Nutrilon Omneo - máte zkušenosti?

1180
26.8.05 10:48

Nutrilon Omneo - máte zkušenosti ?

Ahoj, naše malá (6 tydnu) baští Nutrilon 1 HA a 1,5 dávky denně dostává MM - víc ze sebe bohužel nedostanu :? V poslední době má problémy s kakáním, je to tak po 1 - 3 dnech a samozřejmě někdy taky prdíky. 3× denně dávám kapky SAB Simplex, ale nejsem si jistá účinkem. Začalo ná s také trápit ublinkávání, dříve to bylo jen občas, ale teď je to mnohem častější. Není to po každém krmení, ale tak 2× denně určitě. Malá je celkem aktivní a pak si tedy někdy ublinkává a i hodinu po jídle. Dávám ji spát na bok a do zvýšené polohy, ale nepomáhá to. Vzhledem k problémům s bříškem jsem uvažovala přejít na Nutrilon Omneo. Ale nevím, jestli je také HA. Značku bych zatím měnit nechtěla, tedy pokud to půjde.
Nemáte s ním někdo zkušenosti ? Pomohl vašemu mimi s bříškem a třeba i s ublinkáváním ? V úterý jdeme do poradny, tak bych to chtěla probrat s doktorkou a nějak to řešit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

948
26.8.05 12:08

paraplíčko - tak my měli Omneo jako příkrm, myslím že HA není, je právě na problémy s bříškem a naše malá po něm kakala hodně často, takže by to tvůj problém mohlo vyřešit. Už v něm nejedem, malá ho odmítala, bylo hořké, teď jedeme v Bebě, jenže ta taky trochu ucpává, dávám jen občas, jinak víc kojím.

pa sany

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
143
26.8.05 13:21

Ahoj, my jsem nemohli kojit vůbec a máš mimíšek je na Omneu asi od 2t. Omneo není HA , ale všude slyším a čtu, že pokud UM tak Omneo je i dle doktotů vynikající produkt.Doporučila mi ho dětská doktorka i porodní asistentka nezávisle na sobě. Pokud u vás (přímo rodičů) nejsou žádné alergie, nemusíš mít mlíčko HA. My jsem měli velké problémy s bříškem a Omneo + kapičky Sab Simplex nám to vyřešili z 99%.Je to ale mlíčko velice drahé my teď pijem denně 5 - 6× 150ml takže plechovku za asi 155,– Kč máme na tři dny!!!!! :cry: Dokud to ale budem zvládat, mlíčko měnit nebudu, až pozděj při více příkrmech.
Je ale opravdu nahořklé, takže je potřeba začít s ním hned, nebo co nejdřív, dokud si mimčo ještě nezvyklo na chuť jiného mlíčka. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1180
28.8.05 13:59

Ahoj, děkuji za rady. Já jsem bohužel alergik, proto malá musí baštit HA mléko. Nebyla jsem si jistá s Omneem, protože jsem četla, že je vyroben z hydrolizované syrovátky, na HA mléku je napsáno, že je vyrobeno z hydrolizované syrovátkové bílkoviny :?: … nejsem chemik, pracuji v jiném oboru, tak tomu zas tak nerozumím :? Nutrilon HA je také nahořklý, tak by to malá mohla zvládnout a plechovka stojí 188,– Kč - Omneo bych tedy také snesla po finanční stránce :) … bříško nás trápí, ale jak říkám, jsme omezeni rizikem vzniku alergie :( No v úterý jdeme do poradny, tak snad nám paní doktorka něco poradí i v tomto směru. Zatím radila neměnit značku a malé pokud možno dávat Nutrilon.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
741
29.8.05 17:37

ahoj paraplíčko,

my valíme na Nutrilonu AR, to je proti ublinkávání a malé to pomohlo - a není to hořký. sice to smrdí, ale to malé evidentně nevadí. :lol: bohužel ti neporadím s tím, jestli je to proti těm alergiím, ale mám dojem že ne.
Ale - původně chtěli malé předepsat proti ublinkávání rýžový odvar, co si tak matně pamatuju, takže možná že to by taky bylo řešení.
No zkus se poptat, doktorka bude určitě chytřejší než já :D

Bibina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46867
9.4.15 16:20

Zdravim,

ozivuji stoletou diskusi :mrgreen: :mrgreen:.
Mate nekdo zkusenost s tim, ze by Nutrilon Omneo Comfort vic sytil nez jina standardni mleka?

Dekuji za odpovedi :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama