Nutrilon ar a kombinace mateřského mléka

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
68
3.7.22 16:12

Nutrilon ar a kombinace mateřského mléka

Ahoj holky, dnes jsme koupili nutrilon Ar. Budu dávat poprvé a chci se zeptat jestli to mužů kombinovat s mým odsatym mlékem a jak? A ještě Před nutrilonrm ar jsem krmila a dokrmovala ještě kendamilem mužů to kombinovat i nějak s tím kendamilem? Jakože jednou bych dala kendamil jednou mateřské mléko a k tomu vždycky třeba 30 ml nuttilonu ar? Nebo jak jste to dělali vy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
378
3.7.22 16:22

Urcite nekombinuj Nutrilon a Kendamil :roll: Preco si nekupila Nutriton? Mohla si nim zahustovat materske mlieko aj Nutrilon.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
378
3.7.22 16:23
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68
3.7.22 16:28

@Gita17 kendamil už mam asi 14 dní totiž a chtěla jsem ho dobrat :think: a nutrilon AR mi doporučila dr. Takže tímhle nutrilonem nemůžu zahustovat mateřské mleko? nebo teda dát normálně první dávku materskeho mléka a potom na „do krmení“nutrilon ar?

Příspěvek upraven 03.07.22 v 16:52

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68
3.7.22 16:38

@Gita17 jo a nutrilon ar máme kvůli ublinkavani na doporučení lékaře

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4626
3.7.22 17:00

Hlavně mu nedávej různá UM v sestavě jednou to a jednou ono. Ideální by bylo zůstat u Kendamilu, pokud mu vyhovuje a zahušťovat Nutritonem. To je jen zahušťovadlo, ničemu nevadí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68
3.7.22 17:25

@Serpentini ja mam nutrilon AR a me mateřské mléko. Potřebuju poradit tady stimhle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
378
3.7.22 17:54

Nerozumis, NutriTon neni Nutrilon. Znacka je rovnaka, iny vyrobok. NutriTon zahustuje materske mlieko alebo obycajny Nutrilon. Ked budes pouzivat Nutrilon AR, zahusteny bude len UM, treba zahustit aj materske mlieko NutriTonom

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68
3.7.22 18:16

@Gita17 takže s tím nutrilonem Ar mám dělat teda co :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
378
3.7.22 19:20

Dokup este NutriTon, tym zahustuj materske mlieko, ako dokrm UM pouzivaj Nutrilon AR

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
378
3.7.22 19:22

Alebo ako pise Serpentoni, ostat u Kendamilu a zahustovat NutriTonom

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu