Nutrilon HA Allergy Care x Sunar Premium HA

308
25.4.17 07:59

Nutrilon HA Allergy Care x Sunar Premium HA

Zdravim vsechny. Muj syn - 4 mesice - je na Nutrilonu HA Allergy Care. Jenze po nem porad jenom blinka a ma brzy hlad. To blinkani je da se rict porad, ale stolicku mel normalni, klasickou zlutou. Zkusila jsem koupit Sunar Premium Ha, po nem neblinkal, ekzem mu zmizel, krasne jedl po 3 - 3,5 hod, ale zase mel tmave zelenou a hodne pachnouci stolici. Mate nekdo zkusenost? Tu tmavezelenou stolicku deti mit nesmeji, ze?
Dekuji vsem za nazory :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

21941
25.4.17 08:56

@PajaRada tak řešila bych to s pediatrem nebo na příslušeném gastru. Nicméně normální HA mlíko je prostě normální mlíko, pokud má zelenou stolici (má i hlen?) tak asi netoleruje BKM…Allergy Care má částečně naštěpenou bílkovinu a velká část dětí s ABKM ho toleruje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
832
25.4.17 09:02

@PajaRada - syn mel ABKM, take jsem mu dvala Nutrilon Allergy Care. Po nem mel normalni stolici ale neblinkal mi po nem. On tedy neblinkal po zadnem UM ale po ostatnich mel osklivou hlenovou stolici. Jinak mel po nem taky hlad, takze jsem mu ho davala vic a davala jsem mu po 3 hodinach.
Urcite bych se poradila s pediatrem. Ty umelka by se nemely stridat, pak se udela miminku v zazivani pekna paseka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
308
25.4.17 09:22

Dekuju :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu