Nuvaring - přechod z HA a zkušenosti

Anonymní
20.2.21 13:53

Nuvaring - přechod z HA a zkušenosti

Ahoj holky,

vím, že tohle téma je už tady založeno, nicméně mám několik otázek ohledně Nuvaringu. Přecházím z HA Minisiston (předtím jiné dvě HA- pokaždé špinění) a kroužek je pro mě zatím jedno velké sci-fi. 8o 8o 8o Proto bych se chtěla zeptat:

1. Jak je to s plaváním v bazénu - nevadí tomu chlorovaná voda, když by náhodou vylezl ven?
2. Jak je to v případě sexu (i tvrdšího) :lol:?
3. Když jdete na prevenci ke gynekologovi, necháváte si jej?
4. Kde jej uchováváte - lednice/nebo někde v šuplíku v ložnici?
5. Jak dlouho se chránit jinou ochranou když přecházím z HA po týdenní pauze?
6. Pokud chápu správně - např. v úterý nasadím, za 21dnů ve stejný den, tj. úterý vysadím a poté za týden, tj. úterý nasadím?

Otázek je mnoho, ale jsem zmatená jak lesní včela :andel: Všem předem moc děkuji :srdce:

Příspěvek upraven 20.02.21 v 14:08

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8421
20.2.21 14:02

1. Ven nevyleze
2. Mě u sexu ničemu nevadil, případně se dá na chvíli vytáhnout a po sexu dát zpět
3. U gynekologa jsem si ho v prevlekarne vytahla, po kontrole dala zpět
4. Spolehlivost stejna, možná i větší protože je menší pravděpodobnost zapomenutí
5. Musí být v lednici
6. Jsi chráněná hned

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10634
20.2.21 14:50

Já měla jiný typ, ale funguje stejně, jen jiný výrobce.
Nikdy se mi nestalo, že by vylezl, ale posouval se mi
Na sex jsem ho předtím prostě vyndala, manželovi i mně byl nepříjemný, jednou se o něj dokonce odřel a nebyla to žádná divočina
Na gyndě jsem ho vždycky vyndala, ale na poslední kontrole mi doktor řekl, že mu tam k ničemu nevadí :lol:, svlékám se za paravanem v ordinaci, takže jsem se ho zeptala
Spolehlivost je prý vyšší, než u pilulek, protože nehrozí denní zapomenutí
Můj v lednici být nemusel, jen do té doby, dokud byl v lékárně. Ale jak píšu, měla jsem jiný, nežiju v ČR. U Nuvaringu to tak bylo, měla jsem ho asi před 7 lety, ještě v Čechách
Chrání tě hned, zavedeš a přesně za tři týdny vyjmeš. Já ho mezitím sem tam oplachovala pod vodou. V balení jsou i samolepky do kalendáře, kdy zavést a kdy vyndat. Já si ale psala na půl roku dopředu poznámky do mobilu a zvonil mi budík

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.2.21 19:47

Já Nuvaring zkoušela a po pár hodinách jsem ho vytáhla a vyhodila. Způsoboval mi nepříjemné pocity, jakoby pálení a vysychání sliznice, i když jsem ho necítila fyzicky.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat