Nutrilon Profutura z Polska?

623
3.3.16 14:39

Nutrilon Profutura z Polska?

Dobry den, mate prosim zkusenost s nakupem Nutrilonu Profutura v Polsku, respektive Bebilonu Profutura? U nas v CR stoji 800g cca 440 CZK, Polsku by mel vyjit nanejakych cca 50 PLN-tedy vyrazne levneji. Zvazuji koupi. Po porovnani slozeni je ceska verze z meho laickeho pohledu stejna jako tak polska verze. Z ceske Nutricie mi odpovedeli, ze slozeni se muze mirne lisit v zavislosti na legislative dane zeme. Pokud jste zkouseli, byl Bebilon chutove stejny? Dekuji za vase nazory.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Máte zkušenost s Nutricia Nutrilon 1 Profutura?

Přidejte zkušenost s Nutricia Nutrilon...
Napsat příspěvek

Reakce:

12746
3.3.16 14:41

Chuťově stejný nevím, ale polských potravin se neboj. Já žiju na hranicích a polské potraviny kupuju úplně nermálně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
623
3.3.16 16:02

Ja se polskych potravin nebojim, na hranici jsem se narodila a zila pomerne dost dlouho;) Jen nechci zpusobit dceri zazivaci problemy tim, ze ji dam co do slozeni jine UM. Nehlede na to, ze pokud by to chutnalo jinak, nemusela by to trebas vubec pit. A vzhledem k tomu, ze za rodinou na hranice jezdim malokdy, rada bych si rovnou nakoupila pripadne zasobu Ale zvazuju, zda radeji nejprve nekoupit testovaci jeden kus a do zasoby bych nakoupila az tam pojedu priste…to ale mize byt zase az za nekolik mesicu :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1206
3.3.16 16:20

@LucianS Kupovala jsem pro malého, chuťově je naprosto stejný i složení je naprosto stejné, dokonce jsem kvůli tomu psala na Nutriciu..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
623
3.3.16 16:44

@Leniczka23 Super, diky za info. Ja taky psala do Nutricie, tam mi ale nebyli schopni rict, zda to ma stejne slozeni;) jejich odpoved byla, ze slozeni se muze lisit v zavislosti na polske legislative. Asi toho rovnou koupim vic…snad to fakt bude mala pit. Ten cenovy rozdil je markantni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1206
3.3.16 16:47

@LucianS Chuťově je fakt stejný..Ta cena je fakt mazec no, já ho takhle kupovala celou dobu. A kdyby se náhodou stalo, že to nebude chtít tak to prodáš vždycky za tu cenu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
623
3.3.16 17:56

@Leniczka23 Diky za tip:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.3.16 20:50

Holky a kde je nejlepší bebilon profutura koupit maji ho treba i v normalnich obchodech nebo jen v lekarnach? A nevite zda je k sehnání v Glucholazech? Moc dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
623
26.3.16 09:11

@LuckaPerutkova V lekarne byl drahy, na objednavku a za 80 PLN, maji ho bezne v Rossmanu za 63. Ja to ho mam z eshopu, ktery jsem nasla pres feedo.pl. Akorat se musel objednat pres zname na polskou adresu. Mozna to v Glucholazech bude levnejsi, nevim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.3.16 09:23

Ja nasla na netu http://www.ceneo.pl/30038477 od cca 47pl prave kdyby se sehnal za takove penize tak je to super ale za 63×6,4je ted kurz =403kc a to je i u nas k sehnani za 407kc :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.3.16 09:25

Jeste jsem nasla na mimibazaru od jedne pani za 350kc ale mam obavy z toho co to je kdyz je to tak levne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13175
13.4.16 14:53

Milé maminky,

připomínáme, že na eMiminu momentálně probíhá soutěž s Nutrilonem.

Stačí se s námi podělit o názor, proč je Nutrilon nejoblíbenější, a pak už se jenom těšit na jednu z cen.

Soutěžit můžete zde.

Hodně štěstí přeje eMimino.cz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama