se za anonym ale hrozně se za to stydím… před 2 dny jsme měli s přítelem anální sex a bylo to v pohodě a dneska jsme to zkusili znovu, nic při tom nebolelo, ale problém je v tom, že se mi hned po tom začalo chtít na velkou, ale nic nevyšlo a od té doby běhám snad každou hodinu nebo dvě protože mám pocit jako kdybych se měla po… :oops:

takové jako když máte průjem, dokonce mi občas i bublá ve střevech a trochu to tam bolí, jenže ze mě nic nejde a když už jsem měla pocit že už je to na krajíčku, tak jsem tomu chtěla “pomoct” toaleťákem tak že jakoby ten zadek roztáhnu a zarazilo mě to, že ten okraj konečníku byl trochu nateklý, jak jsem zatlačila, mám dojem že i hemeroid co jsem měla je trochu větší než obvykle.

A další věc že na toaleťáku byla voda což není divné, ale byla růžová, tak nevím co dělat. Dokonce jsem to zkoušela i ledovat :,( :,(

Rozhodně vím že už se k tomu nikdy nenechám ukecat, ale teď mi prosím poraďte co mám dělat a zda je to normální nebo mám vyhledat doktora a případně kterého doktora? :,( :,( :,(

A prosím neodsuzujte mě za to :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
16047
25.2.21 21:32

Za doktorem nechoď -nejspíš to holt byl takový zážitek, že nerovová zakončení mají ještě trošku afterparty a sliznice je podrážděná.

Prostě počkej až to přejde, případně teda maž něčím co používáš na hemeroidy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5233
25.2.21 21:36

@Ou

A když to nepřejde, tak vstoupí do psychoterapie, no bóže…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14092
25.2.21 22:08

Já myslím, že to přejde samo… ;) Pravděpodobně jsi měla jen zatnuté svaly při sexu…ona stačí i chvíle. Ale konečník, stejně jako jiné části těla, má schopnost regenerace, takže to odezní ;) Doktor s tím nic neudělá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67
25.2.21 22:12

Nejspíš ses málo uvolnila. V začátcích se mi to taky párkrát stalo.

Dej tomu den, dva a srovná se to. A příště ať partner maká, aby ses uvolnila. 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5622
25.2.21 22:15
@Borrealis píše:
@OuA když to nepřejde, tak vstoupí do psychoterapie, no bóže…
:P
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat