Nutrilon HA1 x Hami HA1

9541
4.9.09 09:47

Nutrilon HA1 x Hami HA1

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda jste někdo nezkoumal rozdíl v těchto UM? Obě vyrábí společnost Nutricia a co jsem tak koukala, tak mi přijdou skoro totožná složením, jen je jiná cena. Krmil jste někdo už Hami od mala nebo narození?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24324
4.9.09 10:54

My od 4mesice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
teresa20
4.9.09 11:39

Složení jsem nezkoumala, ale taky mě to zajímá. Ráda bych u malého přešla z Nutrilonu 1 na Hami 2, ale trošku se bojím, jak to bude snášet, jelikož trpí na zácpy:-( Ale když jsem začala krmit UM, řekl mi pediatr, ať si zvolím jakou značku chci, prý je to jedno. Není žádný výrazně horší nebo lepší než ty ostatní.

• Nahlásit
  • Citovat
24324
4.9.09 12:05

My ted pouzivame sice sunar ale to stoho duvodu ze od pulk roku maji i s prichuti.Jinak bychom u nej zustali.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.9.09 12:34

my davame nutrilon pres den a na noc hami hajaja protoze dobre zasyti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
21.9.09 15:53

Ahoj.Já jsem začala s um asi ve třetím nebo čtvrtém měsíci.Nejdřív jsem dala nutrilon,ale ten mi plival a ani za nic ho nechtěl.Tak jsem koupila hami extra a ten mi pije do teď a to mu bude půl roku.Takže si myslím že záleží na miminku jaké mlíčko mu chutná a někdy je třeba vyzkoušet i jiné značky.Snad jsem Vám aspoň trošku pomohla.Hezký den!

• Nahlásit
  • Citovat
43
21.9.09 18:18

Take jsem toho nazoru,ze znacky jsou od toho aby se zkousely.My davame nutrilon.Ovsem od sveho narozeni ma dcera uz vyzkousela vse a musim dodat,ze zdrava je az moc.Musim zaklepat tuk tuk tuk :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama