Nutrilon Profutura 1 má výpadek - kde ho koupit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
NatalieSofie
Kecalka 289 příspěvků 09.12.18 23:20
Nutrilon profutura 1 vypadek

Ahojky, je vypadek nutrilonu profutura 1 8o Poradite jake mam koupit mleko misto toho? Bude asi az v lednu…dekuji :kytka:

Jak maminky hodnotí Nutricia Nutrilon Profutura

Reakce:
Russet
Neúnavná pisatelka 18060 příspěvků 09.12.18 23:26
@NatalieSofie píše:
Ahojky, je vypadek nutrilonu profutura 1 8o Poradite jake mam koupit mleko misto toho? Bude asi az v lednu…dekuji :kytka:

Sehnala bych ho jinde. Mléko se nemůže tak často měnit. To ho nemaji v jiné lékárně?

Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1811 příspěvků 09.12.18 23:27

https://www.mall.cz/…a-1-6-x-800g

Na netu ho mají, nemenila bych a objednala…

Lisianne
Kecalka 394 příspěvků 10.12.18 00:02

přesně tak, objednat, profutura je boží, nedám na ní dopustit, neměnila bych

NatalieSofie
Kecalka 289 příspěvků 10.12.18 04:11

Nejde objednat…vsude je napsano nedostupne :(

Kaji23
Nováček 1 příspěvek 10.12.18 09:30

Ahooj, resili jsme stejny problem, psala jsem i vyrobci, neni dostupna nejaka vychozi surovina, takze nejdrive bude dostupna opravdu az po novem roce. Na internetu k sehnani neni, ale v patek jsme sehnali normalne 8 baleni v lekarnach. Zkus si zavolat do nejakeho vetsiho retezce lekaren Dr. Max atd.,oni ti zjisti kde ho v lekarnach jeste treba maji.

NatalieSofie
Kecalka 289 příspěvků 10.12.18 13:19
@Kaji23 píše:
Ahooj, resili jsme stejny problem, psala jsem i vyrobci, neni dostupna nejaka vychozi surovina, takze nejdrive bude dostupna opravdu az po novem roce. Na internetu k sehnani neni, ale v patek jsme sehnali normalne 8 baleni v lekarnach. Zkus si zavolat do nejakeho vetsiho retezce lekaren Dr. Max atd.,oni ti zjisti kde ho v lekarnach jeste treba maji.

Dekuji moc za radu…obvolala jsem vic jak 20 lekaren a nastesti sehnala ufff :lol: :lol:

Drzounek
Povídálka 28 příspěvků 13.12.18 22:14

má prosím někdo navíc aspon jednu, nejlepe 2 krabice abychom vydrzeli do ledna? odkoupim cokoli

PetraPrevr
Nováček 2 příspěvky 14.12.18 00:15

Prosim kde by se dala jeste Profutura 1 sehnat? Dovezla jsem si ji z Nemecka mela byt udajne stejna a silene penila :roll: a malyho strasne bolelo brisko :,(

PetraPrevr
Nováček 2 příspěvky 16.12.18 11:40

Mockrát děkuji už jsem zkusila kontaktovat, doufám, že ještě budou k dispozici :-) :-) :-) :D :lol: :P

Váš příspěvek
Reklama