Nutrilon Allergy Care vs Allergy Care Syneo

1407
4.12.19 19:58

Nutrilon Allergy Care vs Allergy Care Syneo

Hezký večer, prosím, nemáte někdo zkušenosti s přechodem z Nutrilonu Allergy Care na ten nový Syneo? Puvodní se přestal vyrábět, nám dochází zásoby a já mám strašný strach, že ho náš 4měs prcek (ABKM) bude blbě snášet, když jsou v něm probiotika, tak jako blbe snasi jakékoliv laktobacílky, BioGaiu atd.
Vypozorovaly jste nějakou změnu? Díky moc.

Příspěvek upraven 04.12.19 v 20:15

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4.12.19 20:07

@Mary85 přešli jsme s malou (20měs.) na Syneo, zrovna jí teď vyjel atopák, je bez ekzému už dlouho, tak teď přemýšlím i já. Nicméně naše probiotika dlouhodobě užívá, takže tím to není. Navíc byla teď nemocná tak měla nějaké sirupy na kašel a ještě lezou zuby, takže teď momentálně nemůžu říct že Syneo, ale samozřejmě, když vyjede atop, musím brát na zřetel všechno :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
392
4.12.19 20:08

@Mary85 syn má také ABKM. Začínal na Neocate infant a pak nám dr. začal psát Neocate Syneo (s probiotiky) a vše bylo v pořádku. Žádnou změna :palec: tak snad vám ten Alergy taky sedne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1407
4.12.19 20:20

@Mellounowamanzelka @kavenka
Moc dekuju :blush: ja to chte nechte zjistim za tyden, kdy nam klasicky Allergy Care dojde a prejdem na ten AC Syneo :roll:
Ale uz ted se toho desim, pac ma ekzem porad a hodne i kdyz ho bere uz 2mesice :( Jediny rozdil je v tom, ze nema ty silene koliky, normalne kaka stolici uz bez krve.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1092
4.12.19 20:23

Přešli jsme z Allergy Care na Nutrilon HA a bez reakce. ;) ten výpadek mě ale teda dost naštval..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.12.19 20:27

@Mary85 u nás byl ve 2 měsících (hrozný období) jediným příznakem ekzém, ten po Nutrouši hned zmizel a jen sem tam něco maličko, třeba u zoubků, ovšem teď jí trošku vyrazil na líčkách a na ruce, tak propírám co vše je nové, co se změnilo a musím teda myslet i na Syneo :roll: tak snad ne no. Ještě má „allergy care“ i sunar, ale já ho teda ochutnala a to je za trest i proti jakýmukoliv hořkýmu mlíku, co jsem měla v hubě, i když naší ta hořčina chutná, tak ten sunar je síla :lol:
Vám držím palce, ať je to oukej.

Příspěvek upraven 04.12.19 v 20:31

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1407
4.12.19 20:28

@Celeste97 ja doufam, ze jednou taky prejde. A prosim jak stare mate detatko?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
392
4.12.19 20:30

@Mary85 tak snad to bude dobrý jako u nás. Malej tedy exém nikdy neměl. U nás to byl šílený průjem a hodně krve ve stolici, začalo to už v šestinedělí. Je mu už rok a půl a alergie stále přetrvává :roll: další test budeme mít v lednu, tak pořád doufám že zmizí. Ale jsem ráda, že žádná další už se neprokázala :palec: tak uvidíme. Vám moc držím palce. Ať se miminku daří :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1407
4.12.19 20:31

@Mellounowamanzelka To je skvela informace, ze je i neco jineho nez jen nutrilon. Budu mit alespon “dalsi moznost”. Informuji se dal.
Diky moc! :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1407
4.12.19 20:35

@kavenka chudaci mali :?
A krom BKM muze papat normalne?
Resili jste nejakou zmenu u zavadeni prikrmu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1092
4.12.19 20:45
@Mary85 píše:
@Celeste97 ja doufam, ze jednou taky prejde. A prosim jak stare mate detatko?

Už 2 roky, takže velká oproti vám, ale ekzém měla ještě na jaře šílený. Naštěstí změna mléka na další výsev neměla vliv :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
392
4.12.19 20:46

@Mary85 s příkrmy jsem začínala klasika dýně, mrkev, brambor. Jen jsem dle doporučení gastroentrologa tu mrkev dávala celý týden, čekala na reakci. A když bylo vše ok tak jsem mohla zkusit další druh. U dětí bez alergie můžeš ty druhy zkoušet rychleji. Naštěstí mu krom toho mléka vše sedí i lepek a vajíčko. Z toho lepku jsem měla docela strach, protože sám doktor mi řekl, že ta ABKM je velmi často spojená i s intolerancí na lepek. Teď už papá všechno a mléko už má jen 2× denně. Snažím se mu ho opravdu omezit, protože nevím jak dlouho mu ho ještě budou psát a abych dávala 1500Kč za jedno balení mléka, to by se mi opravdu nechtělo :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
392
4.12.19 20:50

@Celeste97 a píše vám lékař recepty bez problémů? Když jsou dcerce už 2 roky? Já si právě pořád říkám do kolika mi ho budou psát :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.12.19 20:52

@Mary85 za málo, hodně štěstí :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1407
4.12.19 20:57

@kavenka clovek by se pak modlil at neublinkne :D
Ja budu pristi tyden zacinat s prikrmy, cim driv mu ulehcim od mleka, tim asi lip. Jsem rada, ze i deti s abkm muzou jist pak vse normalne. Snad to bude i nas pripad. Prvni syn od malicka tlacil co mohl - ma tri a pul a nikdy se snad ani neosypal, tak jsem ted ze vseho vypleskla:smirk:
Diky moc! ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama