Nutrilon 1 - kde koupit co nejvýhodněji?

Anonymní
2.9.20 14:02

Nutrilon 1 - kde koupit co nejvýhodněji?

Ahoj, kde kupujete Nutrilon 1, aby to vyšlo co nejvýhodněji? Všude v obchodech stojí 1 balení přes 350,–, koukala jsem různě na internetu a našla jsem nejlevnější za 325,– ale k tomu musím připočítat poštovné a jsem na tom samém :) Vím, že na počáteční mléka nesmí být žádná sleva, zkoušela jsem to i obejít na online lékárně slevovým kódem na celý nákup, ale nejde to :D někdo nějaké tipy, kde objednat? Mléka mám málo, zkoušela jsem všechno možné jak zvýšit laktaci, ale pořád stejné, tak kdyby měl někdo nějakou radu i ohledně toho, tak budu ráda, jinak tedy malého vždy kojím a pak dostává právě Nutrilon, protože já nakojím max 10ml, zkoušela jsem i odstříkávat a nic nepomáhá 8o

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9569
2.9.20 14:11

Co jíš? Mně hodně pomáhaly vývary. Jedla jsem k obědu i k večeři a to my hodně pomáhalo. A odstříkávat pravidelně. Dcera mi odmítala prso, jedla pouze přes stříkačku nebo calma lahev. Také jsem ji dokrmovala nutrilonem občas. Od 3m pak měla jen Nutrilon.

Objednávala jsem vždy několik balení najednou a pak to vyšlo poštovné zdarma. Myslím že z Mallu a občas z Feedo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4728
2.9.20 14:15

Tak změn mlíko, když je drahý… Na trhu jich je mraky :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.9.20 14:22
@Kotatko03 píše:
Co jíš? Mně hodně pomáhaly vývary. Jedla jsem k obědu i k večeři a to my hodně pomáhalo. A odstříkávat pravidelně. Dcera mi odmítala prso, jedla pouze přes stříkačku nebo calma lahev. Také jsem ji dokrmovala nutrilonem občas. Od 3m pak měla jen Nutrilon.Objednávala jsem vždy několik balení najednou a pak to vyšlo poštovné zdarma. Myslím že z Mallu a občas z Feedo.

No upřímně jím všechno možné, snažím se hodně pít a jediné co jsem ještě nevyzkoušela je kojící čaj - nějak nevěřím tomu, že začnu pít čaj a najednou budu mít litry mléka :?
Kouknu na to. Děkuju

• Citovat
  • Nahlásit
9569
2.9.20 14:24
@Anonymní píše:
No upřímně jím všechno možné, snažím se hodně pít a jediné co jsem ještě nevyzkoušela je kojící čaj - nějak nevěřím tomu, že začnu pít čaj a najednou budu mít litry mléka :?
Kouknu na to. Děkuju
Čaj zkus určitě. Já osobně si ho na radu kamarádky vezla i do porodnice. To víš, prvorodička, zmatená, tak jsem do sebe lila pořád kojící čaj (kupodivu byl i chutný) a je pravda, že jsem se rozkojila, mléka bylo dost, ale jak jsem psala, dcera si z prsa prostě nevzala. Max 20ml, byla slabá a neutáhla to :oops:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
870
2.9.20 14:31

Proč řešíš cenu mléka? Vychází to cca jedna plechovka na týden to máš cca 1500,–/měsíc… dítě vás bude časem stát daleko víc. Pokud mu toto mléko vyhovuje, tak bych ho neměnila. Rozkojit se můžeš snažit, ale zase nějak s rozumem. Jinak můžeš koupit mléko v nějaké balení po 4/6/8 ks, kde to pak vyjde o málo levněji a nebo zkusit zajet do NSR a nebo sehnat někoho, kdo tam jezdí a mléko by Ti koupil. Jinak moc možností není, počáteční mléka prostě drahá jsou. Holt kult kojení :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1453
2.9.20 14:32
@Anonymní píše:
Kouknu na to. Děkuju

Zkus Ricinus

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
870
2.9.20 14:35
@Anonymní píše:
Kouknu na to. Děkuju
úpřímně, já pila téměř litry kojícího čase, jedla homeopatika (ricinus), odsávala, přikládala, dělala jsem vážně psí kusy a víc jak 20ml to nebylo, když jsem měla 50 ml, tak to byly vánoce. Vydržela jsem to 3 měsíce, pak jsem to vzdala.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1609
2.9.20 14:35

Mrkni na FB na marketplace. Občas když někdo mění mleko, tak to „staré“ prodává a za nizkou cenu. Jen si musíš buď dojet, nebo taky poslat postou, ale to by vyslo určitě výhodněji než na netu nebo lekarne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K92
679
2.9.20 14:40
@Anonymní píše:
Kouknu na to. Děkuju

Jejda, tak čajem jsi měla začít a hned v porodnici. To se pak není čemu divit. Jak staré máš miminko? Čaj je fakt základ a k tomu často přikládat a nahřívat prsa třeba plyšákem do mikrovlnný. Tahle kombinace je tutovka. A pomáhá mi i gravimilk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19161
2.9.20 16:46
@Anonymní píše:
Kouknu na to. Děkuju

tak teda mne caj hodne pomahal, ted ho vezu i do porodnice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.9.20 17:04
@K92 píše:
Jejda, tak čajem jsi měla začít a hned v porodnici. To se pak není čemu divit. Jak staré máš miminko? Čaj je fakt základ a k tomu často přikládat a nahřívat prsa třeba plyšákem do mikrovlnný. Tahle kombinace je tutovka. A pomáhá mi i gravimilk.

Objednám k Nutrilonu i ten čaj a uvidíme :)

• Citovat
  • Nahlásit
5629
2.9.20 18:29
@Anonymní píše:
Objednám k Nutrilonu i ten čaj a uvidíme :)

Vyhla bych se caji s fenyklem. Jinak kdyztak zmen značku. Zakaz slev na prvni mleko, co nařídila EU, mi prijde jako hrozna kravina. Nikdo urcite neprestane kojit, protoze je na UM zrovna 10% sleva v letaku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama