Nutriton nebo AR mléko?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Marlett
Povídálka 23 příspěvků 02.03.17 22:59
Nutriton nebo AR mléko?

Máme problém s ublinkáváním. Dcerka dva měsíce neustále ublinkava, nejsou to „šavle“ jen po troškách ale klidně i před dalším jídlem co má cca po třech hodinách. Prostě celé dny. Někdy to je jen čirá voda, smrdící jako zkyslé mléko. UM dáváme hipp bio combiotik. Sedí na bříško, chutná, krásně kaká, cely den je klidná…dr mi doporučila zkusit hipp ar nebo nutriton, jelikož i na váze přibírá miň než by bylo dobré. Zkusila jsem pro začátek koupit NUTRITON. A ejhle.. nechce jíst, ublinkavaní se nezlepšilo a zhoršilo se bříško.. máte některá zkušenost podobnou? Zkušenost s hipp ar? Je obohacené v podstatě o to samé, co je nutriton… mám nebo nemám kupovat ar?

Reakce:

Ellusa 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.03.17 23:04

@Marlett Nemám zkušenost s žádným Hipp, jen s Nutrilonem AR a kombinací Nutrilon + Nutriton - za mne lepší Nutrilon AR. I když by to mělo být teoreticky stejně zahuštěné, tak podle mě není a kupodivu mu to AR mléko i víc chutná. Ale každé dítě je jiné, chce to vyzkoušet, jak to bude u vás, to je stejně nepřenosné. :nevim:

saadet
Extra třída :D 11854 příspěvků 3 inzeráty 02.03.17 23:09

@Marlett kazde dite reaguje trochu jinak. V tvem pripade bych zkusila koupit hipp ar. Za me osobne na blinkani nejlepsi Nitrilon ar. Od pul roka nejlepsi hipp zahustit ryzovou kasi ;)

Freya10
Kecalka 264 příspěvků 02.03.17 23:12

Ahoj,

dcera měla Nutrilon AR (po něm měla zácpu) a pak Nutriton+Sunar Premium - dobře chutná a ta verze premium je dobrá na bříško…

Napadá mě - to, že to nechce jíst - není to náhodou tím, že používáte tu samou savičku? Ono jak je to zahuštěné, tak to špatně teče - my používali ne savičku s dírkami, ale s průřezem - prostě aby to fakt dobře teklo ;)

Marlett
Povídálka 23 příspěvků 02.03.17 23:16

@Freya10 savicky mám dvě, s větší a menší dirkou a měníme a zkouším.. je mi divné, ze je v klidu :think: kdyby mlicko nechutnalo, tak mi to bude plivat a vztekat se hlady, ale ona je úplně jak vysněný miminko :andel:

Freya10
Kecalka 264 příspěvků 02.03.17 23:32

@Marlett Nám začala dcera stávkovat s jídlem v 3,5 měsících - z ničeho nic - nic se nezměnilo - prostě najednou vynechala krmení, u dalšího si dala jen půlku…a taky vypadala spokojeně (teda-pak se už vztekala, proč že ji tu lahvičku furt cpu)… a tak to šlo dál až do asi 9ti měsíců… já si to teda zpětně vysvětluju tím, že okolo těch 2-3 měsíců prý děti ztrácí to instinktivní sání (to fanatické přisávání se ke všemu) a nastupuje už „řízené“ sání - jakože „jdu se najíst“ a prostě jak zmizel instinkt, tak zjistila, že se zas tak přecpávat nepotřebuje (v těch 3 měsících měla 6,5kg) :nevim:… tak jestli se to u vás náhodou nesešlo s tímto… a nebo další teorie u nás byla, že jak byla blinkoš (ale naše fakt vrhala echt šavle), tak že už začíná mít od refluxu podrážděný jícen a tak ćhce jíst méně, neb jí prostě pálí žáha… ale Helicid nepomohl, tak nevím :nevim:
A nebo ji to zahuštěné mlíčko zasytí na déle a potřebuje ho déle trávit a tak méně jí…a nebo jí to fakt nechutná, jen je natolik tolerantní, že tě za to nesprdne :mrgreen:

Marlett
Povídálka 23 příspěvků 02.03.17 23:39

@Freya10 to přisávání je takový hezky logický :lol: je pravda, ze hledala cecku a mlaskala u každého v náruči a teď už to nedělá, ale dudlíku dává co proto pořád :think:
Naše má zítra 2měsice a 4,70kg

Celestýna7
Kecalka 182 příspěvků 03.03.17 06:45
@Marlett píše:
Máme problém s ublinkáváním. Dcerka dva měsíce neustále ublinkava, nejsou to „šavle“ jen po troškách ale klidně i před dalším jídlem co má cca po třech hodinách. Prostě celé dny. Někdy to je jen čirá voda, smrdící jako zkyslé mléko. UM dáváme hipp bio combiotik. Sedí na bříško, chutná, krásně kaká, cely den je klidná…dr mi doporučila zkusit hipp ar nebo nutriton, jelikož i na váze přibírá miň než by bylo dobré. Zkusila jsem pro začátek koupit NUTRITON. A ejhle.. nechce jíst, ublinkavaní se nezlepšilo a zhoršilo se bříško.. máte některá zkušenost podobnou? Zkušenost s hipp ar? Je obohacené v podstatě o to samé, co je nutriton… mám nebo nemám kupovat ar?

Ahoj, my měli problém s ublinkavanim co jsem přestala kojit…mudr poradila Nutrilon…chtěla jsem to nejlepší takže dávám Nutrilon Profutura+ Nutriton. Ublinkavani samozrejmne je, ale není to nic strašného, prý je to normální, co je přebytečné tak jde z bříška ven, akorát to ublinkavani nesmí mít zelenou nebo žlutou barvu.Co jsme začali s prikrmama tak už neublinkava vůbec :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Bipolární porucha, kterou trpí Babišova dcera: Kdo ze slavných ji měl také?

Bezdůvodně pokleslá nálada, která může trvat i dva týdny, ztráta energie,... číst dále >

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >