Nutrilon AR - jiná kombinace

10314
8.4.17 12:52

Nutrilon AR - jiná kombinace

Zdravím maminky,
potřebuji poradit. Dcera mi po samotném Nutrilonu zvrací, proto jsem se rozhodla vyzkoušet Nutrilon AR (proti zvracení, zahušťuje a je to přídavek do mléka) zda lze i kombinovat s jinou značkou, např. Sunarem? Děkuju :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

217
8.4.17 13:02

Co Hipp? Je daleko lehčí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ellusa
8.4.17 13:07

@Ketris Nutrilon AR je mléko, to se do ničeho dalšího už nepřidává. Do mléka se přidává Nutriton (s „T“), to je jen samotný zahušťující prášek, ten můžeš dát i třeba do Sunaru apod. Určitě bych ale miminu nekombinovala, buď dávat Nutrilon AR (což je vlastně Nutrilon mléko + Nutriton už smíchané dohromady), nebo třeba Sunar + Nutriton apod. Malým miminům se mléka střídat nemají, jen pokud ani po nějaké době zkoušení nesednou. Pokud mu sedí ten Nutrilon AR, tak bych dávala jen ten. Nebo jiné AR mléko, pokud by mu neseděl ten Nutrilon AR, třeba Hipp, Humana taky dělají AR mléka.

• Citovat
  • Upravit
10314
8.4.17 13:13

@Ellusa Jo takhle.. Já právě myslela, že ten Nutrilon AR se má přidávat do jiných mlék, aby se víc zahustilo a ono to stačí podávat samotné..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.4.17 13:13

Ahoj, malém měl ten stejnej problém. Koupila jsem mu Nutrilon AR a přestal zvracet, jen ho to začalo :( nemohl se pořádně vykakat. Tak jsem byla zoufalá, až doktorka mě poradila kapky. Zkoušela jsem i jinou značku a nic nepomohlo. Az kapky a dávala jsem jednou AR a pak obyčejné Nutrilon a stridala jsem to. A bylo to. Malej sem tam ublinkl, ale krásně kaká a je v pohodě. Jen co mě říkala doktorka, že nemám kombinovat jiný značky. Že každý to mlíko je jiný a že to nedělá dobrotu to kombinovat. Prej stejný značky ano, ale jiný ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ellusa
8.4.17 13:17

@Ketris Nene, pokud je tam to „L“, je to klasické mléko, jen už se zamíchaným zahušťovadlem. Pokud je to v papírové krabici a s písmenkem „T“, tak je to jen to zahušťovadlo, které se přidává do mléka, klidně i do mateřského. My jsme cca do 8 měsíců dávali Nutrilon AR mléko, teď už to kombinuji, v noci dostává Nutrilon AR, ve dne už obvykle zvládá klasický Nutrilon, někdy mu to ještě zahustím tím Nutritonem, postupně se už zahušťovadla snažím odbourávat, aby měl jen obyčejný Nutrilon (ale stále ještě to občas vyzvrací, proto to má takto).

@Mehalka Zkus přidávat tekutiny, třeba čaj nebo samostatnou kojeneckou vodu. Pokud má zácpu, tak má zřejmě málo vody.

Příspěvek upraven 08.04.17 v 13:28

• Citovat
  • Upravit
8.4.17 13:24

@Ellusa teď už je to dobrý. Máme 3 měsíce a nějak blinkani odeznělo samo. On mi nic jinýho nevypije :( dostat do něho čaj je nadlický výkon

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18012
8.4.17 13:46

@Ketris pleteš si nutriTon a nutriLon

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6437
8.4.17 13:53

@Ketris Dcera /dnes 2.měsíce/ mi blinká po všem, tak jí zahušťuju i moje odstříkané mlíko Nutrilonem AR a je to lepší :palec: Ten samotný AR je moc hustý, tak když dávám jen umělé, tak dám třeba 2.odměrky AR a 1.odměrku normálního :palec: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2447
8.4.17 15:40

Já kojím a jednou denně dávám Nutrilon AR a stejně mi po něm blinká. Rozdíl moc nevidím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama