Nutrilon AR a nemléčná kaše

263
1.4.16 14:27

Nutrilon AR a nemléčná kaše

Ahoj :mavam: mám 2 otázky:
1. Dávám prckovi nutrilon 1 AR mužu ho zahustit nemléčnou kaší od hami nebo sunarky..? :?
2.Chtěla bych přejít z nutrilonu AR na normální mlíčko. Malej bude mít 9.4. 4 měsíce. Ale rozhoduji se jestli mu dát nutrilon pronutra nebo hami. :nevim:
Poradíte mi???
Díky :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Máte zkušenost s Nutricia Nutrilon 1 AR?

Přidejte zkušenost s Nutricia Nutrilon...
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3455
1.4.16 14:36

Ani jedno z toho bych nedělala. Z nějakýho důvodu AR snad dáváš ne? Nebo to dáváš jen tak? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
263
1.4.16 14:41

Ublinkávval. Ale dr. mi řekl že jak doberu AR mám zkusit normální mlíčko. AR máme měsíc ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.4.16 14:45

@Katushka 7 Tak hodně záleží proč dáváš AR. Pokud chceš začít dávat kaši tak ji dej do AR jinak mu nechej AR. Já měla syna blinkaciho a na normální mléko jsem přešla až v 6 měsících po konzultaci s dr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3455
1.4.16 14:57

No já bych tak brzo jiný mlíko ještě nedávala :think: přeci jenom je to ještě prcek ;) a pokud chceš začít dávat kaši, tak dej na lžičku, ne do flašky ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1834
1.4.16 15:02

@Katushka 7 ani jedno. Proc chces zahustovat nutrilon AR? pokud mu chces davat kasi, dej na lžičku. Podle me ma na kasi jeste cas teda…
No a kdyz chces davat normalni mliko, tak potom nechapu to zahustovani vubec. Muj kluk blil az do ted a je mu skoro 9m. Doktorka nam taky radila dat uz normalni, ale zvracel furt hrozne…
Co se tyce znacky - ja bych dala radsi nutrilon, ale zalezi spis na diteti, co mu sedne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1185
1.4.16 17:12
  1. Pokud chceš ještě zahušťovat AR, tak přidej nutriton - ne kaši. Kaše není na zahuštění, ale na jídlo.
  2. zůstala bych u nutrilonu. Ale pokud hodně blinká, že chceš zahušťovat i AR, tak bych to fakt nedělala. Zkoušeli jste Gastrotuss?
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
263
1.4.16 18:14

Jéé holky špatně jste mě pochopily a´já to blbě napsala. On blinkal trochu hlavně se mu furt vracela voda po nutrilonu AR neblindí vůbec. Kaši do flašky jsem chtěla zkusit přidat protože to AR je takové hladové aspoň pro nás 8) nebo právě zkusit normální mlíčko kvůli sytivosti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1185
1.4.16 18:23

@Katushka 7 v tom případě bych dala normální mlíko a zahustila ho nutritonem. Kaši na zahušťování nepoužívat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1834
1.4.16 19:11

@Katushka 7 AR je normalni plnohodnotný mliko, jen je hustsi kvuli zvraceni. Nevydrzi mezi davkama? Muze to byt spurt, proste roste, ma hlad. Neexperimentovala bych.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1185
1.4.16 19:14

Pokud má věčně hlad, dej mu víc. Nebo zkus vodu mezi dávkama, ale bude ti pak zase blinkat. Ono neplatí ani, že děti na UM by měli jíst jednou za 3 hodiny. Docela by mě zajímalo, kdo ty 3 hodiny vymyslel… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat