Nutrilon alergy care zácpa

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
12
10.1.22 11:23

Nutrilon alergy care zácpa

Zdravím máte někdo zkušenost? Jsme na nutrilon alergy care malej má abkm.. Celkem mu sedí ale má po něm zácpu prostě sám nekaka i když úplně tuhé to nemá ale hold neumí tolik tlačit a ne vytlačí to i když je to jen „tužší“ začala jsem mu na ránu lekarnice dávat lactulosu a ejhle malej začal kakat sám. Přestalo sponovani bolení bříška.. Protože se prostě může vykakat a nemá žádný zarazeny prdy. Rourku jsme používali od porodnice i 5× denně a teď najednou nemusíme vůbec.. Jenže.. Doktora mi říkala že není dobrý dávat mu tu lactulosu nějak dlouhodobě když je tak malej jsou mu 2 měsíce. Poradíte mi jak jste to měli vy stimhle mlickem jestli je u toho zácpa normalni a zkusit třeba sunar alergy care?.. Zatím mu to dávám i s tou lactulosou a je úplně spokojenej krásně spinká a je usměvave šťastné miminko které má konečně možnost se vyvíjet. Nechci už se vracet k těm jeho šíleným křečím tím že lactulosu vsadím a bude mít zase zácpu :( ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3
16.1.22 07:29

Dobrý den,
U syna to bylo stejné, o dost lepší než s normálním mlickem, ale zácpa.. tak jsme začali dávat Nutrilon Allergy Digestiv.Care.. od té doby je to super 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
16.1.22 17:56

@Tynuse808 taky jsme brali tohle mleko a hodne jsem to prokladala ve vetsi davce espumisanem a nebo fenyklovym cajem, ten maji za supr cenu na Pilulce. Mrknete a drzim palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat