Nutná psychiatrická péče pro covid pacienta

Anonymní
27.12.20 20:58

Nutna psychiatr.pece pro covid pacienta.

Zdravim vsechny a prosim o radu. Jsem zoufala a vystresovana. Mam momentalne covid, obavam se ze moje dcera se schizofrenii ho take chytla, bohuzel mezi svatky nefungovala Khs ani pr.dr, prvni problem, ona sama to nezvladne, a ja bohuzel nemam nikoho kdo by ji tam zavezl a navigoval, myslela jsem ze v nouzi nejvyssi ji doprovodim ja s respirat a rouskou..jsem jeji pruvodce ve vsem, alebohuzel mi neni nejlepe a obavam se ze to nedam, existuje nejaka zachranka ktera testuje doma? A pak..dcera ma tesne po novem roce dostat depotni injekci na psychiatrii, je pro ni opravdu dulezita dostava ji kazdych 14 dni, jezdi tam sama, jenze jako nakazena tam nesmi..existuje nejaka sluzba co se stara i o korona pacienta treba terenni a injekci ji pichne. Prosim piste jen ty kdo s tim zkusennost.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3429
27.12.20 21:03
@Anonymní píše:
Zdravim vsechny a prosim o radu. Jsem zoufala a vystresovana. Mam momentalne covid, obavam se ze moje dcera se schizofrenii ho take chytla, bohuzel mezi svatky nefungovala Khs ani pr.dr, prvni problem, ona sama to nezvladne, a ja bohuzel nemam nikoho kdo by ji tam zavezl a navigoval, myslela jsem ze v nouzi nejvyssi ji doprovodim ja s respirat a rouskou..jsem jeji pruvodce ve vsem, alebohuzel mi neni nejlepe a obavam se ze to nedam, existuje nejaka zachranka ktera testuje doma? A pak..dcera ma tesne po novem roce dostat depotni injekci na psychiatrii, je pro ni opravdu dulezita dostava ji kazdych 14 dni, jezdi tam sama, jenze jako nakazena tam nesmi..existuje nejaka sluzba co se stara i o korona pacienta treba terenni a injekci ji pichne. Prosim piste jen ty kdo s tim zkusennost.

Já byla před Vánoci hospitalizovaná v Bohnicích a je tam pavilon 26, kam dávali Covid pozitivní pacienty, zkusila bych zavolat tam. Pokud tedy jste z Prahy, ale i odjinud, třeba by vám poskytli informace. Jinak taky chodím na depotky a přesně se bojím, že Covid chytnu, takže vás chápu. Držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
625
27.12.20 21:03

Ahoj, nepíšeš město, ale v každém větším městě už by mělo fungovat centrum duševního zdraví, pracují v terénu. Ale, absolutně netuším, zda by udělali doprovod pozitivní klientce. Depotní injekce sestry po dohodě s lékaři aplikovali doma. Zkus vygooglit nejbližší cdz a zavolat tam, třeba ti aspoň poradí. nebo mi napiš do sz město a já to najdu.
V cdz jsem pracovala v Praze (teď jsem na RD).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2599
27.12.20 21:24

Záleží odkud jste a kde je nejbližší terénní sociálně zdravotní služba v rámci Centra duševního zdraví. Mám zkušenost z Pardubic a Hradce Králové, tam by doprovod zajistili pracují i s pozitivními pacienty, jsou na to vybavení. Jinak většině jejich klientely udělali odběry doma, přijela odběrová sanitka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.12.20 11:17

Diky vsem, tak na testovani dorazi odber sanitka, a injekci resit primo na te psychiatrii, tak uvidime kdyz tak zkusim to dusevni zdravi..

• Citovat
  • Nahlásit
29673
29.12.20 18:11
@Anonymní píše:
Diky vsem, tak na testovani dorazi odber sanitka, a injekci resit primo na te psychiatrii, tak uvidime kdyz tak zkusim to dusevni zdravi..

Určitě se to vyřeší, hlavně se vyležte. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat