Nutrilon Pronutra 1 / Nutrilon Profutura1

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Verunka1369
Povídálka 47 příspěvků 19.06.19 20:26
Nutrilon Pronutra 1 / Nutrilon Profutura1

Ahojky, chci se zeptat malý má teď Nutrilon Omnea Comfort 1 protože trpí na zácpy a prdíky, ale prý se to má dávat maximálně měsíc podle mé Dr. Tak se rozhodují jestli Pronutra nebo Profutura máte zkušenosti? Je v tom velký rozdíl? Od Pronutra mají denní i noční mléko, ale u toho Profutura mají jen denní.. myslíte že bych mohla dávat Profutura přes den a na noc Pronutra Go sleep? Nebo se to talhle míchat nemá? Děkuji=)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Zoe1
Zasloužilá kecalka 987 příspěvků 19.06.19 20:32

Ahoj, dávám toto už od čtvrtého měsíce https://www.feedo.cz/…necke-mleko/?…
Malá má teď 10 a půl měsíce, takže jedeme už pokračující, bylo to jediné mlíko, které ji pomohlo na zácpu a je na něj tak zvyklá, že jsem to neměnila. Každopádně jsem nikde neslyšela o tom, že by se mělo dávat jen měsíc.

Verunka1369
Povídálka 47 příspěvků 19.06.19 20:35

@Zoe1 No přesně tohle teď momentálně davam, ale dr prave řekla že máme dávat měsíc a koupit normální nutrilon..
A myslíte že bych mohla dávat tedy dále tohle a na noc koupit ten nutrilon good sleep? Nebo to ani smysl nemá? Že miminko se stejně po 3-4 hodinách vzbudi jako při normálním nutrilonu denním?=)

Zoe1
Zasloužilá kecalka 987 příspěvků 19.06.19 20:42
@Verunka1369 píše:
@Zoe1 No přesně tohle teď momentálně davam, ale dr prave řekla že máme dávat měsíc a koupit normální nutrilon..
A myslíte že bych mohla dávat tedy dále tohle a na noc koupit ten nutrilon good sleep? Nebo to ani smysl nemá? Že miminko se stejně po 3-4 hodinách vzbudi jako při normálním nutrilonu denním?=)

No já nevim, já dávám celou dobu jen tohle, i v noci. Jakmile jsem ji dala normální Nutrilon, tak zácpa trvala dál. Je pravda, že se to dost prodraží, ale mně naštěstí o peníze tolik nejde. Navíc teď už je na příkrmech a dostává ho jen jednou nebo dvakrát v noci. Proč chcete v noci dávat jiné?

Verunka1369
Povídálka 47 příspěvků 19.06.19 20:46

@Zoe1 Tak u nás peníze taky určitě roli nehrají, jen mě zarazila má dr.. no myslela jsem že bych zkusila malému dát ten nutrilon go sleep že by vydržel spinkat déle protože se mi v noci vzbudí a po nakrmení je ještě další 2 hodiny vzhuru a neusne=|.. tak jsem myslela že třeba kdyby spinkal celou noc aspoň těch 5-6 hodin v kuse že by to bylo lepsi.. jinak malému je měsíc

Zoe1
Zasloužilá kecalka 987 příspěvků 19.06.19 20:59
@Verunka1369 píše:
@Zoe1 Tak u nás peníze taky určitě roli nehrají, jen mě zarazila má dr.. no myslela jsem že bych zkusila malému dát ten nutrilon go sleep že by vydržel spinkat déle protože se mi v noci vzbudí a po nakrmení je ještě další 2 hodiny vzhuru a neusne=|.. tak jsem myslela že třeba kdyby spinkal celou noc aspoň těch 5-6 hodin v kuse že by to bylo lepsi.. jinak malému je měsíc

Tak zkusit to můžete, ale je ještě malinký. To je úplně normální, že se budí, moc velké naděje, že vám to pomůže, si nedělejte. Dcerka se teda budila co dvě hodiny snad do jejich 5 měsíců a to jsem si myslela, že pomůžou kaše a příkrmy a ono nic. Teď se taky budí, ale méně, ale je to stále jak na houpačce. Jsou noci, kdy je vzhůru co dvě hodiny, pak jsou noci, kdy se probudí dvakrát za noc. A ty první měsíce byly hrozný, nezbývalo nic jiného, než to přežít, režim se jí pořád měnil, trpěla na koliky, blinkání a když jsem myslela, že jsem našla něco, co jí pomůže, tak za dva, tři dny to bylo zas stejný, takže jsem si přestala dělat naděje na zlepšení, protože jsem pak byla akorát zklamaná.

Zoe1
Zasloužilá kecalka 987 příspěvků 19.06.19 21:04

@Verunka1369 Ještě se docela divím, že je po nakrmení vzhůru, mně se tím většinou uspala. Nemáte třeba rozsvícené světlo? Jak dlouho vám trva příprava mléka? Já jsem pak přišla na jednu metodu, kdy jsem byla schopná ji do minuty podat čerstvý a teplý mlíko a tím pádem se mi nestihla od probuzení tolik probrat a spala pak dál

iwa83
Echt Kelišová 7734 příspěvků 19.06.19 21:31

@Verunka1369 A zkusila si jiné mlíko? První dcera neměla s nutrilonem žiaden problém, druhá ne vysloveně zácpu, ale tuhoše. A ze začátku dělala bobek jen rozbalená, když jsem ji držela nožičky. Docela pomohlo změnit mlíko.
Jinak to že se dítě budí v noci je normální. Spavé děti jsou spíš výnimka. Starší se mi budila do 10ti měsíců 2× v noci na mlíko. První noc bez mlíka byla noc před 1.narozeninami. Je to normální, že se budí. Na mlíko na „dobrou noc“ moc nevěřím. Zkusit můžeš. Ale dle mého tam nebude zásadný rozdíl ve složení.
Pokud se Ti dítě budí v noci, tak zrychli přípravu mlíka - maj nachystanou dávku v dávkovači, horkou vodu v termosce… Nebav se s dítkem, žiadne ostré světlo, max tlumené někde na chodbě. Prostě žiadne povídání, nechat vypít, pohladit, uhladit. A být nekompromisní - si časem zvykne, že se pokračuje ve spaní.

Verunka1369
Povídálka 47 příspěvků 19.06.19 21:50

Příprava mléka mi zabere minutu maximálně, jenže on mi u toho usina dam ho odříhnout a vezmu do náruče ze půjdeme zpět do postýlky a on mi hází rukama a nohama a kouká na me a spát nene taky začne plakat a trochu se kroutí a tlačí ale prdy normalne jdou a stolice ke každý den :nevim:

Miyako7
Povídálka 24 příspěvků 19.06.19 22:55

Nám říkala obchodní zástupkyně z Nutricie, že se Nutrilon Omneo má podávat minimálně jeden měsíc, aby se jeho benefit plně projevil.

Verunka1369
Povídálka 47 příspěvků 20.06.19 05:46

@Miyako7 tak nám zase rikala ta doktorka že po měsíci máme dat normální :?

Miyako7
Povídálka 24 příspěvků 20.06.19 07:35
@Verunka1369 píše:
@Miyako7 tak nám zase rikala ta doktorka že po měsíci máme dat normální :?

A teď si vyber :)

Zoe1
Zasloužilá kecalka 987 příspěvků 20.06.19 08:46
@Verunka1369 píše:
@Miyako7 tak nám zase rikala ta doktorka že po měsíci máme dat normální :?

Tak se jí příště zeptejte na důvod, to by mě docela zajímalo. Udělala bych si to podle svého, tohle zrovna není informace, podle které bych se řídila. Pokud bude mimčo po tom mléku spokojene určitě bych podávala dál. Máte nějakou zvláštní doktorku. Já jsem doktorce taky říkala, že je na omneu comfort a neřekla mi k tomu ani slovo, že bych to měla po měsíci změnit. A ohledně té obchodní zástupkyně, to je podle mě taky blbost. Kdyby dítěti mléko nesedlo, tak to do něj nebudu měsíc lejt. To je vidět, že chtějí jen prodat. Zajímalo by mě, jestli ta paní má děti. U nás byl teda viditelný pozitivní rozdíl asi už po jednom dni, takže jsem u mlíka zůstala dál.

Verunka1369
Povídálka 47 příspěvků 20.06.19 08:57

@Zoe1 u nás první dny taky hned super kakal krásně a prdiky taky sli.. teď teda po asi 2 týdnech užívání už to tak dobré není kaka sice každý den prdy taky jdou ale když tlačí tak u toho naříká a nakonec stejně na velkou nejde a takhle to je několikrát za den než to vytlačí.. vždycky po krmeni se mi začne kroutit a tlačit a narika.. nevíte co s tím? Ze začátku se toto nedělo

Zoe1
Zasloužilá kecalka 987 příspěvků 20.06.19 09:04
@Verunka1369 píše:
@Zoe1 u nás první dny taky hned super kakal krásně a prdiky taky sli.. teď teda po asi 2 týdnech užívání už to tak dobré není kaka sice každý den prdy taky jdou ale když tlačí tak u toho naříká a nakonec stejně na velkou nejde a takhle to je několikrát za den než to vytlačí.. vždycky po krmeni se mi začne kroutit a tlačit a narika.. nevíte co s tím? Ze začátku se toto nedělo

Vím, že to u nás bylo taky trochu jak na houpačce, někdy ji to potom mliku šlo krásně, někdy ne. Každopádně jsem ji párkrát dala mlíko s tím ještě starým stříbrným obale a potom měla zácpu stejně, i když jsem si do firmy psala, co je mezi těmi mliky za rozdíl, tak mi odepsali, že vůbec žádný, že je jen změna v obalu, ale já jsem tomu nevěřila a kupovala jen s tím bledě modrým obalem, ze začátku to bylo super, pak to bylo jak na houpačce, nicméně to bylo stále jediný mlíko, po kterém se vykadila, takže jsem to neměnila a používala jsem někdy rektální rourku, to ji pomohlo a taky švestkovou šťávu, ta ji pomáhala. Sama se začala pořádně vyprazdňovat každý den až po pátém měsíci, to už bolení přešlo.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama