Nutridrinky při pomoci o návrat menstruace?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
13.11.21 16:20

Nutridrinky při pomoci o návrat menstruace?

Ahoj holky,
Mám lehkou podváhu a zmizela mi před nějakou dobou menstruace. Pozvolna přibírám, jím 5× denně a piju maliníkový čaj a kontryhel. Ve středu jsem začala pít i jeden Nutridrink denně. Myslíte si, že to dopomůže i k návratu menstruace? Popřípadě máte nějaké jiné tipy? Rádi bychom se s přítelem chtěli pokoušet o mimi, tak bych ocenila dobré rady a doufám, že se mi mrška vrátí :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
28156
13.11.21 16:23

No to nbude lehká podváha, když ti zmizela ms, to bude sakra podvýživa - mentální anorexie? to budeš muset řešit s dobrým odborníkem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.11.21 16:27
@stinga píše:
No to nbude lehká podváha, když ti zmizela ms, to bude sakra podvýživa - mentální anorexie? to budeš muset řešit s dobrým odborníkem

Podvýživa to není, zmizela mi, když jsem měla 5 kg pod normální váhou. Ano, hraje v tom roli i anorexie, ale tu už dávno řeším s odborníky, a jsem prý už o dost lepší, co se psychiky, ale i váhy týče. Mám ale i kvůli rodinné situaci dost stresu, takže i to v tom hraje roli… :?

• Citovat
  • Nahlásit
2434
13.11.21 16:27

U doktora jsi byla? Kolik máš podváhu? Lehká podváha menstruaci nezastaví. Pokračuj v pravidelném jídle + nutridrink, zařadila bych cvičení a přibrat na zdravou váhu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.11.21 16:28
@Anonymní píše:
Podvýživa to není, zmizela mi, když jsem měla 5 kg pod normální váhou. Ano, hraje v tom roli i anorexie, ale tu už dávno řeším s odborníky, a jsem prý už o dost lepší, co se psychiky, ale i váhy týče. Mám ale i kvůli rodinné situaci dost stresu, takže i to v tom hraje roli… :?

Teda podvýživa to není… Zní to blbě, ale myslím tím, že mám „jen“ podváhu, dle BMI a doktorů…

• Citovat
  • Nahlásit
20770
13.11.21 16:29

Lehkou podváhu jsem před otěhotněním měla já (BMI 17) a přesto jsem měla MS naprosto v pořádku. řešila bych s odborníkem. Řekla bych, že 1 nutridrink denně to nevytrhne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
18786
13.11.21 16:29

Jo, nutridrinky jsou dobrý nápad. Potřebuješ dostatečně velký převis energetického příjmu nad výdejem a nutridinky k tomu pomůžou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.11.21 16:30
@Jolka86 píše:
U doktora jsi byla? Kolik máš podváhu? Lehká podváha menstruaci nezastaví. Pokračuj v pravidelném jídle + nutridrink, zařadila bych cvičení a přibrat na zdravou váhu.

No, měřím asi 163 cm a zastavila se mi, když jsem zhubla na 44 kg. Aktuálně mám 47 kg, ale to jsem přibrala od července. Nevím, ale asi pribiram prý pomalu… :think:

• Citovat
  • Nahlásit
7415
13.11.21 16:34

Kolik je ti let? Chodíš do práce?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28156
13.11.21 16:38
@Anonymní píše:
No, měřím asi 163 cm a zastavila se mi, když jsem zhubla na 44 kg. Aktuálně mám 47 kg, ale to jsem přibrala od července. Nevím, ale asi pribiram prý pomalu… :think:

tak asi to je tak lepší přibírat pomalu, nutridrink je určitě dobrá věc - otázka je, jestli to bude stačit, prostě to tělo potřebuje teď určitý čas, aby se zotavilo a nabralo znovu sílu, a určitě by ani nebylo dobré, kdyby jsi hned teď otěhotněla, dej tomu čas, to dítě z tebe vytáhne všechny živiny a minerály, a mohla bys to zdravotně odskákat :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.11.21 16:42
@Uslava píše:
Kolik je ti let? Chodíš do práce?

22, studuji, ale přítel už pracuje, peníze právě máme úplně v pohodě, takže jsme se o dítěti bavili už delší dobu.

• Citovat
  • Nahlásit
7415
13.11.21 17:23
@Anonymní píše:
22, studuji, ale přítel už pracuje, peníze právě máme úplně v pohodě, takže jsme se o dítěti bavili už delší dobu.

Tak dostuduj, chvilku pracuj a dej se dohromady. Času dost. Manželství už je uzavřeno nebo plánuješ dítě se spolubydlícím? Máš spoustu času.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.11.21 17:26
@Uslava píše:
Tak dostuduj, chvilku pracuj a dej se dohromady. Času dost. Manželství už je uzavřeno nebo plánuješ dítě se spolubydlícím? Máš spoustu času.

Jsme zasnoubení, ale řekli jsme, že svatba do roka a do dne to fakt být nemusí, takže klidně až za dva, tři roky.

• Citovat
  • Nahlásit
255
13.11.21 18:12

Vitamin D podporuje plodnost. Nechej si udělat krevní odběr, jakou máš hodnotu.

Taky kyselina listová je na plodnost.
Obojí můžeš mít nízké, když málo jis.

Zinek?

A svůj hormonální profil znáš? AMH určuje ovariarni rezervu. Ovulace?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20904
13.11.21 18:32
@jejjej píše:
Vitamin D podporuje plodnost. Nechej si udělat krevní odběr, jakou máš hodnotu.

Taky kyselina listová je na plodnost.
Obojí můžeš mít nízké, když málo jis.

Zinek?

A svůj hormonální profil znáš? AMH určuje ovariarni rezervu. Ovulace?

To tedy slyším poprvé, že by kyselina listová byla na plodnost. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat