Nutrilon Comfort - je také HA ?

1180
3.1.09 00:37

Nutrilon Comfort - je také HA ?

Ahoj, nevíte, jestli je Nutrilon Comfort také hypoalergenní mléko ? Malý baští Nutrilon 1 HA, ale máme problém s prdíky. Kakání je v pohodě, kaká teď 1× denně a má to řídké, takže zácpou netrpí. Ale to bolení bříška je nepříjemné. Dostává i Sab Simplex, ale není to ono. Mám ten pocit, že se naše Dr. zmiňovala, že i ten Comfort je HA mléko, ale nejsem si jistá :cry: a na prohlídku jdeme až za 14 dní. To už bych případně jiné mléko mohla mít nasazené :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

330
3.1.09 09:03

ahoj ja myslim ze neni HA.ale kdyz pujdes do lekarny tak tam ti to urcite reknou. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
3.1.09 12:01

URČITĚ TO JE HA MLÉKO. JEN TO NEMÁ V NÁZVU. DOPORUČUJI.

• Nahlásit
  • Citovat
2649
3.1.09 21:56

Je HA - jsou v něm naštěpené bílkoviny. Používala jsem u obou synů a žádný extra účinek jsem bohužel nepozorovala :-(

Martina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
212
22.1.09 21:55

Ano, určitě je HA, kontaktovala jsem výrobce, začali jsme ho používat kvůli kolikám asi v měsíci (malý špatně snášel kombinaci MM a UM) a koliky fakt zmizely, od té doby (jsou mu tři měsíce) ani jednou bříško nezazlobilo. ale zase má problémy s kakáním, převáděli jsme ho z BEBy HA a ta má asi jiné složení, každopádně jsme ho museli doplnit prebiotickými kapkami, jinak třeba pět dní na stoličku nešel. Teď jednou denně.
Ale na koliky fakt můžu doporučit. Jen jedno - hrozně to leze do peněz, ve třech měsících splivne plechovku za dva a půl dne. ale ten HA je cenově asi stejný, tak to budeš znát. A budeš potřebovat jiné dudlíky, je zahuštěný používám Avent a ani jedničkou, ani dvojkou to neteklo, teď máme trojku. Neboj se, nezakucká se ti, fakt to teče pomalu a dítě stačí trošku přizvednout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
505
8.2.09 11:17
PetraV píše:
Ano, určitě je HA, kontaktovala jsem výrobce, začali jsme ho používat kvůli kolikám asi v měsíci (malý špatně snášel kombinaci MM a UM) a koliky fakt zmizely, od té doby (jsou mu tři měsíce) ani jednou bříško nezazlobilo. ale zase má problémy s kakáním, převáděli jsme ho z BEBy HA a ta má asi jiné složení, každopádně jsme ho museli doplnit prebiotickými kapkami, jinak třeba pět dní na stoličku nešel. Teď jednou denně.
Ale na koliky fakt můžu doporučit. Jen jedno - hrozně to leze do peněz, ve třech měsících splivne plechovku za dva a půl dne. ale ten HA je cenově asi stejný, tak to budeš znát. A budeš potřebovat jiné dudlíky, je zahuštěný používám Avent a ani jedničkou, ani dvojkou to neteklo, teď máme trojku. Neboj se, nezakucká se ti, fakt to teče pomalu a dítě stačí trošku přizvednout.
…ahoh ahoj ..koukám, že jste také měli problém se stoličkou my dokrmujem nutrilonem 1 startovací. Ale malá asi tak po 3 kráte měla jen stoličku jednou za týden a to byl mazec…at jsem dělala co jsem dělala..paní doktorka mě napsala probiotika…už je berem od středy „ve čtvrtek byla super stolice“..ještě-že tak poněvač jsme odpoledne měli jít na kyčle ..a já jsem měla hrůzu z toho, že tam bude nadílka..nakonec malá při poledním krmení jen zatlačila a bylo to venku za celej tejden..no co budu povídat.. :roll: bylo to zase na koupání. :D -ale mě se ulevilo.
Jinak nám na tu jen týdení stolici mudr. doporučila přejít aspon prozatím na NUTRILON COMFORT. ..no ted je to sice jen 3 dny zase nic nebylo. chci se tě zeptat jak dlouho jste to brali ten nutrilon comfort…a proč jsi pak přešla na BEBy HA " je lapší na ty problémy se stolicí - nebo proč??? :D předem díky za nějakou reakci :wink:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1180
8.2.09 15:40

Eliško, malý musí dlabat HA mléko, protože já jsem alergik - tak pro jistotu. Je fakt, že Nutrilon zacpával i malou a musel a jsem řešit, co s tím. Jenže před třemi lety byla Beba 1 HA bez bifibakterií, ty byly až pro starší, takže jsme bojovali s Nutrilonem jedničkou a od 4 měsíců pak jsme přešli na Bebu 2 HA a bylo po problému - tedy téměř :D
No a malého taky Nutrilon ucpává a jelikož je to chlap, tak si to pěkně prořve - hromadí se mu v bříšku ty jeho zatracený prdíky, takže každé jídlo je pěkné kroucení a taky někdy i řev a jí toho pak méně :cry: Nutrilon Comfort mi však nakonec nechtěl jíst vůbec :evil: , tak jsem dala znovu Nutrilon 1 HA a koupila ty drahé probiotické kapky, které mu však nepomohly, Tak jsem přešla zcela na Bebu 1 HA, ta už teď má bifibakterie. Jenže zase kakání nebylo až tak super, už to bylo po cca 2 dnech, ale bolení pořád hrůza - chlap, no :lol: Ale zjistila jsem, že existuje i Beba pro citlivá bříška … Beba Sensitive - je od narození a HA, obsahuje taky bifibakterie. Tu teď baští už víc jak týden, kaká obden, ale prdy ještě nejsou OK, prý to ale trvá několik týdnů, než se střeva uklidní. Nemají ji však normálně v lékárnách, musím si ji vždycky dopředu objednat - není totiž tak známá jako Nutrilon.
No a ještě k tomu dávám objedno krmení Sab a před jídlem Baby calm. Jedno krmení někdy udělám do fenyklového čaje, jak radila jedna maminka. Dneska jsem však udělala fenyklový čajík i zvlášť a sem tam během dne dám malému trošičku napít. … no teď si malý půl hodinku proprděl a už si zase „jí“ ruku, tak se jde baštit :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
505
8.2.09 20:20
paraplicko píše:
Eliško, malý musí dlabat HA mléko, protože já jsem alergik - tak pro jistotu. Je fakt, že Nutrilon zacpával i malou a musel a jsem řešit, co s tím. Jenže před třemi lety byla Beba 1 HA bez bifibakterií, ty byly až pro starší, takže jsme bojovali s Nutrilonem jedničkou a od 4 měsíců pak jsme přešli na Bebu 2 HA a bylo po problému - tedy téměř :D
No a malého taky Nutrilon ucpává a jelikož je to chlap, tak si to pěkně prořve - hromadí se mu v bříšku ty jeho zatracený prdíky, takže každé jídlo je pěkné kroucení a taky někdy i řev a jí toho pak méně :cry: Nutrilon Comfort mi však nakonec nechtěl jíst vůbec :evil: , tak jsem dala znovu Nutrilon 1 HA a koupila ty drahé probiotické kapky, které mu však nepomohly, Tak jsem přešla zcela na Bebu 1 HA, ta už teď má bifibakterie. Jenže zase kakání nebylo až tak super, už to bylo po cca 2 dnech, ale bolení pořád hrůza - chlap, no :lol: Ale zjistila jsem, že existuje i Beba pro citlivá bříška … Beba Sensitive - je od narození a HA, obsahuje taky bifibakterie. Tu teď baští už víc jak týden, kaká obden, ale prdy ještě nejsou OK, prý to ale trvá několik týdnů, než se střeva uklidní. Nemají ji však normálně v lékárnách, musím si ji vždycky dopředu objednat - není totiž tak známá jako Nutrilon.
No a ještě k tomu dávám objedno krmení Sab a před jídlem Baby calm. Jedno krmení někdy udělám do fenyklového čaje, jak radila jedna maminka. Dneska jsem však udělala fenyklový čajík i zvlášť a sem tam během dne dám malému trošičku napít. … no teď si malý půl hodinku proprděl a už si zase „jí“ ruku, tak se jde baštit :D
…díky za nějaké ištrukce.. :wink: já zatím zkusím ten „NUTRILON COMFORT..A S TĚMI PROBIOTIKY TAKY POČKÁM JAK SE TO VYVRBÍ..A TEN SAB SIMPLEX TAKY BEREM, ALE PŘED KAŽDÝM KRMENÍM…ááá také pijem fenyklový čaj…s těmi prdy problém zase tak není, ale spíš ta stolice…kolikrát když už je to více dní kdy malá nekaká…tak to i pořádně zasmrádá snad jak " starej chlap“..a rektální trubičku taky používám tak op-den..ale zatím nic jen vždy ty plyny. :? 8O :roll: :) ..nooo a když to nezabere, tak zkusíme taky asi přejít na tu BEBU..UŽ JSEM TO NĚJAK PROŠTUDOVALA, JE AJI LEVNĚJŠÍ A JE JÍ TAM VÍC.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
212
11.2.09 15:53

Eliško, z Beby jsme přešli protože malému nesvědčila - měl po ní koliky a průjem. Navíc dost ublinkával, reflux neměl, ale Comfort je také zahuštěný, i když ne tolik jako AR mlíka. Každopádně na zácpu to nepomohlo, na koliky a ublinkávání jo. Klasickou zácpu sice neměl, ale nekakal třeba pět dní v kuse - nevrlý mimino. Na to nám zabraly ty probiotické kapky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
212
11.2.09 15:54

Jo, kočko, Vaše Adélka je dítě budoucnosti, s tím datem narození :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1180
11.2.09 17:11

No jo, Adélka je vlastně ještě „na houbách“ :lol:
UM je potřeba vyzkoušet, každé mimčo reaguje jinak. U nás Nutrilon dělá malému problémy a Julka na tom byla stejně - zácpy a nadýmání. Probiotické kapky jsem mu dávala 8 dnů a bez jakéhokoliv zlepšení :( , teď je můžu jíst sama, přece je nevyhodím, za ty šílené peníze :lol: Já tedy teď můžu říct, že po 12ti dnech papání Beby Sensitive, malý kaká 1× za 1-2 dny a už 4. den nevíme téměř, co jsou prdíky. Občas prdí, ale jde to ven bez bolesti. Konečně snad už zkončilo to hrozné téměř 3týdenní období, kdy se u každého krmení příšerně kroutil, plakal, jedlo se na etapy až 45 minut a také jedl výrazně méně :( , já z toho už byla na nervy :cry: … ale teď to musím zaťukat …ŤUK ŤUK ŤUK … ať nám to vydrží :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
505
13.2.09 11:40
PetraV píše:
Jo, kočko, Vaše Adélka je dítě budoucnosti, s tím datem narození :lol:
:wink: :lol: :lol: :lol: ..no jo tak jsem se překlepla..ale z metříku je snad vše jasné nééééé :wink: :wink: :wink: 8O ..už je spraveno. :wink: ..to bude asi s těch nervů s kojení nekojeníííííííííííííííííííííííííííííííííííí :? :)
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
505
13.2.09 11:45
paraplicko píše:
No jo, Adélka je vlastně ještě „na houbách“ :lol:
UM je potřeba vyzkoušet, každé mimčo reaguje jinak. U nás Nutrilon dělá malému problémy a Julka na tom byla stejně - zácpy a nadýmání. Probiotické kapky jsem mu dávala 8 dnů a bez jakéhokoliv zlepšení :( , teď je můžu jíst sama, přece je nevyhodím, za ty šílené peníze :lol: Já tedy teď můžu říct, že po 12ti dnech papání Beby Sensitive, malý kaká 1× za 1-2 dny a už 4. den nevíme téměř, co jsou prdíky. Občas prdí, ale jde to ven bez bolesti. Konečně snad už zkončilo to hrozné téměř 3týdenní období, kdy se u každého krmení příšerně kroutil, plakal, jedlo se na etapy až 45 minut a také jedl výrazně méně :( , já z toho už byla na nervy :cry: … ale teď to musím zaťukat …ŤUK ŤUK ŤUK … ať nám to vydrží :)

.. tak od včerejška berem „NUTRILON COMFORT“…ALE UŽ JSOU I NĚJAKÉ POKROKY SE STOLIČKOU BEZ NĚHO ASI ZABRALA TY PROBIOTIKA…kakání bylo…čtvrtek pak pondělí-středa ráno i večer - čtvrtek večer. :wink: :wink: :wink: :roll: :wink: se uvidí třeba se to už sraovná, ale ten „NUTRILON COMFORT JE TEDA PĚKNĚ HNUSNEJ NACHUT“.. :roll: :roll: se tedy divím, že to malá pije. :poblion: :-) :oops:..áááá savičku máme 2-medium :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
505
13.2.09 11:56
paraplicko píše:
Probiotické kapky jsem mu dávala 8 dnů a bez jakéhokoliv zlepšení :( , teď je můžu jíst sama, přece je nevyhodím, za ty šílené peníze
…u těch probiotik, co jsem sama zažila tak zaberou třeba až po těch 10 dnech jak u nás, nebo je na povrch zřejmé že nezabíraj, ale když je vy:,–(íš - tak většinou maminky říkají že je to hned horší - tak že nějakou účinost asi mají..člověk musí jen vydržet. :wink:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1180
13.2.09 19:35
[quote:a0981a0ee3]…u těch probiotik, co jsem sama zažila tak zaberou třeba až po těch 10 dnech jak u nás, nebo je na povrch zřejmé že nezabíraj, ale když je vy:,–(íš - tak většinou maminky říkají že je to hned horší - tak že nějakou účinost asi mají..člověk musí jen vydržet. :wink:

Já jsem ty kapky konzultovala s naší Dr., ta mi řekla, že účinkovat mají dřív, tak nejpozději do týdne - ale že je to stejně jen tahání peněz z kapes :( … Beba udělá stejnou službu (navíc je přísun bifidobakterií pravidelný) a za méně peněz :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama